من یه تازه کارم میخوام وبسایت داشته باشم کمکم کنید

arvin.mehr

New Member
با سلام من میخوام یه وبسایت موزیک مسله رپفا یا سایت های مشابه به اون و تغریبا هرفه ای راه اندازی کنم طراهی بلد نیستم برای قالب که سفارش دادم برام بسازن ولی از مدیریت هیچی بلد نیستم فقط میدونم جوملا هم راهت است و پر قدرت
میخواستم بدونم از کجا شروع کنم چطوری یاد بگیرم ایا سی دی اموزشی جواب میده
و ایا کدام سیستم مدیریت محتوا بهتر و راهت تر است و کدام حاستینگ ارزان و با کارایی خوب است
و چه اموزشهای را برای مدریت وبسایت نیاز دارم
و چه نرم افزارهای به داشتن وب سایت خوب و مرتب کمک میکند
و سایت رپفا وقتی که فیلتر مشه چیکار میکونه که اسم ادرسش میشه رپفا 1 و یا رپفا2 و یا دامین اوز میکنه البته من نیازی به ین ندارم ولی میخوام یاد بگیرم چن وبسایتم تقربن اسلامی است
و سایت رپفا از چه سیستمی استفاده میکنه
ترو خدا جواب منو بدین من میخوام یه کاری خیری به مردم انجام بدم برای

سلام.
سایت رپفا اگر همونی باشه که من میشناسم سیستم محتواش نیوکه
این که کدوم سیستم مدیریت بهتره رو نمیشه مشخص کرد
چون هر هاست با یک سیستم مدیریت بیشتر هم خوانی دارد
نمیخوام بگم جوملا خوب نیست
جوملا خیلی خوبه اما چون قالب های ساده ای داره کابران کمی رو به خودش جذب میکنه نسبت به ورد پرس نیوک دیتا لایف
نیوک امنیت بالایی داره و همینطور قالب های جالبی اما کار کردن با نیوک سخته نسبت به بقیه سی ام اس ها
دیتا لایف در عین راحتی کار با ان قالب های زیبایی داره و طراحی قالب ان انچنان هم سخت نیست /
ورد پرس از همه ساده تره و طراحی قالب برای اون خیلی راحت تر از بقیه سی ام اس هاست/علاوه بر این ها تو گوگل زود تر معرفی میشه و روی امار خیلی تاثیر داره /اما ظاهرش خیلی به وبلاگ میخوره...
هر سی ام اسی که بخوای تو خوده سایت اصلی اموزش ش هست/ سی دی فکر نکنم گیرت بیاد
اگر منظورت از نرم افزار نرم افزار طراحی وبسایته
از نظر من /با توجه به تجربه سه ساله ای که دارم میگم همون دریم ویور بهترینه
من سه سال با فرونت پیج کار کردم الان چند ماهی میشه با دریم ویور کار میکنم /پشیمونم که چرا همون روز اول نیومدم سراغ دریم ویور /دریم ویور شاید کمی سخت باشه اما وقتی یادش بگیری کارهای با عرضه انجام میدی
البته انقدر هم سخت نیست فقط بعضی از قسمت هاش یه خورده سخته / خیلی از جاهاش از فرونت پیج راحت تره /مثلا کد نویسی سی ام اس جا وا /حتی زبان های زیادی رو پشتیبانی میکنه که فرونت پیج پشتیبانی نمی کنه مثله همون پی اچ پی و...
این که چرا وقتی فیلتر میشه و ادرسش به رپفا یک .رپفا دو. تغییر میکنه کار خاصی نمیکنه فقط دامین جدید میخره برای این کار شما باید به سایتی که ازش هاست خریدی مراجعه کنی و از ش درخواست کنی یک دامین جدید با فلان ادرس بهتون بده البته باید هزینه ای هم واریز کنید
اما توصیه من به شما همون دیتا لایفه اگر نپسندیدید نیوک

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
حرف های hossein-ch67 در کل درسته ولی نیاز به تصحیح داره کمی :
جوملا خیلی خوبه اما چون قالب های ساده ای داره کابران کمی رو به خودش جذب میکنه نسبت به ورد پرس نیوک دیتا لایف
جوملا قالب های ساده ای نداره و جذب کاربر ربطی به این مورد نداره و به محتوای هر سایتب بر می گرده.
نیوک امنیت بالایی داره و همینطور قالب های جالبی اما کار کردن با نیوک سخته نسبت به بقیه سی ام اس ها
دقیقا بر عکس ، ذاتا نیوک هسته ضعیفی داره و قدیمی بودن هسته خودش رنج می بره و نسبت به بقیه CMS ها مدیریتش User Friendly تره.

یک توصیه به arvin.mehr :
اگر شما می خواید مشابه باشید همون نیوک رو نصب کنید ، اگر می خواید خودتون بعد ها بعد ها سایتی بشید که از روی شما تقلید کنن اون سیستمی رو که مطابق نیازتون هست انتخاب کنید نه صرف اینکه چون اون سایت نیوکه منم نیوک نصب کنم.
موفق باشید

arvin.mehr

New Member
یک توصیه به arvin.mehr :
اگر شما می خواید مشابه باشید همون نیوک رو نصب کنید ، اگر می خواید خودتون بعد ها بعد ها سایتی بشید که از روی شما تقلید کنن اون سیستمی رو که مطابق نیازتون هست انتخاب کنید نه صرف اینکه چون اون سایت نیوکه منم نیوک نصب کنم.
موفق باشید[/QUOTE]

ممنون از توصیه تون من نمیدونم چه سیستمی نیاز دارم من تازه کارم البته میدونم جوملا خوب سی ام اسی هست سی دی اموزشی شم خریدم فقط نمیدونم چه سی ام اس بهتر و راهت تر است برای ساختن سایت موزیک و نمیخوام از سایتم سود جویی کنم چن شغله اسلیم چیزی دیگه است
و میخوام بدونم به چی نیاز دارم که سایت مشابه به رپفا و بیاتو رپ راه اندازی کنم
میترسم یه سی ام اسی انتخاب کنم که بعد پشیمون بشم
نیاز دارم راهنمای بشم منون

VAHID216

مدیر بازنشسته
ببین شما می تونید جوملا رو نصب کنید سیستم خیلی پایداری هست . وردپرس هم خوبه به شرطی که قالبی براش ردیف کنید که از حالت وبلاگ در بیاد ( ئ باید زود به زود به روز کنید)
کلا شما اگر زمانی مشکلی پیدا کردید می تونید به سیستم دیگه ای Switch کنید البته راحت نیست ولی ممکنه. ولی فکر نمی کنم به این فکر بیافتید. ( اگر زمانی هم افتادید امیداورم نیوک نباشه)
موفق باشید

از این که ایراد های منو گرفتی خیلی تشکر میکنم /
اما یک مورد / منظورم از این که کاربران کمی رو جذب میکنه ، بازدید کننده ها نبودن/
منظورم کسانی رو که میخوان سایت بزنن به خاطر قالب های ساده ای که داره دور میشن از این سی ام اس و من خودم به عینه با این مورد زیاد برخورد کردم/
در مورد نیوک هم من فقط از کابران زیادی و مدیران سایت نیوک شنیده بودم و اینجا بیان کردم
اما باز خیلی ممنون/

حرف های hossein-ch67 در کل درسته ولی نیاز به تصحیح داره کمی :

جوملا قالب های ساده ای نداره و جذب کاربر ربطی به این مورد نداره و به محتوای هر سایتب بر می گرده.

دقیقا بر عکس ، ذاتا نیوک هسته ضعیفی داره و قدیمی بودن هسته خودش رنج می بره و نسبت به بقیه cms ها مدیریتش user friendly تره.

یک توصیه به arvin.mehr :
موفق باشید
اما یک مورد / منظورم از این که کاربران کمی رو جذب میکنه ، بازدید کننده ها نبودن/
منظورم کسانی رو که میخوان سایت بزنن به خاطر قالب های ساده ای که داره دور میشن از این سی ام اس و من خودم به عینه با این مورد زیاد برخورد کردم/
در مورد نیوک هم من فقط از کابران زیادی و مدیران سایت نیوک شنیده بودم و اینجا بیان کردم
اما باز خیلی ممنون///

VAHID216

مدیر بازنشسته
آها درسته من خودم اوایل این مشکل رو باهاش داشتم که حل شد :wink:
نظر تمام دوستان حای خود ، من از اونجایی که خودم هم مدیر یکی از نیوک های فارسی هستم و عضو تیم اصلی اون هم هستم اینو گفتم ، همین طور از گزارش های جهانی .
امیدوارم موفق باشید

سلام
وردپرس و جوملا بهترین هستند شک نکن
وردپرس مناسب افراد های مبتدی تا فموق حرفه ای هست ، جوملا به افراد مبتدی توصیه نمیشه
به شما وردپرس و نیوک پیشنهاد میشه
اگر خواستید میتونم براتون نصب کنم ، و اموزش مدیریت اینها هم توی اینترنت هست , فقط نیاز به سرچ کردن داره
مشکل دیگه داشتید در خدمتم
موفق باشید

arvin.mehr

New Member
سلام ممنوون از همکاری هاتون درود بر شما فقط یک سری از سوال های من را جواب ندادین
من از شما پرسیدم که منو راه نمایی کنید که نیاز به چه نرم افزار های دارم که وبسایتم زیبا و کاربر پسند باشه و نرم افزارهایرو که معرفی میکنید کارایش را هم توزیع بدهید
و یه سوال دیگه که مثلا سایت رپفا از چه سروری و از چه سی ام اسی استفاده میکنه
و میخوام مسله سایت رپفا عضویت سریع داشته باشه
و تمام امکاناتی که سایتهای مشابه به رپفا هست را داشته باشه
و یه سوال جدید که کدام شرکت معتبر است برای خرید دامین و هاست
و میخوام نمایندگی هاستینگ خارجی باشه و ارزون با تمام امکانات با پهنای باند نامهدود ممنون منتظر جواب تون هستم

سلام ممنوون از همکاری هاتون درود بر شما فقط یک سری از سوال های من را جواب ندادین
من از شما پرسیدم که منو راه نمایی کنید که نیاز به چه نرم افزار های دارم که وبسایتم زیبا و کاربر پسند باشه و نرم افزارهایرو که معرفی میکنید کارایش را هم توزیع بدهید
و یه سوال جدید که کدام شرکت معتبر است برای خرید دامین و هاست
و میخوام نمایندگی هاستینگ خارجی باشه و ارزون با تمام امکانات با پهنای باند نامهدود ممنون منتظر جواب تون هستم

سلام
- نیاز به نرم افزاری نیست
- برای شما که تازه کار هستید اول وردپرس و بعد نیوک پیشنهاد میشه
- نیوک عضویت سریع داره
- نیوک امکانات مشابه رو هم داره
- شرکت های معتبر [ نگاه روشن ، پارس دیتا ، پرشین سرویسز و ... ] فقط بعضی ها پول زیاد میگیرند و اپ تایم و پشتیبانی ضعیفی دارند.
- پهنای باند نامحدود نگیرید ، تجربه داشتم , دوستان هم تجربه داشتند ، پیشنهاد میکنم شما تجربه نکنید!
- اگر نیاز به هاستینگ داشتید میتونم کمکتون کنم
موفق باشید

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما به یه وردپرس یا نیوک نیاز دارید. برای جذاب بودن اون هم به قالب کاربر پسند و زیبا در عین حال سبک نیاز دارید و نیاز به نرم افزار خاصی نیست.
نیوک نسخه مخصوص دوستان در مشهد تیم که تمامی اون امکاناتی که شما می خواید رو دارید
یه سوال جدید که کدام شرکت معتبر است برای خرید دامین و هاست
در این مورد هم من نمی تونم اظهار نظر کنم .
موفق باشید

meysamsh

New Member
اما باز خیلی ممنون///

چرا قالبهای ساده ای داره اگه قالب رایگان بخوای معلومه ساده میشه
ولی قالبهای کامرشیالش خیلی زیبا و پرو هستند با بیش از 60 موقعیت و امکانات جالب:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا