موزیک ویدیو خودم،نظر بدین

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
کارت قشنگ بود ولی صدا ب تصویر نمیخوند در این موقع ها میتونستی از دیزانر سوند افکت استفاده کنی خیلی بدردت میخوره ک از کارای ویدیو کوپایلت هستش
ولی ی سوالی دارم ترکیدن اخر اون سینا رو برام توضیح میدی؟

ممنون
من منظورتو از دیزالو سوند افکت متوجه نمیشم،یه لطفی کن روشن تر توضیح بده
برای ترکیدنش هم از آموزش Lightning Strike ویدئو کوپایلوت استفاده کردم،ولی من یه کم تغییرش دادم و کلا طرف رو حذف کردم و همچنین از فوتیج خون متفاوتی استفاده کردم

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
کار باحالی بود .
همه نکته ها رو بچه ها گفتن
بهت تبریک میگم . :rose:
آینده خوبی داری :wink:. فقط الان دیگه باید روی انتقال حس و زیبایی شناسیت تمرکز کنی :paint:. و همینطور بازی ها . :wink:

ممنون دوست عزیز
راستش کار با کمترین هزینه ممکن ساخته شده (فقط چهار هزار تومن پول پارچه):green:
ما هم که خیلی تجربه ای در تصویر برداری نداشتیم و همچنین چون کار خیلی طولانی بود نشد خیلی رو بخشهای مختلف وقت بزارم
ولی الان یه گروهی تشکیل دادیم که خوشبختانه بچه ها تو کارشون واردن و منم تمرکزمو گذاشتم رو جلوه های ویژه تا بعدا ببینیم خدا چی میخواد:)

Mamad39

Member
ممنون
من منظورتو از دیزالو سوند افکت متوجه نمیشم،یه لطفی کن روشن تر توضیح بده
برای ترکیدنش هم از آموزش Lightning Strike ویدئو کوپایلوت استفاده کردم،ولی من یه کم تغییرش دادم و کلا طرف رو حذف کردم و همچنین از فوتیج خون متفاوتی استفاده کردم

سلام شایان جان
خوب هستی؟
ی خسته نباشی دوباره میگم
ببین من هر کاری میکنم ک اون فرد ب طور کامل بترکه نمیتونم ینی میتونم مثل اون انجام بدم ولی نمیتونم کاری کنم ک ب صورت کامل بترکه اگه میتونی بی زحمت بهم یاد بده
راجب اهنگ ها هم بگم ک از مجموعه ی designer sounds fx استفاده کن خیلی صداهای زیادی توشه بدرد بعضی جاهات میخورد اگه لینک دانلود میخای بگو بت بدم
موفق باشی

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
شهریار هستم:rose:
خب کاری که من کردم اینه که با دوربین ثابت یه بار از طرف فیلم گرفت یه بارم با صحنه ی خالی که در زمان ترکیدن :green:صحنه ی خالی رو جایگزین کردم،فقط همین
ولی میشه خیلی بهتر از اینو ساخت،میتونی افکت Shatter هم بهش اضافه کنی تا طرف به جای اینکه یهو غیب بشه پودر بشه،همون موقع فوتیج خون هم اضافه کنی

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
هرچی اموزش بود را لیست کردید پشت سر هم ها :green:

ولی خوب بود برای کار اول چون حداقل استارت زدید ولی یک نکته که خیلی من اذیت کرد فاصل کم خواننده با پرده بود و نورپردازی بعدش هم سایه هارا خیلی غیر طبیعی کار کرده بودید

