مولتی مدیا بیلدر یا آپادانا

مولتی مدیا بیلدر یا آپادانا

• مجموع رای دهندگان
    14

michelangelo

Well-Known Member
کدام یک از نرم افزار ها بهتر است؟؟؟؟؟
مولتی مدیا بیلدر یا آپادانا؟؟؟؟؟

BlueMMB

Well-Known Member
دوست عزیز سلام به شما و عرض خسته نباشید به سازندگان آپادانا و تشکر از کار خوبشون .

به نظر من اگه همین حالا رو میگین که شاید یه کمی بیلدر بهتره ولی این فقط یه طرف قضیه است و شما باید طرف دیگه رو هم ببینید . طرف دوم نشون میده که بیلدر دیگه گسترش پیدا نمی کنه ولی آپادانا داره روز به روز قویتر میشه و مشکلات کمی هم که داره یواش یواش داره برطرف میشه ( که این مشکلات تو نسخه های اول چیز عادیه ) همچنین اگه بخواد بیلدر قویتر بشه باید با پلاگین هاش قویتر بشه ولی نکته جالب اینجاست که همون پلاگین ها داره آپادانا رو هم افزایش قدرت میده چون همه پلاگین های بیلدر تو آپادانا هم کار می کنن .

یه نکته دیگه هم هست اونم کاهش دادن کدنویسی برای قسمت های خاصیه که تو بیلدر مجبورید براشون کد بنویسید یا از پلاگین استفاده بکنید ( بعضی مواقع این کدها خیلی هم طولانی و خسته کننده هستند) مثلا شما تو بیلدر برای این که پروژتون یه حالت شیشه ای داشته باشه مجبورید از پلاگین استفاده بکنید که حالا اگه کدهاش رو کنار بذاریم حجم این پلاگین خودش مشکل سازه و موجب کاهش سرعت میشه یا اگه بخواین برای برنامه تعیین بکنید که کی ماوس کی از روی یک شی خارج میشه باید چندین خط یا صفحه کد بنویسین ولی تو آپادانا همین کار فقط با چند تا کلیک و مقدار کمتری کد حل میشه و اصلا این حالت ها براش تعریف شده .

در کل فکر کنم دیگه عمرا بیلدر بتونه آپادانا رو رد بکنه .

البته این فقط از نگاه من بود .

mohammad.sub7

کاربر فعال
منم اعتقاد دارم اگه ايشالا ادامه داشته باشه كار آپادانا و مثل بيلدر توقف نكنه خيلي ميتونه قوي باشه و رقيب سرسخت دايركتور كه اونم

احتمالاً توقف كرده ميشه و ميتونه بهترين مالتي مديا ساز بشه.

البته من نسخه جديد رو نديدم اما خواهشي كه دارم اينه كه كاملاً ظاهرش تغيير كنه تا تو ذهن اونا كه ميبينن فكر نكنن تقليدي از بيلدر هست

JavidX

Apadana Developer
سلام
اول اینکه از دوستان عزیز بابت نظراتشون تشکر میکنم که دلگرمی میدن. در این موضوع که یه روزی آپادانا تو کل جهان معروف میشه شکی نیست به شخصه خیلی به این موضوع امیدوارم.
البته من نسخه جديد رو نديدم اما خواهشي كه دارم اينه كه كاملاً ظاهرش تغيير كنه تا تو ذهن اونا كه ميبينن فكر نكنن تقليدي از بيلدر هست
کامل کامل ظاهرش تغییر میکنه و هیچ شباهتی به بیلدر نداره. گرافیک طراحی آقای پژمان چترروز هستش. به عبارت دیگه اختصاصی خود آپادانا هست و از هیچ کامپوننت خارجی استفاده نشده. (برای اطلاعات بیشتر به تاپیک پیشرفت ساخت مراجعه کنید).
کار با آپادانا 2 بی نهایت ساده و فوق العاده شیء گراست که شما خیلی از کارهایی که به قول معروف پوستتون با بیلدر کنده میشه (و حتی نرم افزارهای دیگه) که بخواهید انجام بدید ؛ تو محیط جدید دیزاینر آپادانا میتونید انجام بدید.

موفق و پیروز باشید

OMiD

Well-Known Member
با تشكر از جاويد عزيز.

حتما همينجوره؛ تشكر ميكنم از شما و ايده هاي سبزتون

طبق صلاحديد چيزي از محيط آپادانا 2 قرار نيست تا ارائه اون به بازار توي مجامع عمومي نمايش داده بشه. از توجه همه شما دوستان به آپادانا تشكر ميكنم اما در همين حد بگم كه رابط كاربري آپادانا بهترين آپشن ها رو براي برقراري يك رابطه مقبول با كاربر خواهد داشت و يه سري از مشكلات كه همه برنامه ها براي ايجاد ارتباط با كاربراشون دارن رو سعي كرديم تا حدي حل كنيم؛

باشد كه مشكلاتي كه دلسرد كردن به همراه داشته باشه براي هيچكدوممون و خصوصا پروژه آپادانا پيش نياد

با تشكر ؛ پژمان چترروز

جدیدترین ارسال ها

بالا