موزیک ویدو (برادران بوشهری)

سلام.
موزیک ویدیو جدید Anoosh با کارگردانی حرفه ای برادران بوشهری رو برای دوستان آپلود کردم .
کار قشنگی شده ،حرکات Slow جالب و زیبایی داره.
Untitled-2.jpg

آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خیلی خوشحالم که بعد از مسائلی که براشون پیش اومد . دوباره به کار خودشون برگشتن .
ویدئو هم خوب مثل همیشه /
البته ادیت کار به نظر شخصی من جالب نبود . ولی فضا سازی ها و بازی ها خوب بود /

موفق باشند .

AYANDEHSAZ

Member
سلام .

هم آهنگ قشنگ شده و هم ادیت کار ، ولی گاهی اوقات آهنگ با موزیک ویدئو با هم مچ نیست .

وگر خیلی صحنه های باحالی داره . آفرین :cool:

موفق باشی :rose:

mostafa20010

Well-Known Member
کسی میدونه چرا رنگ صورتاشون اینجوریه؟

چند تا کار دیگه هم دیدم اینجوری بوده
از مجیک بولت استفاده میکنن که اینطوری میشه؟
36121_Laie_21.gif

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
از 20-30 ثانیه اول کلیپ بیشتر خوشم اومد چون معلوم بود با فکر کار کرده بودن ولی بعدش دیگه الکی تصاویرو چسبوده بودن بهم
حرکتهای شخصیت ها هم به نظرم یکم زیاد از حد بود و کارو جِلف کرده بود
ولی در کل از خیلی کارای دیگه بهتر بود

hdnsoft

Well-Known Member
من تازه الان گذاشتم واسه دانلود با این سرعت ذغالی !
حجم خیلی بالاست ، حالا من که دانلود کردم اما اگه امکان داره یکم کم حجم تر هم واسه بقیه بذارید لطفا

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
من از قسمتی که کاراکتر ها رو با Opacity ظاهر میکنه خوشم اومد از کالر کارکشن کار هم خوشم میاد

دیگه چیز دیگه ای ندیدم ( شاید به این دلیل که منتظریم یه اتفاق عجیب ببینیم تو کلیپ هاشون اما این کلیپ به اون شکل نبود )

با حسین عزیز موافقم و از اینکه اون مشکلشون حل شده خوشحالم

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
کلا من از ویژوال افکت کاراشون خوشم میاد ولی به جز یکی دوتا اغلب کاراشون مشکل فیلمبرداری داره. برای اینکه حالت نگاتیو گونه به فیلم بدن کنتراست تصاویرشون بیش از اندازه بالاست همینطور shadow و highlights رو اصلا کنترل خوبی روش ندارن و اگه دقت کنید در اکثر کلیپاشون جزییات موها به خاطر همین عدم کنترل shadow تو تصویربرداری و اصلاح رنگ از بین می ره. صورت های بیش از اندازه به زردی می زنه و به نظزم مشکل دیگشون تو تونینگ صورت در اصلاح رنگه.
دکوپاژ این کار زیادی تکراری شده و 70 درصد کلیپ دوربین دالی این و دالی اوت می کنه رو بازیگرا .
سناریو و طرحی وجود نداره.
بازی ها بی دلیل اگزجره هستش.

ولی در کل نسبت به بسیاری از کارهای در حال پخش نمره ی بالاتری داره.

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
با اینکه از افکت Opacity خوشم میاد اما اگه دقت کنن دوستان خوب اجرا نشده نمونش 2:09 به این دقیقه و ثانیه برن میبینید که سوتی داره کار ساسی مانکی icu هم یه مشکل Liquify داشت رو دماغ ساسی منظورم اینه که ایراد نسیت بلکه یه سوتیه بزرگتر از ایراده دوربینشونم که Hi-Speed هست و طبق یه سری از آمار ها RED هست در واقع دوربینی که باهاش کار میکنن این هست اما برای این پروژه رو مطمئن نیستم

mooli63

البته این کار رو بعید می دونم با red گرفته باشن. تصاویر شبیه دوربین های slr هستش. 5d یا 7d حدس منه.

-

نه دوست عزیز این کار رو با Red نگرفتن ، اگه با دقت نگاه کنی ، وقتی پای سوژه میاد رو زمین (کف پاش) تصویر رج می خوره و معلومه 60 فریم تصویر برداری شده.
دوربین مورد استفاده : Canon 7D
لنز : Tokina 11-16mm FishEye For AFP-C &&&& Canon 18-135 Wide
ابرار حرکتی : تراولینگ ، دالی
----------------------------------------
پشت صحنه رو که آپلود کردم متوجه می شید که چقدر ساده این تکنیک ها رو انجام میدن.

آخرین ویرایش:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
B.B قبلا با Sony کار می کردن ولی الان دوربین RED دارند اما همانطوریکه گفتم در مورد این کار مطمئن نیستم از کدوم استفاده شده

-

دوست عزیز گفتم که با چه دوربینی گرفتن.
دوربین مورد استفاده : Canon 7d
لنز : Tokina 11-16mm fisheye for afp-c &&&& canon 18-135 wide
----------------------------------------
پشت صحنه رو که آپلود کردم متوجه می شید که چقدر ساده این تکنیک ها رو انجام میدن.

اگه با دقت نگاه کنی ، وقتی اون رپره (همون که عینک آبی زده) جلو کادر میاد از تو شیشه عینکش ، رفلکتور و دوربین رو می بینی.

آخرین ویرایش:

mooli63

بله حق با shabani هستش تصاویر دقیقا به دوربین های عکاسی می زنه. تو پست های قبلی هم گفتم 5d یا 7d حدس منه. که احتمالا همون 7d باشه.

aligraphic

Well-Known Member
سلام
به احتمال زیاد همون 7d باشه، تو نت گشتم نسخه full hd کلیپ رو پیدا نکردم!
صحنه های slow هم زیاد قوی نیست که بگیم با red گرفتن یه جا یه افت پیدا کرده بود!!!!
راستی، نفر چهارم که فرود میاد!!! پوتین پاشه وقتی کامل فرود میاد کفش نفر سوم هستش!!!

AYANDEHSAZ

Member
راستی، نفر چهارم که فرود میاد!!! پوتین پاشه وقتی کامل فرود میاد کفش نفر سوم هستش!!!

خب معلومه دیگه . همینطور که تو هوا بوده کفشش رو عوض کرده دیگه :green: چرا اینقدر بد بینی

راستی آقای Shabani(AE)M پس کی این پشت صحنه رو آپ می کنید . می خوام ببینمش :)

l3ehzad

New Member
کار مثل کار های قبلی بوشهری حرفه ای نیست و همچین دلچسب نیست ، نه موزیکش نه راش ها و نه کات ها و افکت هـا ...
:)

جدیدترین ارسال ها

بالا