موسیقی بک گراند سایت

teshneh

Active Member
سلام
آیا منطقی است که بروی یک سایت که با php نوشته شده است ،آهنگ گذاشت؟
چون با هر کلیک،صفحه دوبار لود میشه و آهنگ دائم قطع و وصل میشه.
آیا این مشکل راه حلی داره؟

Cisco

مدیر انجمن
از نظر من این کار به جز اینکه اعصاب بازدید کننده رو خراب کند چیز دیگری ندارد. (نظر شخصی).

teshneh

Active Member
درسته،اما مشتری اینطور میخواد و اگر بخای بگی که مناسب نیست،فکر میکنه،نمیتونی انجام بدی!

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
درسته،اما مشتری اینطور میخواد و اگر بخای بگی که مناسب نیست،فکر میکنه،نمیتونی انجام بدی!

از نظر من هم این کار بجز اعصاب خورد کنی برای بازدید کننده چیز دیگه ای نداره اما اگه مشتری بخواد نمیشه کاریش کرد و تمام مسئولیتش به عهده خودش هستش

teshneh

Active Member
پس دوستان شما هم تایید میکنید که راه حلی برای قطع و وصل شدن آهنگ با هر بار لود صفحه وجود ندارد؟
مثل آهنگی بک گراند که روی وبلاگ ها گذاشته میشه ،میخواهند باشد.

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
خوب میتونی ازآجاکس هم استفاده کنی و آهنگ رو اول صفحه لود کنی و محتوا رو با استفاده از آجاکس تغییر بدی این طوری مجبور نیستی صفحه رو دوباره لود کنی تا آهنگ قطع بشه

teshneh

Active Member
بهترین کار با استفاده از فلش پلیر هست که من بهترین آن را jplayer قابلیت های زیادی دارد پیشنهاد می دهم
http://jplayer.org

دوست گرامی من از موردی که پیشنهاد دادید ،استفاده کردم.
کدهای که در قسمت راهنمای این پلیر بود،همراه با فایلهایش به صفحه ام اد کردم اما آهنگ پخش نمیشد.
اگر زحمتی نیست ،کدهای بنده رو یه بررسی میکنید؟

با این کامپوننت ، مشکل stop,play آهنگ با هر بار لود صفحه رفع خواهد شد؟؟؟

پیوست ها

• jQuery.jPlayer.2.1.0.rar
    100.1 کیلوبایت · بازدیدها: 8
آخرین ویرایش:

skyblu3

Member
از نظر من این کار به جز اینکه اعصاب بازدید کننده رو خراب کند چیز دیگری ندارد. (نظر شخصی).

100 % موافقم...تروخدا نزارید...
داریم خودمون آهنگ گوش میدیم یه آهنگ زرت میپره وسط و ما هم از حرصمون زود سایتو میبندیییم:snap:

teshneh

Active Member
خوب میتونی ازآجاکس هم استفاده کنی و آهنگ رو اول صفحه لود کنی و محتوا رو با استفاده از آجاکس تغییر بدی این طوری مجبور نیستی صفحه رو دوباره لود کنی تا آهنگ قطع بشه

من سایتم رو کامل ایجاد کردم و الان آهنگ میخان،اگر بخام از آجاکس استفاده کنم،کل ساختار رو باید تغییر بدم،درسته؟

من سایتم رو کامل ایجاد کردم و الان آهنگ میخان،اگر بخام از آجاکس استفاده کنم،کل ساختار رو باید تغییر بدم،درسته؟

نه احتیاجی نیست که ساختار رو تغییر بدید ، اگه جاوا اسکریپت کار کرده باشید می تونید به راحتی با ایجکس کار کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا