موزیک ویدیو خودم،نظر بدین

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
من فعلا ریگ کردن رو خوب بلد نیستم،خودم تازه دارم یاد میگیرم
اگه میتونستم بهت کمک میکردم ولی در کل خودت بری دنبالش و یاد بگیری بهتره تا دیگه محتاج کسی نباشی

selam

Member
منم ریگ کردنو بلدم ولی این کارکتر ادا در میاره نمی دونم چی کار کنم:sad:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
شما مثل اینکه با جَو انجمن آشنا نیستی؛خب همونجا هایی رو که به مشکل خوردی سوال کن تا دوستانی که واردن راهنماییت کنن،اینجوری زودتر به نتیجه میرسی
یه لطفی هم بکن پُستِتو در تاپیک مناسبش بزار،این تاپیک مربوط چیز دیگه ای هست:rose:

massomeh1

Member
کار دومت رو خیلی خوشم اومد می دونم اینجا جاش نیست اما فقط یک سوال کوچولو دارم این relflow نرم افزار خاصیه یا پلاگینه ؟
موفق باشید.

massomeh1

Member
سلام آقای میربزرگی من کار ویدئوموزیک رو و این کار ریل فلو را دیدم از اولی تقریبا خوشم اومد به نظر من همینکه امکانش رو داری خودت فیلمبرداری می کنی ایده و خلاقیت داری خیلی خوبه اما من از اینطور موزیکها و ریتم خوندن خوشم نمیاد البته نظرشخصی خودم بود شما که اینکارها را یاد می گیری اگر بتونی از این توانایی و امکانات در راه بهتری هزینه کنی برای موضوعات بهتر امیدوارم متوجه منظورم بشی من محتوا و موضوعی که کار شده را پسند نمی کنم اما نوع کار و خلاقیت و ایده خیلی خوبه به موضو عات بهتر و مفیدتر فکر کن .

massomeh1

Member
ببخشید مایل نبودید برمن منت بگذارید و بگویید این ریل فلو پلاگینه تری دی مکسه یا یک نرم افزار ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا