مک ورلد۲۰۱۰ بدون حضور اپل آغاز شد

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


نماشگاه مك ورلد 2010 در شرايطي آغاز به كار مي كند كه خبري از حضور اپل در آن نيست و اين نمايشگاه در عمل به محلي براي تبادل نظر و فعاليت حاميان و طرفداران محصولات اين شركت تبديل شده است.


به گزارش فارس به نقل از وايرد، اگر چه استيو جابز مطابق روال چند سال اخير در اين نمايشگاه سخنراني افتتاحيه را انجام نخواهد داد و محصول تازه اي را نيز معرفي نخواهد كرد، اما محصولات متعددي در ارتباط با شركت اپل و توليداتش در اين نمايشگاه در معرض ديد بازديدكنندگان و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
از سوي ديگر برخي مديران برجسته اپل در اين نمايشگاه سخنراني كرده و اطلاعاتي را در اختيار حدود 30 هزار طرفدار محصولات اين شركت قرار خواهند داد.
برخي معتقدند با عدم حضور اپل در مك ورلد، اين نمايشگاه در آينده رونق و جذابيت خود را از دست خواهد داد، اما در مقابل برخي بر اين باورند كه حضور طرفداران اپل در اين نمايشگاه و تبادل نظر انها در مورد مسائل مختلف و توليدات اين شركت باعث خواهد شد جذابيت اين نمايشگاه كماكان حفظ شود و به خصوص بخش خريد و كنفرانس هاي آموزشي اين نمايشگاه كماكان آن را محبوب نگه خواهد داشت
اپل با راه اندازي فروشگاه هاي خرده فروشي متعدد كه تعداد آنها از دو مورد در سال 2001 به 280 واحد در سال 2008 رسيده ديگر به مك ورلد به فرصتي براي بازاريابي محصولاتش نگاه نمي كند.منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا