مودم نصب نميشه!!

بعد از ويروسي شدن كامپيوترم :cry: ، اون رو فرمت كردم :eek: اما بعد از نصب مجدد هر كاري كردم نتونستم مودم رو نصب كنم :cry: فكر كنم 7 يا 8 بار ديگه هم ويندوز 2000 رو نصب كردم اما باز هم نشد :x .مودم من راكول است و قبلا هم با 2 يا 3 بار نصب مجدد مشكلم حل مي شد.

mahyar_nel

Active Member
درايورشو درست نصب ميكني :idea:
اگر نشد ويندوزه 98 رو بريز بعد درايوراتو نصب كم و اونو به 200 upgrade بكن شايد درست شه :wink:

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

ببين تويه ويندوز 2000 نبايد بزاري خودش بگرده دنبال درايور !

بايد خودت از تويه ليست مودم رو انتخاب كني و بعد دكمه Have disc رو بزني و مدلتو از توي سي دي انتخاب كني و .... :wink:

در ضمن حواست باشه اكه مودمت اينترناله بايد روي COM 3 يا COM 4 باشه ! :wink:

موفق باشيد....

علي. 8)

من همه كار كردم اما باز هم نصب نميشه!ديگه آبروم رفته :cry: خواهرم همش ميگه بتو هم ميگن مهندس! چند بار 98 ريختم و دوباره 2000 يكبار در 98 وصل شد اما فقط همان يكبار بود به همين جهت دوباره 2000و 98 ريختم تا اينكه الان با 98 شماره گيري ميكنه اما بلافاصله پس از اتمام آن DisConnect ميشه! :گريه: ديگه چي كار مي تونم بكنم؟ در ضمن مودم رو در COM2نصب میکنه نه Com3 .حالا میگید چی کار کنم؟ :?: :cry:

totia1

Member
سلام
دوست عزيز فكر كنم اگر يك بار ديگه امتحان كني به اين صورت كه اون درايور مودم قبلي باشه ويكي ديگه نصب كني خود به خود com3را انتخاب مي كنه

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

بابا اگه خودت به شكل دستي نصب كني درست ميشه و روي همون COM 3 نصب ميشه !

حالا گوش نكن !
wacko.gif

علي.
cool.gif

MrMohi

Active Member
آقا من پیشنهاد میکنم این مودم رو بیخیال شی.چرا؟ چون من خودم هم یه مودم راکول داشتم

اما وقتی ویندوز رو عوض کردم دیگه نصب نشد که نشد!

وقتی رفتم از اهل فن سوال کردم گفتند که مودم های راکول همشون چنین مشکلی رو

دارند و خیلی سخت نصب میشند(سخت تر از فتح قله قاف)

من به شما پیشنهاد میکنم که بری و یه مودم دیگه بخری و بیشتر از این وقتت رو با این مودم

تلف نکنی چون به جایی نمیرسی. این تجربه خودم هست

---------------------------------------------------------------------------
ole.gif

30 یا 40 بار شد که ویندوز رو نصب کردم دیگه داشت کار به جاهای باریک می کشید و کارت صدا هم نصب نمی شد و در هنگام نصب ویندوز هم Error می داد که دوستانم گفتند اشکال صخت افزاری است.اما به ناگاه هنگام آخرین نصب ویندوز مشاهده کردم که مودم در com3 نصب شده اما پس از شماره گیری پیغام the line is busy می دهد.در مشاهده propertyمربوط به کارت صدا در یافتم که برخی setting ها در آنجا اشتباها!!!بجای کارت صدا مودم انتخاب شده و برای بنابراین مودم درایورش را نمی شناسد،با رفع این مشکل هم مودم و هم کارت صدا شروع به کار کردند."این مطلب فقط جهت اطلاع دوستان عرض شد"
با تشکر از همگی

جدیدترین ارسال ها

بالا