میگن موشک

Sawper

Active Member
بيش از اين بحث رو سياسي نكنيم.
قبلا هم گفتم كه حالا اينا عامل بازنگهدارنده هستند.
ملت مسلمان هيچ وقت متجاوز نيست و اما اگه كسي يا كسايي بخواند به ما تجاوز كنند من سعي ميكنم اولين نفري باشم كه اگه موشك هم نداشته باشيم با بدن خودم جلو ورود مرمي گلوله را بگيرم.
برا اينكه زياد هم بيخيال نباشيم بگم كه در احاديث و روايات معتبر اومده كه مسلمان نيست كسي كه صداي مسلمان مظلوم را بشنود اما ...
اصل اسلام ميگه كه نه ظالم باش و نه مظلوم.
---------------------------------
در مورد لولا هم لازم به تذكر هست كه سكوي پرتاب هيچ وقت لولاش بيرون نيست!!
اون لولاش داخل هست.
بعدا يه عكس از لولا مخصوص ميذارم تا مشخص بشه.
واسه شفاف سازي يك تيكه انيميشن هست اما به خاطر افزايش سرعت رندر متريال ها را single كردم.
در ضمن اون جكهاي هيدروليك مثل نوع واقعيشون حركت ميكنند.اخوي بعد نگي كه نميدونم چيچي...
---------------------------------
يه كمكي در مورد آتيش بكنيد.

پیوست ها

• missile.rar
    401.4 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    157.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Sawper

Active Member
سلام
یه عکس از لولا واسه اقا روحی.
فاصله بین جداره پرتابه با بازوی سکو تو اون View مشخص نیست.که در این جا معذرت خواهی میکنم.
واقعا نمی خوام فکر کنی که طراحی رو هوا انجام شده.
یعنی جک را زیر یه پایه ثابت بذاریم که بعدش بشکنه.
مقدار نیروی وارده،سرعت بدون محور گردان و گشتاور متغیر با محور گردان،قدرت تحمل فشار،و نقاط حساس به صورت نمودار و لیترال در این نوع جک ها و نوع پنیوماتیکی اون تا ده هزارم اعشار با Visual Nastran و قبل از اون با طرح !Catia و بعضا Mechanical با دوستان محاسبه کردیم.این طرح برای آنالیز جکاش هست واسه یه ربات.حیفم اومد یه موشک روش نباشه.

پیوست ها

• Lovla.JPG
    Lovla.JPG
    22.1 کیلوبایت · بازدیدها: 10

roohollah

Banned
****اسپم****
اول از همه بگم که کارت بیسته، دلیل اینم که من ایراد پفکی میگیرم میدونی چیه، با فرهاد عظیما پریدم، سلیقم زیادی خوب شده! کاراش رو توی این سایت گزاشتم، سرچ کن، خیلی خفنه، تو کار ابزار جنگی هم تبهر داره...(درست نوشتم؟)
بعدشم میخواستم یکم بحث رو بیارم سر جاش. کارت خوبه حاجی، ما که این کارا رو نمیتونیم بسازیم، فقط ایراد میگیریم:cry::D

1.لولا هم گزاشته باشی باز هم نمیشه، چون اون میله ای که زیر موشک به طور مستقیم گذاشتی، از سه محور متصل شده که در هیچ حالتی امکان بالارفتن رو به میله نگه دارنده موشک نمیده:rose:
2.موشکت رفته سمت راست، بیارش وسط:shock:

3.چرا به لولاه گریس نزدی:lol:
4.پیچهای آلنت هم که فکر کنم فاصلشون از هم کمه.:Dتعدادش زیاده:shock:
5.ژنراتورش هم فکر کنم آتیش بگیره ها، زیر موشکه!:shock:

6.دو تا غلط هم اینجا داری: "Made in iran"
اولا یا باید تمام حروف رو بزرگ مینوشتی، یا حداقل مینوشتی IRAN یا Iran
دوم این که چرا اصلا انگلیسی نوشتی؟ بایستی مینوشتی "ساخت ارتش/سپاه جمهوری اسلامی ایران" یا "وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران"

برای آتیش:
چند تا راه حل داری:
1.بدون پلاگین با استفاده از خود متریال مکس: اموزش ساخت آتیش هست توی خود مکس، اون اژدها که آتیش از دهنش میاد بیرون، از همون استفاده کن.

2.افتر افکت (خراکشه): نصبش کن، داره تو آموزشها و سمپلهای خودش.

