افزونه مولتی مدیا بیلدر برای ویندوز 8 (واقعی)

arash-mmb-tz

Active Member
رفع مشکل mmb در ویندوز 8.1 و 10

با سلام.
این نسخه از MMB، یک نسخه دستکاری شده از MRT هست که میتونید توی ویندوز 8.1 یا 10 به راحتی ازش استفاده کنید. ( توی ویندوز 10 فقط باید در حالت 8 بیتی اجرا کنید که مزیتش اینه که بهم ریختگی رنگ درش وجود نداره )
(کرک کردن MMB به عهده شماست)

attachment.php

خب طرز کار با این مولتی مدیا بیلدر این است که باید Reduced color mode رو فعال کنید و تمام.

یک بار امتحان کنید ، حتما می شه . اگه باور نمی کنید تصویر مقابل رو ببینید ببینید

امید وارم با این برنامه ، دوستان فعالیتشون رو بیشتر کنن. من هم حتما فعالیتم رو بیشتر می کنم

یا حق.

پیوست ها

• MMB.jpg
    MMB.jpg
    206.9 کیلوبایت · بازدیدها: 299
  • MMBuilder.zip
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 640
آخرین ویرایش:

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام دوست من. بیلدر تو ویندوز 8 ورژن 32 بیت راحت میاد نیازی به این که گذاشتی نیست تو 64 بیت ویندوز 8 هم میاد یکم ظاهرش بهم میریزه اما خروجی مشکلی نداره. من 7 ماه ویندوز 8 64 بیت بیلدر استفاده میکنم و مشکلی ندارم!!

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
بیلدر رو دیگه باید بذارید کنار فکر نمیکنم اینهمه دست و پنجه نرم کردن با مشکلات و پیدا کردن راه حل ارزشش داشته باشه به قول جاوید جان کار بیلدر تو اکثر برنامه ها فقط شده صدا زدن توابع پلاگین پس خواهشا الکی وقتتون رو برای بیلدر و مشکلاتش هدر ندید بنده رو که میبنید هنوز به این انجمن میام به خاطر علاقم به بعضی دوستان و عادت هستش که البته بیشتر برای سر زدن به انجمن آپادانا هستش
فکرم نمیکنم آپادانا1 اینقدرها عیب داشته باشه که کوچ کردن بهش غیرممکن باشه
تازه دیشب با یکی از کاربران انجمن صحبت میکردم متوجه شدم از وجود برنامه ای به اسم آپادانا اصلا خبر ندارن که واقعا متعجب شدم به نظرم بهتره تبلیغاتی در موردش تو انجمن صورت بگیره که وقتی نسخه 2 ریلیز شد اکثر کاربران باهاش آشنا شده باشن.
خواهشا این پست بنده رو همینطوری نخونیدو رد بشید یکم در موردش فکر کنید.... ممنون میشم.

p30graphic

Active Member
من خیلی طرفدار تغییر و آپدیت شدن هستم. من خودم رو فقط میگم، با مولتی مدیا بیلدر خیلی جور شدم هرچند که خیلی محدودیت داره. ولی با آبادانا خیلی کم کار کردم. علتش هم این بوده که با ام ام بی خیلی فرق داشت. اسکریپت نویسی متفاوتی داشت. کلا بگم تنبلیم شد که بخواهم یه چیز دیگه یاد بگیرم
ولی آپادانا 2 واقعا چیز دیگست من منتظرشم و مرتب مثل خود شما اخبارش رو دنبال میکنم
فقط امیدوارم که به همون سادگی و روون بودن ام ام بی باشه

**
کسی هست که با آپادانا1 کار قوی انجام داده باشه؟ نمونه کار انجام شده بزارید انگیزه پیدا کنیم واسه کوچ

ببخشید که اینجا گفتم میدونم جاش نبود

آخرین ویرایش:

arash-mmb-tz

Active Member
ام.ام.بی قدیمی نشده. با وجود اینکه از نظر تاریخ قدیمی شده (2008) اما به نظر من بهترین نرم افزاره (چرا؟)

1- اولا شرکت Mediachance شرکت معتبری است
2- می توان زبان دلفی و فلش و HTML را به mmb اضافه کرد. (یعنی این برنامه می تونه به 3 زبان برنامه نویسی مسلط هم باشه)
3- در ضمن پلاگین های MMB مثل پلاگین های شبکه و.... هر برنامه نویسی که دارند رو به 1 خط تبدیل می کند( ("PluginRun("Plugin","Download )ولی می بینیم که C# فقط بر خودش مسلط هست
4- شما می تونید با فرمان fscommand در فلش با MMB در ارتباط باشید . و می توانید با MMB فلش رو به طور کامل کنترل کنید.
5- اگه می گید که چیز های مثل طراحی منو ، حذف بکگراند PNG و... برایتان مشکل است ، ار روش های زیر استفاده کنید

الف)با Smallplugin می توانید منو ها و خیلی چیز های دیگر را طراحی کنید. (اگر می خواهید کد های برنامه نویسی طراحی منو را سریع تر انجام دهید ، به نرم افزاری که پیوست کردم ، منو ها و خیلی چیز ها را می توانید طراحی کنید)

ب) مگه شما فوتوشاپ بلد نیستید ؟ به راحتی می توانید برای فایل های PNG ماسک طراحی کنید (فقط 10 ثانیه می برد)

6- خیلی از شرکت های معتبر برای اوتوران سازی از این برنامه استفاده می کنند (MMB فقط برای اوتوران سازی نیست ، می توان با MMB برنامه های زیادی از جمله برنامه های گرافیکی ، چند سانه ای با اون محیط دلپذیر ایجاد کنید)

7- وقتی ما دوستان گلی مثل Silvercover ، MahmoodM30، m javad ، loo30fer و... خیلی از دوستان دیگر داریم ، چی مشکلی می تونیم داشته باشیم؟

راستی ، نرم افزار های زیادی پیوست کردم که حتما ببینید (برای اجرای برخی از اپلیکیشن ها ، .Net باید روی سیستمتون نصب باشه)

یا حق

پیوست ها

• SoftwareS.zip
    5.1 مگایابت · بازدیدها: 394
آخرین ویرایش:

p30graphic

Active Member
آرش حرف دلم رو زدی. واقعا همینکه میشه کلی نرم افزار اضافه کرد بهش و ترکیبی کار کرد عالیه. از نظر گرافیک فلش و فتوشاپ واقعا عالی هستن.

*
حالا امیدوارم آپادانا 2 علاوه بر این مزایا و سادگی استفاده مزیت بیشتری هم داشته باشه

arash-mmb-tz

Active Member
اینو بخونید برای ویندوز 7 و 8.1 و 10 در حالت هشت بیت بدون بهم ریختگی رنگ جواب میده.

آخرین ویرایش:

builder

New Member
بله درسته منم تایید میکنم
mmb هنوز هم بهترینه و ارزششم داره واس مشکلش راه حل پیدا کنیم !
هرکس مشکلی داره باهاش کار نکنه
تازه mmb فایلهای gif animation را هم ساپورت میکنه ولی اتوران سازی ندیدم چنین کاری بکنه !
فقط اگ مشکلش توی ویندوز 10 64بیتی حل بشه خیلی عاااااالی میشه
کسی راه حلش واس اجراش توی ویندوز 10 64 بیتی نداره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا