موشن 4 و خداحافظی با مجید انلاین

شروع موضوع توسط wild-mans ‏30 آگوست 2010 در انجمن انجمن صدا

1. wild-mans

wild-mans Member

امتیاز دستاورد:
    16
    سلام
    دوستان خیلی وقت بود منتظر بودم تا کسی ازم بپرسه این موشن 4 چیه و درموردش توضیح بده حالا که مهرداد این سوال رو پرسید گفتم درمورد این برنامه نکاتی رو واستون بگم که خالی از لطف نیستن همون طور که قبلا گفته بودم پک نرم افزاری فاینال کات استادیو شامل چندین نرم افزار میشه که عبارتند از :
    icolor
    comperssor
    final cut pro
    sound trackpro
    dvd studio pro
    motion
    خوب کم و بیش در مورد فاینال کات اطلاعاتی دارید نمی خوام درمورد اون فعلا بحث کنم چون بحثی بسیار طولانی رو باید شروع کنم ولی الان بحث روی موشنه این نرم افزار مخصوص کارهای افکت گذاری قوی در این مجموعه می باشد نرم افزاری که با هسته مکینتاش به خوبی کنار امده.میتونید با کلیک کردن روی لینکش که در بالا گذاشتم کمی از اطلاعات درموردش رو بخونید این نرم افزار بر اساس سیستم لایه ای کار میکنه یه چیزی تو مایه های فتوشاپ و افتر.
    اگه بخوام توضیح بدم طولانی میشه پس از پلاگینهاش شروع میکنم:
    automatic duck
    boris fx
    chv electronic
    core melt
    digital film tools
    digital anarchy
    gen art plugins
    industrial revoultion
    new bluefx
    noise industrious
    oak street software
    phyx
    redgiant
    re:vision effect
    wondertouch illusion
    trape code
    zaxwerks
    particle metrix
    خداوکیلی روی لینکهای بالا کلیک کنید و بخونید هرکدومشون چه کارایی میکنن و چه زیر محموعه هایی دارن من فقط واندر تاچش رو میگم نمیدونم با نرم افزار پارتیکل ایلوژن کار کردید یا نه اگه کار کرده باشید مطمئنن قبول دارید که نرم افزار معرکه ای هست حالا اون نرم افزار رو به عنوان یه پلاگین واسه موشن حساب کنید!!!
    یا اون پارتیکل متریکس میتونه به سادگی یه جسم یا عکس رو پودر کنه و یا برعکس!!!

درمورد اموزشهای نرم افزار که هم توی سایت خود اپل گیر میاد هم توی سایت ribo.ir و انشالله فرهنگسازی بشه تا توی بقیه سایتها هم ببینیم.
    چندتا از اموزشهاش رو واستون مثال میزنم:
    آموزش باز کردن فایلهای افتر به وسیله موشن و استفاده از انها
    اموزش بازکردن فایلهای c4d و استفاده از انها
    اموزش بازکردن فایلهای فتوشاپ به همراه افکتهای انها
    اموزش ساختن تیر سه بعدی به وسیله موشن
    اموزش لینک کردن اجزای سه بعدی به یکدیگر و ساخت انیمیشن
    .....
    از کل حرفهای بالا که بگذریم باید این نکته رو هم گفت که این نرم افزار را می توان به صورت افزونه ای برای فاینال کات و ای کالر یا سوند ترک استفاده کرد!

امیدوارم بحث کامل بوده باشه
    یاحق

نوشته شده توسط wild-mans در ‏30 آگوست 2010
    mohammad moeini، hosein0251، google_mz و 11 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. srezay

srezay Member

امتیاز دستاورد:
    16
    دمت جیز..!

نوشته شده توسط srezay در ‏31 اکتبر 2010

به اشتراک بگذارید