موشن 4 و خداحافظی با مجید انلاین

wild-mans

Member
سلام
دوستان خیلی وقت بود منتظر بودم تا کسی ازم بپرسه این موشن 4 چیه و درموردش توضیح بده حالا که مهرداد این سوال رو پرسید گفتم درمورد این برنامه نکاتی رو واستون بگم که خالی از لطف نیستن همون طور که قبلا گفته بودم پک نرم افزاری فاینال کات استادیو شامل چندین نرم افزار میشه که عبارتند از :
icolor
comperssor
final cut pro
sound trackpro
dvd studio pro
motion
خوب کم و بیش در مورد فاینال کات اطلاعاتی دارید نمی خوام درمورد اون فعلا بحث کنم چون بحثی بسیار طولانی رو باید شروع کنم ولی الان بحث روی موشنه این نرم افزار مخصوص کارهای افکت گذاری قوی در این مجموعه می باشد نرم افزاری که با هسته مکینتاش به خوبی کنار امده.میتونید با کلیک کردن روی لینکش که در بالا گذاشتم کمی از اطلاعات درموردش رو بخونید این نرم افزار بر اساس سیستم لایه ای کار میکنه یه چیزی تو مایه های فتوشاپ و افتر.
اگه بخوام توضیح بدم طولانی میشه پس از پلاگینهاش شروع میکنم:
automatic duck
boris fx
chv electronic
core melt
digital film tools
digital anarchy
gen art plugins
industrial revoultion
new bluefx
noise industrious
oak street software
phyx
redgiant
re:vision effect
wondertouch illusion
trape code
zaxwerks
particle metrix
خداوکیلی روی لینکهای بالا کلیک کنید و بخونید هرکدومشون چه کارایی میکنن و چه زیر محموعه هایی دارن من فقط واندر تاچش رو میگم نمیدونم با نرم افزار پارتیکل ایلوژن کار کردید یا نه اگه کار کرده باشید مطمئنن قبول دارید که نرم افزار معرکه ای هست حالا اون نرم افزار رو به عنوان یه پلاگین واسه موشن حساب کنید!!!
یا اون پارتیکل متریکس میتونه به سادگی یه جسم یا عکس رو پودر کنه و یا برعکس!!!

درمورد اموزشهای نرم افزار که هم توی سایت خود اپل گیر میاد هم توی سایت ribo.ir و انشالله فرهنگسازی بشه تا توی بقیه سایتها هم ببینیم.
چندتا از اموزشهاش رو واستون مثال میزنم:
آموزش باز کردن فایلهای افتر به وسیله موشن و استفاده از انها
اموزش بازکردن فایلهای c4d و استفاده از انها
اموزش بازکردن فایلهای فتوشاپ به همراه افکتهای انها
اموزش ساختن تیر سه بعدی به وسیله موشن
اموزش لینک کردن اجزای سه بعدی به یکدیگر و ساخت انیمیشن
.....
از کل حرفهای بالا که بگذریم باید این نکته رو هم گفت که این نرم افزار را می توان به صورت افزونه ای برای فاینال کات و ای کالر یا سوند ترک استفاده کرد!

امیدوارم بحث کامل بوده باشه
یاحق

جدیدترین ارسال ها

بالا