ولی روند کلیپ دوست داشتم متناسب با شعر و اهنگ و ریتم بود :rose:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
آره داداش خیلی به پرده نزدیک بودیم چون پرده کم داشتیم،جا هم زیاد واسه نصب کردن نبود.کلا چهار متر پرده بود با اینکه خیلی نزدیک به پرده بودیم باید حواسمونم میبود که مثلا دستامون بیرون نزنه:green:اگه پشت صحنه رو میدیدی از خنده میترکیدی،تو نما های لانگ شات به علت کمبود پرده زیر پامون موکت سبز گذاشته بودیم:lol:
نورپردازیم که شما درست میگیرن،من که گفتم بدون هیچ امکاناتی ساخته شده،نور هم نداشتیم.پرده رو تو حیاط نصب کرده بودیم به علت کمبود جا و همچنین همه ی پلان ها رو تو روز گرفتیم چون دوربینمون تو شب خیلی گرین داشت

خلاصه من به مشکلات آگاه هستم و همچنین ممنون که شما هم به من یادآوری کردین
ولی خدا رو شکر الان با اون موقع خیلی فرق میکنه و امکانات تقریبا خوبی داریم،به زودی کارای خیلی بهتری از من میبینید:cool:

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
درود

در مورد کامپوزیت:
به نظر من اگه شما با بودجه مناسب و عوامل حرفه ای کار کنید اکثر مشکلات به تو اتوماتیک برطرف میشه. شما کلی داستان درست کردی و کلی کار کامپوزیتی که هر کدومش مسلتزم متریال خوب و دستمزد خوبه که بشه رو کار تمرکز کرد و چون اینها نبوده کمی به همه جای کار لطمه زده.

در مورد تدوین:
بین فضاهای مجازی و رئال تفاوت زیادی است ( از همه لحاظ حسی و دکوپاژی) که آدم رو از کلیپ پرت می کنه بیرون.

مطمئنم با عوامل حرفه ای و داستان محدود تر بهترین کار رو میسازی. اینقدر پلان تو کار وارد کردی که مدیریت و وقت گذاشتن روش سخت بوده کاملا درک می کنم

بدرود

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز به خاطر نظر خوبت
آره دقیقا،چون تازه هم شروع کرده بودم دوست داشتم هر چی بلدم پیاده کنم ولی الان که بیشتر کار کردم متوجه شدم ساختن جلوه های زیاد کارو قشنگ نمیکنه بلکه استفاده ی درست و به جا از اوناست که کارو زیبا میکنه

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
ممنون دوست من
و همینطور شما
اتفاقا منم دقیقا به این رسیدم که واسه موفقیت نباید به همین راحتی جا زد :rose: بعدا آدم نتیجه شو میبینه
راستشو بخوای همین کلیپ که واسه سرگرمی و البته علاقه ساخته بودم باعث شد تو یه دفتر سینمایی کار پیدا کنم:oops:
واقعا دنیای عجیبیه:-?

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
چیزی که خوب بود تواناییات بود اما چیزی که بد بود به نظرم نبودن یه استخون بندی مثل استوری بورد من هم یه کار کلیپ داشتم که تو اون اصلا با استوری بورد من کار پیش نرفت چون طرف فقط میخواست چیز هایی که دیده بود رو تو کلیپش بیارم در کل خوب بود اما به نظرم نیازی نبود هر چیزی از افتر یاد گرفتی رو بخوای تو همین یه دونه کلیپ بگونجونی جاهایی بودن که خیلی مرتبط بودن ( افکتها ) وهمینطور جاهایی ام بودن که به کار نمیشست اصلا

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
بیشتر حرفاتو قبول دارم سهیل جان
البته یه استوری بردی داشتم واسه خودم در حد چندتا آدمک و یه سری توضیح که نوشته بودم؛خیلی جاهاشو میدونستم میخوام چیکار کنم ولی مشکل همونجوری که گفتی این بود که میخواستم بیشتر چیزایی که بلدم استفاده کفتم که باعث گیج شدنم شد
لوکیشن واست آشنا نبود؟پشت باغ ملی:lol:
دارم سعیمو میکنم که اطلاعاتم رو بالا ببرم,این چند وقته فقط دارم تمرین میکنم تا بشه کارای خیلی بهتری انجام داد

جدیدترین ارسال ها

بالا