میزان بازدید

VAMO

Member
با سلام وخسته نباشید .

من کد آمار یکی از این شرکتهایی که کد اچ تل ام ال رو میدن و وقتی درون انجمن قرار می دی آمار بازدیدهای انجمن رو به خوبی نشان می دهند رو دریافت کردم (مد میزان بازید قالبم را خراب می کند بنابراین لازم به نصب نیست ) . بنابراین من می خوام کد اچ تی ام الی که دریافت کردمو در صفحه اول / آخر صفحه قرار بدم . میخواستم ببینم این کد رو در کدام فایل باید قرار بدم . تا نشان داده بشه .

با تشکر

sunrise

Member
اگه اشتباه نکنم بايد به فايل page_tail.php که در دايرکتوري includes واقع هست اضافه بشه.

VAMO

Member
با تشکر از جوابی که فرمودیید .

با عرض کنم که فایلی که اشاره کردید وجود ندارد یا من پیدا نکردم ولی دایرکتوری وجود دارد .

در صورت امکان کمی راهنمایی کنید .

با تشکر

sunrise

Member
با تشکر از جوابی که فرمودیید .

با عرض کنم که فایلی که اشاره کردید وجود ندارد یا من پیدا نکردم ولی دایرکتوری وجود دارد .

در صورت امکان کمی راهنمایی کنید .

با تشکر
درسته، page_tail.php در phpBB 2 وجود داره و تو نسخه 3 شما مي بايست به صورت زير عمل کنيد:

تغييرات لازم رو بايد در فايل functions.php که در دايرکتوري includes موجود هست به صورت زير ويرايش کنيد:

اين تغيير بايد در تابع page_footer صورت بگيره به اين صورت که پس از خطي که کد زير در اون قرار گرفته مي تونيد کد مورد نظرتون رو قرار بديد.
PHP:
$template->display('body');

VAMO

Member
با تشکر :
موردی که فرمودیید .

را بیشتر توضیح بدین . چون من کد دریافتی خودمو بعد از کد اشاره شده شما قرار دادم انجمن بالا نیامد و اخطار داد .

مجبور به حذف کد شدم . اگه توضیح بدین ممنون میشم .

با تشکر

sunrise

Member
با تشکر :
موردی که فرمودیید .

را بیشتر توضیح بدین . چون من کد دریافتی خودمو بعد از کد اشاره شده شما قرار دادم انجمن بالا نیامد و اخطار داد .

مجبور به حذف کد شدم . اگه توضیح بدین ممنون میشم .

با تشکر
راستش من براي اينکه نتيجه رو ببينم بعنوان نمونه اين کد رو بعد از کدي که در پست قبل بهش اشاره کردم قرار دادم و جواب گرفتم:
PHP:
echo "<div style=\"text-align: center;\">Sunrise</div>";

out.jpg

البته اگه کدي که قرار هست اضافه بشه بصورت JavaScript هست ميتونيد اون رو به فايل overall_footer.html که در دايرکتوري styles (و زير دايرکتوري مربوط به قالب) قرار گرفته نيز اضافه کنيد.

VAMO

Member
با سلام و تشکر

بله کاملا در فرمودیید . کدی که شرکتها در اختیار کاربر می گذارد جاوا است و باعث اون کار شده و فروم بالا نمی امد .

اگه لطف کنید فایلی که جاوا را در ان قرار بدمو بفرمایید و کمی راهنمایی کنید . خیلی ممنون میشوم .

با تشکر از زحمات با ارزش شما

sunrise

Member
با سلام و تشکر

بله کاملا در فرمودیید . کدی که شرکتها در اختیار کاربر می گذارد جاوا است و باعث اون کار شده و فروم بالا نمی امد .

اگه لطف کنید فایلی که جاوا را در ان قرار بدمو بفرمایید و کمی راهنمایی کنید . خیلی ممنون میشوم .

با تشکر از زحمات با ارزش شما
فقط کافيست همين کار رو انجام بديد:

ميتونيد کد JavaScript رو به فايل overall_footer.html که در دايرکتوري styles (و زير دايرکتوري مربوط به قالب) قرار گرفته در مکان مناسب اضافه کنيد.

VAMO

Member
شما که لطف کردید تا اینجا کمک کردین . چه بهتر بود محل قرار گیروش هم می فرمودین چون وقتی در جای خود که نمی دونم کجاست قرار می گیره فونت قالبو به هم میریزه .

خسته نباشید . تشکر

sunrise

Member
شما که لطف کردید تا اینجا کمک کردین . چه بهتر بود محل قرار گیروش هم می فرمودین چون وقتی در جای خود که نمی دونم کجاست قرار می گیره فونت قالبو به هم میریزه .

خسته نباشید . تشکر
البته اين بستگي به قالب شما داره که دقيقا در چه مکاني قرار بگيره بهتر عمل مي کنه اما اگه بخوام براي قالب پيش فرض (prosilver) رو بگم بعد از:
HTML:
	<div class="copyright">Powered by <a href="http://www.phpbb.com/">phpBB</a> &copy; 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
		<!-- IF TRANSLATION_INFO --><br />{TRANSLATION_INFO}<!-- ENDIF -->
		<!-- IF DEBUG_OUTPUT --><br />{DEBUG_OUTPUT}<!-- ENDIF -->
		<!-- IF U_ACP --><br /><strong><a href="{U_ACP}">{L_ACP}</a></strong><!-- ENDIF -->
	</div>
بهترين مکان هست.

BetaMaster

Member
فایل Overall_footer.php در تمام قالب ها
دقیقا با یک تگ <br /> بندازید زیر کپی رایت phpBB

جدیدترین ارسال ها

بالا