من چندتا سایت زیبا مثل سایت زیر برای استفاده از قالبش نیاز دارم

ahmadfani

Active Member
سلام اگه امکان داره یه لحظه به سایت زیر نگاه کنین
www.khiyabani.com
واقعا زیبا کار کردند.
اگه ممکنه چندتا سایت مشابه این برام لینک کنید.آخه از نمونه هاش استفاده میکنم.:rose:

ahmadfani

Active Member
من هنوز منتظرم يعني يه نفر چندتا سايت خوب و زيبا نميدونه براي بگه؟

ali abedian

Banned
سلام دوست من، سايت نسبتا خوبيه از نظر گرافيكي..
ولي خب خوشبختانه سايتهاي بسيار بسيار زيباتر از اين هم وجود داره..
اگه دوست داري ذوق گرافيكيت بره بالا ، بهتره كه توو اينترنت كلماتي مثل best graphic design يا graphic يا همچين چيزهايي رو در قسمت جستجوي عكس گوگل دنبال كني و ذخيره كني و گاهي وقتا بهشون سر بزني
..
براي نمونه سايت به نظرم به اينجا برو و سايتهاي مختلف رو ببين

http://www.templatemonster.com

ahmadfani

Active Member
سلام دوست من، سايت نسبتا خوبيه از نظر گرافيكي..
ولي خب خوشبختانه سايتهاي بسيار بسيار زيباتر از اين هم وجود داره..
اگه دوست داري ذوق گرافيكيت بره بالا ، بهتره كه توو اينترنت كلماتي مثل best graphic design يا graphic يا همچين چيزهايي رو در قسمت جستجوي عكس گوگل دنبال كني و ذخيره كني و گاهي وقتا بهشون سر بزني
..
براي نمونه سايت به نظرم به اينجا برو و سايتهاي مختلف رو ببين

http://www.templatemonster.com

متاسفانه تو ایران سایت های تذهیبی اسلیمی ایرانی کار نمیشه!! و اکثرا کپی پیست هستند.واخیرا هم مد شده از جوملا و وردپرس و دیتالایف و ... استفاده میکنند.یعنی در چند دقیقه یه سایت بازمیکنند.البته ایرانیان از نظر طراحی سایت تو دنیا جایگاه خوبی دارند.خیلی خوب میشد سایتهایی زیبا تو یه جایی یه نفر جمع میکرد.

ahmadfani

Active Member
مدير جان سلام!!!
انصافا سايت محشري بود.البته نمونه آرشيو هاشو ميگم.
بازم اگه از اينا داري بذار.اگه سي ام اس نباشه كه عالي ميشه.خودتون كه ميدوني واسه چي ميخوام؟:lol:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم احمد جان
سایت stylegala یک سایت آلمانی بسیار سخت گیر هست، شاید باور نکنید اما تکنیک هایی طراحی به کار برده شده که به آنها امتیاز داده اند، به این زودی ها در دیگر سایت ها به کار برده نخواهد شد.
متاسفانه نمی دونم واسه چی می خواهید
موفق باشید
حسین سعیدی

novinag

Member
دوست عزیز گفته دوستمون رو در بالا من کاملتر می کنم ، شما نیازی به نمونه برداری از قالب های دیگران نداری (لا اقل در حد یک سبک کاری)

شما هم میتونی از همین فروشگاه مجید آنلاین و یا هر سایت و مکان دیگری قالب های تمپلیت مانستر رو خریداری کنی که واقعا قال های تکی هستند ، خیلی خیلی قالب های جالب و خوبی رو در پکش جای داده .

جدیدترین ارسال ها

بالا