3.pyrocluster : این بیشتر مال ابره، ولی میشه باهاش ساخت.

4. Fum FX : براس ساخت آتیش با سیمولیت به کار میره و من اینجا بهت پیشنهادش نمیکنم، مگر این که بخوای 2 تا رندر جدا با زاویه نزدیک و دور بگیری.(سنگینه)

چاکر رفیق خودمون هم هستیم، خاستی بده خودم روش آتیش میزارم تحویلت میدم، از شوخی های من ناراحت نشی ها:oops:

SME

Banned
تاپیک جالبی شده!
من 3D کار نیستم... اما اطلاعات جالبی میتونید از سایتهای زیر برای قشنگ تر طراحی کردن موشکهاتون بدست بیارید.
فقط مواظب باشید موشکه پرتاب نشه :D:

http://www.army-technology.com/projects/arrow2/arrow21.html
http://www.army-technology.com/projects/arrow2/arrow25.html
[موشک کروز]
67840_774.gif

1188249759.jpg

عکس زیر هم از سیلو مربوط به پرتاب موشک هستش! که ایران توان ساختش رو ظاهرا داره!
1211387218.jpg

عکس یک موشک تشریح شده!
image.php

Sawper

Active Member
سلام
هیچکس ناراحت نیست.اتفاقا من یکی خیلی هم ازتون خوشحالم چون شما واسه خاطر یه اماتور دارید پست میدید.تو پست قبلی زیاد شلوغش کردم.شخصا معذرت خواهی میکنم.
-------------------------------------
اوستا!!!
اون "سه محوری که هیچ امکان به بالا رفتن نمیده" من نمیدونم کدوماست و کی درست شدند؟عمودی اند یا افقی؟ اما تا جایی که آچار دست من بود یه تکیه گاه بیشتر واسه بازوی پرتاب نذاشتم.یه زحمتی بکشید و اون سه تا را نشون بدید.
گریس ساده هم داشتیم. اما فرستادم بچه ها نسوز بخرند اوستا.
اون ژنراتور نیست اما فکر کنم موقع پرتاب میره بغل اوستا.
دستگاه تراش جدیده هم که خریدی فارسی ساپورت نمیکرد.حالا یه جوری درستش میکنم
------------------------------------------
آتیش خود max ،بدون پلاگین واقعی نیست.لقمه را دور سر نمیشه زد.به نظر من هم PF-S از Fume FX خیلی بهتره و تنظیمش راحتره.برای گرد و خاک محیطی اول کار و دود حاصل از حرکت در هوا Pyro آخرشه.اما آتیشه اول کار را بلد نیستم.به قولی که گفتید میرم سراغ افتر افکت.
-----------------------------------------
راستی ببخشید که اون سربازه که فتیله را روشن میکنه یادم رفت اوستا.
چاکریم اوستا

hellboy3d

Member
سلام
اونايي كه اومدن تو اسرائيل از كجا اومدم؟ قبلا كجا بودن؟
اسرائيل رو ساپورت مگه نمي كنن؟
مگه خونه هاي فلسطيني ها رو خراب نمي كنن براي اونا شهرك بسازن؟
همشون متجاوزن
بابا تسلیم چقدر طرفدار داری!!!!
اولا که فلسطین سرزمین قوم بنی اسراییل
دومندش ما باید به فکر خودمون باشیم هی خلیج عربی می کنن
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
به هر حال بگزریم
موفق باشین ایشا الله بتونید خونا هاشون رو سرشون خراب کنی :oops::oops::oops::oops:

Divine Love

Well-Known Member
سلام

اولا که فلسطین سرزمین قوم بنی اسراییل
oops::oops::oops::oops:

چي مي گي!!:shock:
چه دليل خوبي براي كشتار و جنايت.
از 1300 سال پيش تا الان فلسطين سرزمين مسلمونا بوده.
اگه اين جوريه كه الان امريكا هم سرزمينش مال خودش نيست. قرن ها سرخپوست ها اون جا زندگي مي كردن.
ولي آنگلو ها با قتل عام چندين ميليون سرخ پوست بيچاره سرزمينشون رو تصاحب كردن.

ali3dtech

Member
بعد از این پست کسی در رابطه ای غیر از موضوع تاپیک بحث کنه بشدت باهاش برخورد میشه !!!

دوستان عزیزمون هم hellboy3d و Divine Love بر خلاف میل باطنیم یه اخطار میگیرن... چون بحث تموم شده بود و دوستان داشتن در مورد کار حرف میزدن...

موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا