میتینگ انجمن فلش 29 / 6 / 89

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با تشکر از همه دوستانی که به میتینگ اومده بودند البته قسمت نشد ما زیارتشون کنیم انشاالله یک میتینگ دیگه میزاریم که اول من بلیطم رو

رزرو کنم بعد تاریخ رو مشخص کنیم اینجوری فکر کنم بهتر باشه ولی فعلا که اول مهر و موقع رفتن دانشگاه شروع شده البته تازه میخوام

دفترچه بگیرم برای کارشناسی !!!!

تبریک عرض میکنم خدمت دو دوست عزیزم کورش و فواد جهت قبولی در کنکور کارشناسی ولی یه مقدار از دست فواد دلخور هستم اونم بماند

انشاالله با اجرای قوانین جدید سطح علمی انجمن رو بالا ببریم !!!

در مورد محسن هم باید بگم این آقا سابقش خراب شده دیگه هرکی نشناسه ما که میشناسیمت محسن خان ( شوخی کردم بابا به دل نگیر )

کوروش خان هم لطف کردند و یه سری عکس از بچه ها گرفتن که بزودی در انجمن قرار میگیره

آونگ

موفق باشید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام خدمت همه دوستان عزیز
میتیگ خوبی بود ، کلی بار علمی داشت
با توجه به میتینگ های قبلی می توان گفت بسیار عالی بود ، و جا داره که از هادی عزیز برای آماده کردن سرفصل هایی برای بحث تشکر کنم
و البته از تک تک دوستانی که قدم رنجه فرمودند و چشم ما رو در این میتیگ روشن کردند هم تشکری ویژه به ویژه گی کاربر ویژه مجید آنلاین داشته باشم

البته جای مدیران کل خالی بود که بنده با افتخار به نیابت آنها نیز در جمع دوستان حضور داشتم :wink:

تعدادی از دوستان هم دوست داشتیم زیارتشون کنیم و متاسفانه به هر صورتی در جمع ما نبودند (جاشون (تون) سبز بود) (به جون خودم از نوع چمنی)

امیدوارم تصمیمات جدید و قوانین جدیدی که حاصل بحث و تبادل نظر بین دوستان بود ، بتواند برای پیشرفت انجمن فلش مجیدآنلاین (خبرگان فلش (در آینده این مورد توضیح داده خواهد شد (برای کسانی که در میتینگ نبودند البته))) مفید واقع بشه

خاطرات جالبی هم داشیتم ، مثلا خاطره پرنده و درخت:lol: (فقط شرکت کننده گان معنی این مورد را متوجه می شوند (خوب می خواستی شرکت کنی :wink:) )

خوب این که ما چه جور رسیدم اصفهان و سیلندر و فلان ماشین چی شد و امداد خودرو و... بماند به هر حال همین نیم ساعت پیش قدم به وطن عزیزمون اصفهان مهربون گذاشتم:neutral:

امیدوارم موفق و پیروز باشید :rose:

آخرین ویرایش:

DaDaDooDoo

کاربر VIP
عکس های میتینگ انجمن فلش مورخ 29 شهریور

سلامی مجدد .

قول داده بودم عکس ها رو بزارم تا بچه هایی که نیومدن به صورت تصویری در جریان وقایع اون روز قرار بگیرند . خیلی خوش گذشت جاتون خالی ...

اولین عکس یه عکس تقریباً دسته جمعی هست ( چون دو تا از دوستان نخواستند توی عکس ها باشند ) . یوزر هرکس رو نوشتم تا دوستانی که نمی شناسند آشنا بشند .

pic.php

عکس دوم ویژه آونگ خان عزیز هست که به من گفته بود جای ما هم خالی کنید ، خوب ما هم خالی کردیم:

green:
pic.php

اما عکس سوم ... فکر می کنید اینا چیه دستمون ؟ جاتون خالی یه دست حکم بازی کردیم ... حاکم هم که معلومه کی بود >>>پادشاه فلش ، بهروز . نه بابا شوخی کردم اینجا بهروز داره از هفت ، هشت مدل کارت ویزیتی که داشت چند مدلش رو می داد به بچه ها که داشته باشند .

pic.php

بنده و آقا فواد گل ...

pic.php

فواد و بهروز

pic.php

اینجا هم فواد داره شدیداً و عمیقاً و البته دوستانه ورود رضا رو ( همون که خیلی خفنه و قراره انمیشن درس بده ) رو به انجمن تبریک می گه ... ( بیچاره رضا ... روش نمی شد بگه استخونش داره می شگنه ) .

pic.php

هادی خان و فواد . اینجا هم فواد چهره مصممی از خودش نشون داده ... احتمالاً برنامه های زیادی برای بخش خبرگان فلش داره ...

pic.php

در کل چون بیشتر وقت به گفتمان گذشت ، زیاد عکس ننداختیم و فقط همین ها بود .

از هادی و آونگ عزیز باز هم تشکر می کنم که این میتینگ رو ترتیب دادند تا درو هم جمع بشیم و یک خاطره خوب برامون رقم بخوره .

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با تشکر از کورش عزیز جهت تهیه عکس های میتینگ

فقط چرا منو اینجوری گذاشتی توی عکس :green:

شاد باشید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
گویا تصاویری که کورش عزیز گزاشتند مشکلی پیدا کردند و نمایش داده نمی شوند ، تصاویر بر روی سروری دیگر قرار گرفت :

اولین عکس یه عکس تقریباً دسته جمعی هست ( چون دو تا از دوستان نخواستند توی عکس ها باشند ) . یوزر هرکس رو نوشتم تا دوستانی که نمی شناسند آشنا بشند .

image_189148.jpg

عکس دوم ویژه آونگ خان عزیز هست که به من گفته بود جای ما هم خالی کنید ، خوب ما هم خالی کردیم:

green:
image_189149.jpg

اما عکس سوم ... فکر می کنید اینا چیه دستمون ؟ جاتون خالی یه دست حکم بازی کردیم ... حاکم هم که معلومه کی بود >>>پادشاه فلش ، بهروز . نه بابا شوخی کردم اینجا بهروز داره از هفت ، هشت مدل کارت ویزیتی که داشت چند مدلش رو می داد به بچه ها که داشته باشند .

image_189150.jpg

بنده و آقا فواد گل ...

image_189155.jpg

فواد و بهروز

image_189156.jpg

اینجا هم فواد داره شدیداً و عمیقاً و البته دوستانه ورود رضا رو ( همون که خیلی خفنه و قراره انمیشن درس بده ) رو به انجمن تبریک می گه ... ( بیچاره رضا ... روش نمی شد بگه استخونش داره می شگنه ) .

image_189158.jpg

هادی خان و فواد . اینجا هم فواد چهره مصممی از خودش نشون داده ... احتمالاً برنامه های زیادی برای بخش خبرگان فلش داره ...

image_189157.jpg

پیوست ها

• image_189148.jpg
    image_189148.jpg
    508.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • image_189149.jpg
    image_189149.jpg
    549.9 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • image_189150.jpg
    image_189150.jpg
    505.1 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • image_189155.jpg
    image_189155.jpg
    445.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • image_189156.jpg
    image_189156.jpg
    484.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2

armanbm

کاربر VIP
سلام دوستان
به شدت شرمنده ی همتونم.
ببخشید.
شرمنده.
نتونستم بیام میتینگ.
کلا چند وقتی درگیری بود به خاطر دانشگاه و شهرستان دانشجو بودن و مدیر گروه نامدیر چپر چلاق کلی مشکل سرمون ریخت آخر سرم 16 واحد بهمون دادن.
من خیلی حالم گرفته شد.
ببخشید بازم.
قربون همتون.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

عیب نداره آرمان خان . ما هم قسمت نشد بیاییم انشاالله میتینگ بعدی برنامه ریزیتونو بکنید که روز میتینگ مشکلی نباشه

هادی عزیز شما خوشتیپی شک نکن :cool:

راستی حالت خوبه ؟؟؟

رفتی دکتر ؟؟؟

کی بیاییم عیادتت ؟؟؟ آب میوه میخوای یا کامپوت :green:

انشاالله که خیلی زود خوب بشی

موفق باشید

سلام به همگی کاش میشد میومدم انشا ا... خوش گذشته باشه به همگی
هادی جان شرمنده ولی فکر میکردم یه شکل دیگه باشی :green: اخه همه بچه ها رو از دورم که بینی بهشون میخوره فلش کار باشن ولی خداییش شما برعکسی همه چی بهت میاد غیر از فلش کار بودن :)(شوخی کردم به دل نگیری) اقا نمیشه میتینگ بعدی رو بندازین اصفهان هواشم خوبه همه به ما نزیکه (با لهجه بخونین) از همه بیشتر دوست داشتم با بهروز اشنا بشم چون بالاخره هم شهریم :rose: راستی کسی از اصفهان تو این انجمن داریم ؟؟
راستش من به خاطر مشکلات کاری نمیتونم غیر از اصفهان جای دیگه بیام (مرخصی نمیدن) ببینم مدیران محترم امیدی هست سال دیگه میتینگ رو بندازین اصفهان ؟؟ یا ما به دلمون صابون نزنیم

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

انشاالله . ما میتینگ رو تهران میزاشتیم چون بیشتر بچه ها تهران هستن حالا باز هم اگه بچه ها درخواست بدند من که حرفی ندارم در هر

دو صورت برای من مسافت خیلی طولانی هستش که اگه جایی بجز تهران باشه بچه های میزبان باید مهمانداری کنند از جمله

1 . جای خواب

2 . خورد و خوراک

3 . بتونه یک روزشو بزاره برای بچه ها ببرشون گردش

باز می خواید میتینگ بعدی اصفهان باشه ؟؟؟

در مورد بهروز هم میتونی با ایشون تماس بگیری و یک جا قرار بزارید همدیگر رو ببینید

موفق باشید

armanbm

کاربر VIP
خوب نفری 5 تومن بگیره که خرج خودشون کنه!!
نه اینکه از جیبش بره!!!
سختیه میزبانی یه طرف! خرج و مخارجش همه طرف!!!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

بچه ها پایه باشن مشکلی نیست . البته میتینگ بعدی رو میزاریم بعداز اتمام آموزشی محسن یه قول هایی هم داده تا ببینیم ( خوردنی توشه )

فقط اگه قراره اصفهان باشه یکی باید میزبانی کنه . چون این نمیشه اینهمه از اینجا پاشیم بیاییم تهران بعد پاشیم بیاییم اصفهان اینجور نمیشه

خود من که بخوام بیام حدود 850 کیلومتر مسیرمه تا تهران بعد از تهران فکر کنم 300 - 400 کیلومتر باشه تا اصفهان دیگه فکر نکنم رمق میتینگ

داشته باشم به همین خاطر یکی باید این مسئولیت رو به عهده بگیره و جای خواب مناسب و ... رو برای دوستان تهیه کنه

مشکل مالی هم توسط خود دوستان حل میکنیم ...

البته بازم میگم باید نظر دوستان مشخص بشه چون با 1کی - 2 نفری نمیشه جایی رفت حداقل باید 10 نفری باشن

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
اخه همه بچه ها رو از دورم که بینی بهشون میخوره فلش کار باشن ولی خداییش شما برعکسی همه چی بهت میاد غیر از فلش کار بودن:)
مثلا به چی می خوره ؟ گاو چرون ؟ نمکی ؟ شل خر ؟ دیوونه ؟ کلا نظرت چیه .
فقط بگم در مورد عکسام نمی دونم هیچ وقت عکسم مثل خودم نمی شه . همه دوستام می گن عکسام با قیافه طبیعیم فرق داره . از دوستان بپرسی می گن ...

++Hadi++

Active Member
بله به کدومشون ؟؟؟ به شل خر بودنم ؟؟؟ گاوچرون بودنم ؟؟؟ نمکی بودنم ؟؟؟:green: کدومشون ؟؟؟

DaDaDooDoo

کاربر VIP
نه بابا منظورش این بوده که شبیه برنامه نویسای اکشن نیستی ... بیشتر شبیه برنامه نویس های جاوایی ... منظورش اینه . شک نکن .

جدیدترین ارسال ها

بالا