:: ميتونم راجع به يوزرها سوال كنم <؟؟؟

moein273

Member
واقعا سامان رو به خاطر حرف زدنش دوست دارم در بند تعارفات ما ايراني ها نيست و من كه بيشتر در فرومهاي خارجي هستم ميبينم كه اكثر خارجي ها هم اينطوري هستمن.

سکوت

Member
نكنه شما جناب معيين به اين جور حرف زدن ها علاقه داريد ؟؟

اگه علاقه داريد ٬ كه من ميتونم مثل سامان با شما برخورد كنم . پارسا طفلي داشت ازش دفاع ميكرد يه دفعه داغ كرد و گفت :

(( اين چه وضع حرف زدنه ؟! بايد يا بزرگتر از خودت درست صحبت كني !!!!!!! ))

هيچ توهيني نكرده بود !!

الان وقت ندارم اگر نه ٬ اسنادي كه از اين جناب جمع اوري كردم رو ميفرستادم !! آرشيو بزرگي دارم .

ياد دوران من و مهرداد هم به خير !! ( اون موقع ها هم ارشيوي ازون تاپيك داشتم . هنوز هم دارم ) كم كم ميخواستم تاپيك بزنم : (( اين مهرداد كجاست كه به خيار و خربزه اش گير بدم :) ))

swi

Member
آقا پشت كسي كه اينجا نيست و نميتونه از خودش دفاع كنه صحبت نكنيد

milad_p7

Member
چه تاپيك جالبي بود... ولي يه خورده از موضوعش خارج شده بود.

بنده هم ارديبهشتي هستم.. :wink:

پنجم ارديبهشت سال 1363. مخلص تمام مجيد آنلايني ها هم هستيم. :wink: :arrow:

moein273

Member
سکوت گفت:

اگه علاقه داريد ٬ كه من ميتونم مثل سامان با شما برخورد كنم . پارسا طفلي داشت ازش دفاع ميكرد يه دفعه داغ كرد و گفت :

هيچ توهيني نكرده بود !!

الان وقت ندارم اگر نه ٬ اسنادي كه از اين جناب جمع اوري كردم رو ميفرستادم !! آرشيو بزرگي دارم .

ياد دوران من و مهرداد هم به خير !! ( اون موقع ها هم ارشيوي ازون تاپيك داشتم . هنوز هم دارم ) كم كم ميخواستم تاپيك بزنم : (( اين مهرداد كجاست كه به خيار و خربزه اش گير بدم :) ))

ميتوني با من بد صحبت كني تا نتيجشو ببيني من سامان و امثال اون نيستم كه انداختنم از اين سايت برام مهم باشه چون صرفا به خاطر دوستيم با پيمان عزيز اينجا هستم وگرنه اصلا براي من اينجا سودي نداره كه بيام .

swi

Member
منم اول ارديبهشت 66 هستم . ولي من كه ميدونم اين تايپيك سركاريه

Peyman-Pop

Active Member
جناب سکوت لطفا به موضوع اصلی تاپیک بپردازید، آقا مهردادفقط نظری داشتن که من براشون جریان رو توضیح دادم .

در ضمن سکوت عزیز معین از دوستان خوب منه و حرفی‌ هم نزد که شما ناراحت شدی از رک بودن سامان خوشش میاد که من هم از همین نکات سامان خوشم میاد دلیل بر چیز دیگه ای نیست .

معین جان موضوع سر حرف زدن و رک بودن سامان نبود این سری آخر یکسری فحش های خیلی‌ ناجور در اون تاپیک ارسال کرده بود که باعث قطع دسترسیش به مدت بیشتری شد وگرنه موضوع خاص دیگه ای نبوده .

پیمان ‌

سکوت

Member
پيمان شما كه ميدوني سامان بمن چه ارسال كرده بود ؟! همينطور در تالار عمومي ؟!

برات فوروارد كردم !! اگه معين هم ميخواد ميتونم براش بفرستم !! شايد نظر ايشون هم عوض شه !

iRWEBDES

Active Member
سکوت گفت:

هيچ توهيني نكرده بود !!

دوباره كي ايشون رو راه داد تو اين سايت ...
البته تو اين شير تو شيري سايت بايد كاربراني مثل شما در اون پرسه بزنند ...
آرشيواتم نيگه دار به دردت ميخوره ...
شايد وقت شوهر كردنت ازت خواستن :lol:
ديگعه ام به پرو پاي ما نپيچ لطفا كه اصلا حوصلتو ندارم
از همگي به خاطر برخوردي كه داشتم عذر ميخوام
پيمان منم ماجرا رو فهميدم و بهت حق ميدم اما واقعا سامان خيلي آقاست
حيف كه جاي تجديد نظري نيست

Peyman-Pop

Active Member
بله جناب سکوت من هم اون پیغام رو دیدم و در موردش هم باهم صحبت کردیم .

لطفا دیگه به این بحث هم ادامه ندید.

مهرداد جان دسترسی‌ سکوت باز نشده این نام کاربری جدید ایشون هست که به سکوت تغییر نام پیدا کرده. از شما هم خواهش می‌کنم لطفا بحث های گذشته رو فراموش کنید ، سکوت اونجور که به من گفته تغییر کرده و اون سکوت سابق نیست .

بهر حال چون دوست ندارم دوباره ارسال های اضافه در این تاپیک رو حذف کنم از کاربران عزیز می‌خوام لطفا بحث اصلی‌ تاپیک رو ادامه بدن .

ممنونم .

پیمان

siavash-tanha

Well-Known Member
آقا پيمان اين تاپيك و قفل كن كه بيشتر از اين دعوا نشه

يكي اومده يه چيز گفته

حالا ساير دوستان به هم افتادند

با معضرت خواهي از همه

* ابوذر

جدیدترین ارسال ها

بالا