ميگه دوباره سر بزن ..

dashamir

Member
آقا ما ناك رو نصب كرديم و موژول گفتگو كه همين بي بي هستش هم روشه ديگه !
اما كار نمي كنه . . .
ميگه :
اين قسمت در حال حاضر قابل دسترس نمي باشد! لطفا دوباره سربزنيد
اما راستش ما هر چي دوباره سر مي طزنم راه نميفته ...
8O كمممممممممك . . . . . .

مشكلي نيست

سلام دوست عزيز
اين مشكل ساده حل مي شه. فقط كافيه به قسمت مديريت رفته بعد Forums (همون لگوي انجمن يا گفتگو) وقتي بر روي فرم كليك كنيد صفحه كنترل Php BB باز مي شود.
دست چپ صفحه در قسمت Forum Admin بر روي لينك Management كليك كن. در Frame راست صفحه تغييري احساس خواهي كرد كه يك Text Box و يك تكمه كه نوشته Create new category ديده مي شود. در Text Box نام بخش مورد نظر خود را بنويس و سپس بر روي تكمه Create new category كليك كن. دوباره به قسمت Management برگرد و حالا به جاي اينكه Create new category بكني بايد Create new forum را كليك كني. يعني بر روي Text Box نام فرم را بنويس و بعد بر روي Create new forum كليك كن. حالا به صفحه گفتگو برو اين صفحه به صورت فعال كار مي كند.
موفق باشيد
Mohammad

dashamir

Member
دوست عزيز من اينكارها رو كردم اما فرقي نكرد !
ضمن اينكه در بخش موژول ها هم موژول گفتگو فعاله . . . !
ايراد از كجا ديگه مي تونه باشه . . . .؟!؟ 8O

عجيبه

سلام دوست عزيز
اين كه گفتم اگر كرده باشي محاله راه نيفته. آن پيغامي كه شما دريافت مي كنيد:
اين قسمت در حال حاضر قابل دسترس نمي باشد! لطفا دوباره سربزنيد
فقط براي اين است كه شما هنوز بخش هاي مورد نظرتان را نساخته ايد. يا اگر ساخته ايد/ هنوز در آنها فرم ايجاد نكرده ايد. كارهايي كه گفتم فقط يك بار ضرر نمي بينيد/ با حوصله انجام دهيد نتيجه خواهيد گرفت. البته اينم بگم اگر صفحه شما با Error ظاهر مي شود. اون يه مشكل ديگه اي است.
موفق باشيد
Mohammad

dashamir

Member
آقا من تمامياين مراحل رو به ترتيب دوباره رفتم ...
اما فرقي نكرد . . .
شايد اين اشكال در مورد ديگه اي هم رخ ميده . . . :roll:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا ماژول Forums فعال هستش؟

مجيد

dashamir

Member
اقا ميشه يه توضيحي در مورد بخش اون بديد ...
ببينم در اونجا كه آدرس رو مي خواهد بايد دومين خالي زد يا كل زير شاخه ها تا شاخه ي ناك رو داد . . . .؟!
كلا اگه يه توضيح بخش به بخش بديد خيلي خوبه ...چون هيج جا توضيحي نداره در اين مورد . . .

dashamir

Member
آقا يه مسله اي كه فكر مي كنم مربوطه . . .
اين بخش پيغام هاي شخصي هم كار نمي كنه ضمن اينكه بخش وضعيت كاربران هم مشابه مال بقيه نيست . . . .
اشكال بالاخره از چيه . . . .؟!؟!
اين منيجمنت رو كسي توضيح نميده چه جوري پر كنيم . . . .؟!؟!

saman_sweden

Active Member
dashamir گفت:
اقا ميشه يه توضيحي در مورد بخش اون بديد ...
ببينم در اونجا كه آدرس رو مي خواهد بايد دومين خالي زد يا كل زير شاخه ها تا شاخه ي ناك رو داد . . . .؟!
كلا اگه يه توضيح بخش به بخش بديد خيلي خوبه ...چون هيج جا توضيحي نداره در اين مورد . . .
متن هاي Management كه فارسي است بايد راحت باشه در هر صورت مهمترين مسله دادن آدرس سايت خودتان است كه فروم از اون سايت احرا ميشه بقيه اش به اختيار خودتان است

dashamir

Member
اقا اين ارور رو تو صفحه ي ادمين ايندكسم توي خود بي بي دارم ...
ببينم كسي بالاخر مي فهمه مشكل از كجاست :
Fatal error: Call to undefined function: opentable() in /home/rich/public_html/farsin/html/mainfile.php on line 237

جدیدترین ارسال ها

بالا