موضوع مسابقه شماره ی 2

موضوع مسابقه شماره 2 چه باشد؟

• مجموع رای دهندگان
    22

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.مسابقه در زمینه ی مدلینگ و رندرینگ برگذار می شه .از بین موضوعات مشخص شده یه موضوع رو به عنوان موضوع مسابقه بعد انتخاب کنید.اگر به چند تا از این موضوعات علاقه دارید می تونید چند تاش رو انتخاب کنید:rose:

آخرین ویرایش:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
وسیل نقلیه رو انتخاب کنید براتون سورپرایز دارم:green: زمان مسابقه میشه به ده روز افزایش پیدا کنه ؟؟

.:BehzAd:.

Active Member
ممنون عباس جان از اطلاع دادن برای ادای احترام به دعوتت اومدوم تشکر بکنم و آرزوی موفقیت کنم :rose:

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام
منم با وسیله نقلیه به شدت مخالفم . تا حالا مدل نکردم ولی رندر کردم .
اگه نفر اخر واسه مسابقتون میخواین بگین .

Yar.kh

Member
یه موضوع راحت... بیشتر مهارت رندر لازم داره...
لوازم التحریر
به نظرم هم وقت کمی میگیره هم کارهای قشنگی میشه. الانم که وقت مدرسه هاست...
نظرتون؟

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
Yar.kh جان موضوع خوبیه.ولی الان دیگه نمی شه موضوع ها رو عوض کرد .ان شا الله واسه مسابقه بعدی جز گزینه ها قرار می گیره:rose:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
وسیله نقلیه زدم
نت ندارم ولی اگه تمومش کردم
میام کافی نت کارو به دستت میرسونم عباس جون

یا علی

سلام ، مهران جان مسابقه باید تمام مدل در همون زمانش زده بشه فکر نکنم مدلی که از قبل شروع شده رو قبول کنن :green: مسابقه قبلی همینجوری بود .

Mehran coyote

Well-Known Member
من چیزی از قبل نزدم که بخوام ادامشو اینجا بدم :wink:
اون فورده که یه ماه پیش نشونت دادم رو هنوز شروع نکردم میخوام این مسایقه واسم بهونه ای برای شروعش باشه
و با قوانین هم آشنایی دارم :green:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
ای داد..من میخواستم قطارم رو تکمیل کنم :snap: یعنی قوانین مسابقه جوریه که نمیشه مدلی که از قبل داشتیم رو تکمیل کنیم ؟؟
اگه یکی یه مدل تو کامپیوترش داشته رو سایتم نزاشته شما از کجا میفهمید تازه استرات کارو زده ؟؟؟

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
همه چیز واسه پیشرفت خودتون هست .مگرنه ما که تو خونه هاتون دوربین نداریم ببینیم چه مدلهایی رو خودتون ساختید:green:اما خوب اگر قرار باشه یه نفر یه مدل آماده رو رندر بگیره اون وقت حق بقیه خورده می شه.اما خوب با تخفیف می شه مدله نیمه کار رو قبول کرد.

و اما در مورد طراحی : اگر طراحی کار خودتون باشه که این عالیه باعث می شه بقیه هم به این کار تشویق بشن و ایده های نو بدن

همگی موفق باشید. نظر سنجی امشب به پایان می رسه :rose:

SinaTR

Well-Known Member
عباس جان قوانين اين مسابقه با مسابقه شماره 1 يکيه ديگه درسته؟

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
بله قوانینش یکی هست.تنها زمان مسابقه به 10 روز تغییر کرده:rose:

SinaTR

Well-Known Member
به خاطر اين پرسيدم چون مثل اينکه خانم عطايی در جريان بند 9 قانون نيستند، ممنون

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
چون تعداد شرکت کننده ها زیاد نیست بند 9 اضافه شده.مگرنه اگر تعداد شرکت کننده ها بقدری زیاد باشه که لااقل 5 گروه داشته باشیم خوبه.مگرنه بهتره که انفرادی باشه:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا