من user name خودم رو میخوام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام
من از همون اول که سایت راه افتاد اینجا یه یوزر نیم ساختم به اسم Mostafa و يه ايميل هم موقع ثبت نام دادم.
يه بار پسوردم يادم رفت و دكمه ي پسوردم رو فراموش كردم رو زدم ؛ بعد كه رفتم پسوردم رو ببينم ديدم اي دل غافل ميلم بلاك شده.
بعد كه يه كم فكر كردم فهميدم كه چه كلاهي سرم رفته.
حالا اگر ممكنه پسورد من رو برام PM کنید.

Pooriya_Online

Active Member
شما با آقا مجيد يا بابك يا بقيه مديرا درميون بزار اونا يه پسورد جديد واسط ميفرستن.

مگه اينجا بگم با در ميون بزارم فرقي داره ؟
اين تاپيك ها رو ديگه ادمين ميخونه كه.

latifeh

Member
شايد هم نتونه بخونه شما به آي دي آقا مجيد پيام خصوصي بده ببينيد جواب ايشون چي هست

Babak Sateli

Active Member
دوست عزیز

من تنها میتونم یک پسورد جدید برای ایمیلی که در اکانت مذکور وجود دارد بفرستم. اگر می خواهید می توانم این کار را انجام دهم.

با تشکر

aghahamidgol2

Active Member
دمت گرم آقا مجيد باحال! مديران قبلي كه با فحش به كاربران رفتند!
خدايي خيلي باحالي همه جا به همه كمك ميك ني

Babak Sateli

Active Member
دوست عزیز

اسم من بابک ساطلی است. به هر حال این مشکل بی احترامی به زودی حل می شود. اینجا کسی حق ندارد به کسی توهین کند.

با تشکر

saman_sweden

Active Member
aghahamidgol2 گفت:
دمت گرم آقا مجيد باحال! مديران قبلي كه با فحش به كاربران رفتند!
خدايي خيلي باحالي همه جا به همه كمك ميك ني

منظوز از اين جمله چيست

اگر توضيح كافي داده نشه من از اين جمله بالا شاكي هستم

Peyman-Pop

Active Member
Babak Sateli گفت:
دوست عزیز

اسم من بابک ساطلی است. به هر حال این مشکل بی احترامی به زودی حل می شود. اینجا کسی حق ندارد به کسی توهین کند.

با تشکر

بابک جان این بخاطر پروانه طلایی هستش که بعضی‌ از کاربران شمارو با مجید اشتباه میگیرن .

در مورد نظرت هم موافقم .

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
مصطفي جان متاسفانه نميتونيم پسورد رو به اين شكل تغيير بديم...

اگر پسورد رو تغيير بديم برات به آدرس ايميلت ارسال ميكنيم كه خودت هم ميگي آدرس ايميلت بلاك شده... پس عملا نميشه برات پسورد رو در آورد... مگر اينكه يك سري مشخصات رو به ما بدي كه ما بتونيم پسوردتو برگردونيم:wink:

موفق باشي

مجيد

اگر منظورتون زيپ كد و اينجور صحبت هاست كه كلاْ بايد قيد يوزر نيم رو بزنم.
ولي آي دي قشنگي بود.
اون موقعي كه من ثب نام كردم مصطفي فارسي هم خالي بود ولي خودت گفتي چون فعلاْ فارسيش يه ذره مشكل داره انگليسي بنويس.
بازم ممنون.

Babak Sateli

Active Member
دوست عزیز

به هر حال به خاطر کاربری ما حق تغییر پسورد یک کاربر را نداریم و تنها میتوانیم یک پسورد جدید برایشان به همان آدرس ایمیلی که وجود دارد ارسال کنیم.

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا