Fa -مهم و بسیار بدردخور- کد unlock برای فیلد comment

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Stranger007

New Member
با درود،
از دوستان کسی کد unlock فیلد comment را که پس از وارد کردن این کد دیگر "made with mutimedia builder" در قسمت version info فایل به نام خود شما یا هر متنی که وارد کنید نشان داده می شود، را دارد؟

001.jpg

002.jpg

001.jpg

دوست گل و تازه وارد من اين چيزي كه شما ميخواي بر خلاف قوانينه انجمن هست چنين كدي وجود نداره براي اين فيلد و راست و حسيني بايد بگم اگه نمو نه اي هم جايي ديدي كه نام خودشون رو به جاي نام برنامه در فيلد كامنت ثبت كردن از هك نرم افزار و توناييهاي هك استفاده كردن به نظر من اگه ناراحت نميشي دنبالش رو نگير چون منم قبلا چنين سوالي درباره تب ورژن داشتم و بهم فهموندن كه خلاف قوانينه.
متاسفانه نه در اين انجمن بلكه كلا در ايران خيلي ها فكر ميكنن كه به جاي بالا بردن حفاظت نرم افزارها اگه راههاي هك كردنشون رو پنهان كنند مشكل حله و اين راه نادرستيه البته به نظر من اينطوره چون بالاخره دست به دست ميگرده و همه گير ميشه.و بد جوري من و امثال منو داره آزار ميده چون يه عده اين وسط بدجوري از اين دانسته هاي خصوصي استفاده نابجا ميكنن.

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
ا درود،
از دوستان کسی کد unlock فیلد comment را که پس از وارد کردن این کد دیگر "made with mutimedia builder" در قسمت version info فایل به نام خود شما یا هر متنی که وارد کنید نشان داده می شود، را دارد؟
دوست عزيز

شما براي اينكه تب ورژن رو ويرايش كنيد بايد نسخه اصلي نرم افزار رو بخريد. مطرح كردن مسئله كرك برنامه همونطور كه دوستمون گفتن خلاف قوانين هست و پاسخي براش وجود نداره.

ضمن اينكه دوست من جناب sarbedaronline1
... متاسفانه نه در اين انجمن بلكه كلا در ايران خيلي ها فكر ميكنن كه به جاي بالا بردن حفاظت نرم افزارها اگه راههاي هك كردنشون رو پنهان كنند مشكل حله و اين راه نادرستيه البته به نظر من اينطوره چون بالاخره دست به دست ميگرده و همه گير ميشه.و بد جوري من و امثال منو داره آزار ميده چون يه عده اين وسط بدجوري از اين دانسته هاي خصوصي استفاده نابجا ميكنن...
اول اينكه بحث هك با كرك متفاوته. ثانيا مسئله پنهان كاري يا ... نيست.

به نظر شخصي من شما اگه قصد استفاده تجاري از يك نرم افزار رو داريد لازمه حقوق مولفش رو هم رعايت كنيد.

نسخه اصلي نرم افزار MMB رو ميتونيد با هزينه اي حدود 50-60 تومان بخريد و هرنوع استفاده تجاري هم ازش داشته باشيد.

من بازم ميگم واسه شما احترام زيادي قائلم ولي ببينيد و بپرسيد كه در اين انجمن چه كسي داره از نسخه اصلي كه 50 يا 60 دلار هستش نه تومان استفاده ميكنه حالا بگذريم از لينكي كه واسه دانلود آخرين ورژن نرم افزار توي انجمن گذاشته شده.
گذشته از اين حرفها نسخه اصلي ممكنه در تهران در دسترس باشه ولي در بيشتر شهرها اصلا نميشناسن اين برنامه رو.
در ضمن متاسفانه منم ميدونم هك و كرك متفاوتند ولي هنوزم اين مقوله جانيفتاده.
ناراحتيم هم از اينه كه خيليها با در دست داشتن چند تا كد و چند تا راهكار ديگه كه اينجا گفتنش خلاف قوانينه و گذاشتنش واسه فروش دارن سوء استفاده نابجايي از اين مجموعه ميكنن كه در حيطه مضامين اين انجمن نيست.
بگذريم حق با شماست و منم فكر ميكنم اگه اين دوستمو بتونه نسخه اصلي رو بخره واسش بهتر خواهد بود.

Stranger007

New Member
واقعاٌ !!!!!

اولا code برای فیلد کامنت ربطی به کرک کلی برنامه ندارد و با پرداخت 15 دلار از نویسنده برنامه قابل خرید است و غیر قانونی هم نیست
ثانیا بحث کپیرایت و کرک برای جاهایی است که قانون کپیرایت کاملا و قاطع اجرا می شود و برنامه ها با قیمت متناسب با اقتصاد آن کشور توسط شرکت سازنده - در آن کشور - توزیع می شود.

ثالثا: یعنی همگی شما دوستان همه برنامه های مورد نیازتون رو از داخل یا خارج - به صورت اوریجینال تهیه می فرمایید - آن هم با پرداخت دلار؟؟؟؟؟!!!! شرط می بندم حتی سیستم عامل همه کامپیوترهای شما (به جز لپ تاپ) نسخه کپی است.

باز هم ممنون ولی جا نماز زیادی آب نکشید لطفا.

Stranger007

New Member
اولا code برای فیلد کامنت ربطی به کرک کلی برنامه ندارد و با پرداخت 15 دلار از نویسنده برنامه قابل خرید است و غیر قانونی هم نیست
ثانیا بحث کپیرایت و کرک برای جاهایی است که قانون کپیرایت کاملا و قاطع اجرا می شود و برنامه ها با قیمت متناسب با اقتصاد آن کشور توسط شرکت سازنده - در آن کشور - توزیع می شود.

ثالثا: یعنی همگی شما دوستان همه برنامه های مورد نیازتون رو از داخل یا خارج - به صورت اوریجینال تهیه می فرمایید - آن هم با پرداخت دلار؟؟؟؟؟!!!! شرط می بندم حتی سیستم عامل همه کامپیوترهای شما (به جز لپ تاپ) نسخه کپی است.

باز هم ممنون ولی جا نماز زیادی آب نکشید لطفا.

BEHESHT

Well-Known Member
متاسفم از طرز فکرتون دوست عزیز این بحث بار ها شده و تایپکیش هم به نتیجه نرسیده و قفل شده

بذار یه چیزی بگم من خودم Cracker هم یه زمانی عضو Under SEH Team بودم نرم افزار های تجاری بزرگ دنیا رو هم کرک کردم

اما واقعاً اگه پولش رو داشتم باشم با هر سختی باشه RAD Studio 2011 که قرار بیاد می خرم چون با این کار به شرکت توسعه دهنده اش قوت می دادم و باعث توسعه بهتر اون میشه

ما داخل هیئت مون از همه چیز اورجینال استفاده میشه حتی ویندوز چه برسه نرم افزار های داخلی
پس بهتره بحث نکنیم

ضمن این که این کار اصلا صحیح نیست که یه عده با این چیزها تجارت کنن

Stranger007

New Member
ببخشید ولی ما مثل هیئت شما مایه دار نیستیم که همه برنامه ها را اوریجینال تهیه کنیم. فکر کنم حداقل 90 درصد کاربرها با من موافقند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا