میشه از اساتید خواهش کنم طرز نصب و استفاده از پلاگین ها رو توضیح بدن؟

mahan g

New Member
میشه از اساتید خواهش کنم طرز نصب و استفاده از پلاگین ها رو توضیح بدن؟پ

پلاگین های ایندیزاین بصورت نصبی و خودکار انجام میشه و احتیاج و کپی کردن پلاگین در جای خاصی نداره
ایندیزاین پلاگین های به درد بخوری نداره

اما جایگزین های بهتر از پلاگین داره
فقط باید بدونم که پلاگین رو برای چه کاری میخواین؟
چون پلاگین ایندیزاین مث فتوشاپ نیست که بتونین باهاش بازی کنین:)

MojeMosbat

New Member
سلام
من یه سوال می پرسم، فقط بهم نخندید دوستان :green:
من تازه کار با ایندیزاین رو شروع کردم،ولی خدارو شکر خوب تونستم جلو برم. فقط یه مشکل دارم، اونهم کار با عکس ها هستش. میدونم ایندیزاین برای ویرایش عکس نیستش. ولی مثلاً من حتی با اون قیچی هست که عکس رو برش میده، نمی تونم کار کنم. یعنی یه آموزش در اینباره پیدا کردم ولی انجام دادم و جواب نگرفتم!
مثلا میشه پلاگینی باشه که با اون بشه عکس هارو به شکل های مختلف کات کرد و این چیزا؟:green: (درضمن بگم من یه تکه از یه عکس بزرگ رو نمی خوام، بلکه میخوام یه عکس رو تکه تکه کنم، اونم به اشکال مختلف)

بلد نیستم خلاصه، بهم میشه یاد بدید؟ :rose:

سلام
من یه سوال می پرسم، فقط بهم نخندید دوستان :green:
من تازه کار با ایندیزاین رو شروع کردم،ولی خدارو شکر خوب تونستم جلو برم. فقط یه مشکل دارم، اونهم کار با عکس ها هستش. میدونم ایندیزاین برای ویرایش عکس نیستش. ولی مثلاً من حتی با اون قیچی هست که عکس رو برش میده، نمی تونم کار کنم. یعنی یه آموزش در اینباره پیدا کردم ولی انجام دادم و جواب نگرفتم!
مثلا میشه پلاگینی باشه که با اون بشه عکس هارو به شکل های مختلف کات کرد و این چیزا؟:green: (درضمن بگم من یه تکه از یه عکس بزرگ رو نمی خوام، بلکه میخوام یه عکس رو تکه تکه کنم، اونم به اشکال مختلف)

بلد نیستم خلاصه، بهم میشه یاد بدید؟ :rose:

سلام دوستم

نه نه نه اصلن به چیزی که میدونی شک نکن
تو ایندیزاین نمیشه روی یه عکس کار کرد
او قیچی تیزی هم که میبینی برای بریدن آبجکتها و شکلهایی هست که تو ایندیزاین کشیده میشن
برای اینکه تو بدوتونی تو ایندیزاین کار کنی قبلش باید یه شناخت کلی راجع بهش پیدا کنی و این اصلن خنده دار نیست
دوست خوبم:
تو ایندیزاین عکسا به صورت لینک وارد میشن و فقط یه نمایی از تصویر اصلی رو با کیفیت پاییت تری بهت نشون میدن نه دیتابیسشونو. دلیلشم اینه که لزومی نداره خود عکسا اونجا باشن تا وقت خروجی
مسئله بعدی اینه که اون تصویر درون یه قاب قرار میگیرن، یعنی همه چیز تو این برنامه درون یه قابه حتی عکسا
عکسا درون قاب حرکت میکنن مث اینکه پشت یه پنجره قرار گرفته باشن
با این شناخت ایجاد یه تایل تصویری کار راحتیه :)

جدیدترین ارسال ها

بالا