غیره میوه

Yar.kh

Member
به نظر من اگه رو پست پرداکشسن کار کنی بهتر هم میشه. زوم دوربین بیاد جلو و بقیه بلور بشن شاید بهتر بشه

.:. soroosh .:.

Active Member
منم با این موافقم که یه صحنه معنی دار تر درست کنی براشون. به نظرم زحمتی که روی مدلسازی و تکسچرینگ گذاشتی ارزش این وقت را داره که براشون صرف کنی.
از تکسچرینگ کار خیلی خوشم اومد و خیلی خوب شده. گفتنی ها رو بقیه دوستان گفتن. به نظر من میزان انعکاس متریال هات زیاده. و سطح اکثر میوه ها نیاز به نویز یا بامپ داره تا به رئال تر شدن کار بیشتر کمک کنه.
در کل میتونم بگم خیلی خوب شده و خوشحال میشم اگه همه این زحمتت رو تو یه صحنه تکمیل تر ببینم.
موفق باشی همیشه :rose:

saeedmagic

Member
l
خسته نباشی سعید هاین مثل همه کارهات زیبا و خوش آب و رنگه.فقط می هم با تکستچر سیبمشکل دارم بیشتر شبیه پوست میوه ای توی مایه های شلیل شده.زیاد شبیه سیب نیست.ولی در کل عالی
موفق بباشی:rose:
مرسی ماندانا جان :rose:

به نظر من اگه رو پست پرداکشسن کار کنی بهتر هم میشه. زوم دوربین بیاد جلو و بقیه بلور بشن شاید بهتر بشه

مرسی از نظرتون :rose:

منم با این موافقم که یه صحنه معنی دار تر درست کنی براشون. به نظرم زحمتی که روی مدلسازی و تکسچرینگ گذاشتی ارزش این وقت را داره که براشون صرف کنی.
از تکسچرینگ کار خیلی خوشم اومد و خیلی خوب شده. گفتنی ها رو بقیه دوستان گفتن. به نظر من میزان انعکاس متریال هات زیاده. و سطح اکثر میوه ها نیاز به نویز یا بامپ داره تا به رئال تر شدن کار بیشتر کمک کنه.
در کل میتونم بگم خیلی خوب شده و خوشحال میشم اگه همه این زحمتت رو تو یه صحنه تکمیل تر ببینم.
موفق باشی همیشه :rose:
حتما سروش جان همون تور که توی پست های قبلی گفتم این کار تستیه برای یه کار دیگه ایشالا اگه اوان کار تموم شد میزارمش تو سایت حتما

سلام متریال ها و شیدر ها ا خیلی دوست داشتم اما حیف نیست واسه کار به این قشنگی یه ذره تنوع را هم به کار اضافه می کردید مثلا رو زمین یه ذره آب ریخته باشه اون جایی که پرتقاله نصف شده آبش هم یه ذره به خودش باشه هم تو رفرکتش نشون بده یک تکه سیب گندیده باشه نمی دونم تو فتوشاپ با z-depth یه بلور روش مینداختی زاستی هلویه بهتر هم میشه اما در کل خیلی زیباشده مخصوصا موزا

saeedmagic

Member
سلام
استاد سعید بازم مثل همیشه کارهات عالی هستن و دیگر هیچ
:rose:
مرسی داوود جان شما لطف داری برادر ارزشی :green:
سلوم
واه واه چه کار زشتی :green:
خیلی خوجل و ناس شده :oops:
خیلی عالیه افرین :rose:
چطوری بی مرام؟ پارسال دوست امسال دشمن!
یه حالی از ما نپرسیا!
مرسیییی:green::rose:
سلام متریال ها و شیدر ها ا خیلی دوست داشتم اما حیف نیست واسه کار به این قشنگی یه ذره تنوع را هم به کار اضافه می کردید مثلا رو زمین یه ذره آب ریخته باشه اون جایی که پرتقاله نصف شده آبش هم یه ذره به خودش باشه هم تو رفرکتش نشون بده یک تکه سیب گندیده باشه نمی دونم تو فتوشاپ با z-depth یه بلور روش مینداختی زاستی هلویه بهتر هم میشه اما در کل خیلی زیباشده مخصوصا موزا
مرسی حمید جان ایشالا تو رندر اصلی مشکلات رو بر طرف می کنم

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سعید جان کارت خیلی زیبا شده از تکسچر واقعا لذت بردم تکسرچر همه ی میوه ها مناسبه
یکم پست کردم دیگه ببخشید فضولی همیشگیمه
:green:

attachment.php

منم با سناریو موافقم مثلا یه سبد میوه که نصفش تو کادر دوربین باشه یا مثلا سبدی که از بالا دیده بشه یا دوریبیی که روی
یه میوه ( مثلا سیب) زوم کرده باشه و بقیه بلور بشه جالب میشه...

در کل زیباست خسته نباشی
:)

پیوست ها

• futir.jpg
    futir.jpg
    108.6 کیلوبایت · بازدیدها: 18

::reza::

کاربر VIP
سلام
چه میوه های خوشمزه ای :green: . ایول خوب ساختیشون.:rose: . یه صحنه خوشگلتر براشون بسازی عالی میشه. از نظر رنگها و پست پروداکشن خیلی خوب شده.
موفق باشی:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.سلام سلام..سعید جان خیلی کار خوبی شده.
به نظرم اینقدر کارش با ارزش شده باید یه making up بسازی ازش.
زحمت بسیار زیادی کشیدی براش.تکسچر شیدر همه و همه عالی شده.اما حیف هست همینجوری ول شده.براش یه استدیو خوب درست کن.یه اتاق یه گوشه آشپزخونه.مثلا اینکار رو نگاه کن
جز کارهای برتر اورموشن شده.

پیوست ها

• living01cam2copy.jpg
    living01cam2copy.jpg
    627.2 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Apples_2.jpg
    Apples_2.jpg
    323.9 کیلوبایت · بازدیدها: 11

saeedmagic

Member
سعید جان کارت خیلی زیبا شده از تکسچر واقعا لذت بردم تکسرچر همه ی میوه ها مناسبه
یکم پست کردم دیگه ببخشید فضولی همیشگیمه
:green:

منم با سناریو موافقم مثلا یه سبد میوه که نصفش تو کادر دوربین باشه یا مثلا سبدی که از بالا دیده بشه یا دوریبیی که روی
یه میوه ( مثلا سیب) زوم کرده باشه و بقیه بلور بشه جالب میشه...

در کل زیباست خسته نباشی
:)
مرسی مجید جان خیلی خوب شده ایول

سلام
چه میوه های خوشمزه ای :green: . ایول خوب ساختیشون.:rose: . یه صحنه خوشگلتر براشون بسازی عالی میشه. از نظر رنگها و پست پروداکشن خیلی خوب شده.
موفق باشی:rose:
مرسی رضا :rose:

سلام.سلام سلام..سعید جان خیلی کار خوبی شده.
به نظرم اینقدر کارش با ارزش شده باید یه making up بسازی ازش.
زحمت بسیار زیادی کشیدی براش.تکسچر شیدر همه و همه عالی شده.اما حیف هست همینجوری ول شده.براش یه استدیو خوب درست کن.یه اتاق یه گوشه آشپزخونه.مثلا اینکار رو نگاه کن
جز کارهای برتر اورموشن شده.
مرسی عارف جان بله حتما این کار رو می کنم و یه making of حتما می سازم براش :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا