میشه یه نگاهی به این سایت بندازید و نظر بدید؟؟

pouya saadeghi

Active Member
70% محتویات سایت به درد کاربر نمیخوره.
صفحه intro نه گرافیکش مناسبه و نه محتواش.
هدر شبیه همه چیز هست به جز هدر!
رنگبندی مناسبه.
واقعا لازمه که عکس بنیانگذار شرکت اینقدرنمایش داده بشه؟؟

aghanaser

Member
با سلام
به نظر من صفحه اصلي قشنگ كار شده فقط اگه پس زمينه ي تيترها(معرفي شركت و...) عوض بشه بهتره...
روي صفحه intro هم بيشتر كار كنيد...
موفق باشيد

ajomehri

Member
صفحه اینترو گیچ کنندست و پیدا کردن لینک ها آسون نیست ولی صفحات اصلی خیلی خوبه و دیزاینش جالبه منتها به نظر من همین مطلبی که دوست بالایی گفت رو ترتیب اثر بده برای اون ها هم یک باکس رنگی طراحی کن اون 3 تا بلوکی که پائینه وتوشونم پر کن خیلی خالیه

sinless

Member
ترکیب رنگیه خوبی داره ولی این شلوغی اطلاعات صفحه اول زیاد خوب نیست!

alipop

New Member
سلام

این آدرس سایت ::::

http://dorna-pellet.mojesevvom.com

ممنون از شما دوستان گرام

سلام .
نمی دونم این سایت را کی برای چه کسی طراحی کرده و فقط یه نظر کوتاه می خواستم بدم
البته من طراح وب نیستم ولی به عنوان برنامه نویس عرض میکنم این سایت طراحی قشنگی داره ولی هیچ ربطی به موضوع سایت و نوع کاربریش نداره و موارد اضافی زیادی و بدون کاربرد در این سایت وجود داره که اصلا حرفه ای نیست و واقعا آماتور است ، دقیقا عین کسایی که تازه دارند طراحی یاد میگیرن و هرچی تکنیک که یاد گرفتن را برای آزمایش استفاده می کنند

ولی بعضی حرفه ای ها هم این مسائل رو می دونند ولی به خاطر اینکه سفارش دهنده چیزی از حرفه ای بودن و کلا اینترنت و این مسائل را متوجه نیست برای جلب رضایتش به این جور طراحی رو می برند که احتمالا دستمزد بیشتری هم نصیب اشان خواهد شد

mohan21

Member
سلام .
.... به عنوان برنامه نویس عرض میکنم این سایت طراحی قشنگی داره ولی هیچ ربطی به موضوع سایت و نوع کاربریش نداره و موارد اضافی زیادی و بدون کاربرد در این سایت وجود داره ....

لطفاً موارد اضافی رو هم بگید و نواقص کار ....

برای همین در این قسمت مطرح کردم ....

alipop

New Member
لطفاً موارد اضافی رو هم بگید و نواقص کار ....

برای همین در این قسمت مطرح کردم ....

خيلي خوبه كه انتقاد پذير هستي شما
قسمت change color \ و قسمت آمار كاملا براي اينگونه سايتها اصلا جايز نيست ،خصوصا قسمت آمار كه مناسب اين نوع سايت ها نيست ، در ضمن رنگ هاي بكار رفته در سايت زياد هستند و رنگ آميزي سايت مذكور با اين نوع رنگها كه بكار بردين به هيچ عنوان جالب نيست
ولي نبايد باعث دلسرد شدن در كارتون بشه چون به مرور تجربتون زياد ميشه و مطمعنا كارتون از آماتور بودن به حرفه اي شدن ميرود

mohan21

Member
با تشکر

قسمت امار قابل تغییر هست و می تونند عدم نمایش رو فعال کنند، میل خودشون هست که نمایش داده بشه ...

گرافیکش هم اول خوشم امد اما بعد از مدتی نه ....

کارها باید کنم تا چیزها یاد بگیرم ....

جدیدترین ارسال ها

بالا