مولتی ویژن

makhan

Member
سلام به همه ی بروبچه های مجید آنلاین

سوالی اساسی داشتم

این تکنیک که بهش میگن مولتی وِیژن با چند تا ویدیو پروژکتور کار میشه که باهم ادغام میشن

و اما سوال من

1.این چند ویدیو پروژکتور به چند رایانه وصل هستند یا کارت گرافیکی هم هست که بتونه مثلا 10 تا ویدیو خروجی بده با تصاویر مختلف ؟

2. با چه نرم افزاری تصاویر رو تفکییک میکنند ؟

و در کل من برای اجرای چنین کاری با پوشش 9 تا ویدیو چه کار باید بکنم و چی تهیه کنم ؟

واللا این روش جدیدی نیست! فکرم نکنم فقط نرم افزار کافی باشه! چون گیریم نرم افزار باشه ! شما 10 تا مانیتور ( یا پروژکتور ) رو به چی وصل کنید!؟
به نظر من بیشتر میخوره که سخت افزاری باشه
چون من حدوده 10 سال پیش یه بار با دوسته پدرم رفته بودم صدا و سیما اونجا از این چیزا زیاد بود!
اون موقع فکر نکنم نرم افزار برای این چیزا بوده باشه!!

makhan

Member
یک سرور و ده کامپیوتر ، فقط باید یک نرم افزار فیلم رو تفکیک کنه و بفرسته به کامپیوتر ها , یعنی شما میگی اینجوری نیست ؟

کار نشد نداره! اما میدونید 10 تا کامپیوتر یعنی چی؟
من که میگم کارت گرافیکه مخصوص مثلآ! چون الان با کامپیوتره عادیم میشه همچین حرکتایی زد!

makhan

Member
امروز رفتم جایی که این کارو داشت انجام میداد رفتم سراغ قسمت اجراش یک لحظه در اتاق باز بود , دیدم ولی سری درو بست نزاشت ببینم , 16 تا ویدیو پروژکتور بود , 17 تا لپ تاپ گذاشته بود که یکیشون سرور بود و ارسال می کرد روی لپ تاپ های دیگه , مهم اینه که این نرم افزار اسمش چیه , دیگه بقیش حله , نمی تونی اسمشو برام در بیاری ؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزیز ما برای کارمون از دو مانیتور استفاده میکنیم و نرم افزار ultramon نرم افزار وافعا خوبی برای این کار تست کن

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
دوست من کارت های گرافیکی جدید Amd همگی از تکنولوژِیeye infinity
استفاده میکنن که 6 تا خروجی دارن،پس شما با دو تا کامپیوتر و دو تا از این کارت ها میتونی 12 تا پروژکتور رو راه بندازی
نرم افزاری که با هش کار میکنن رو نمیدونم چیه چون من کار نکردم ولی دیدم

جدیدترین ارسال ها

بالا