من واقعا دنبال کار حرفه ای هستم!!

smata60

Member
سلام به همگی دوستان
اولا از مسئولان سایت خیلی خیلی بابت این بخش که فکر می کنم از مفیدترین بخشهای سایته تشکر می کنم.

من کارشناس نرم افزار هستم و چند ماهی میشه که فارع اتحصیل شدم. من در شهرستان کوچکی زندگی میکنم که حتی در اون یک شرکت مهنسی که کار برنامه نویسی بکنه وجود نداره و متاسفانه به اقتضای موقعیت و جنسیتم مجبورم همینجا بمانم.با اینهمه به شدت دوست دارم که کار حرفه ای بکنم و مجبور نشم به یک کار اداره ایی روتین و خسته کننده رو بیارم.

asp.net , sql sever,vb,flash و چندتا چیز دیگه رو کار کرده ام ولی ادعای تسلط ندارم (موضوع پایان نامه ام طراحی سایتی بود که با ای اس پی نت واس کیو ال انجام دادم)

از دوستان و اساتید با تجربه قبل از همه در خواست راهنمایی داشتم که در یه همچین جایی اقتصادی ترین و بهترین کاری که میشه کرد چیه؟
با توجه به اینکه زیاد به انجام کار حرفه ای در اینجا خوشبین نیستم!می خواستم بدونم که آیا شرکتهایی هستند که از طریق اینترنت کارمند بگیرند؟

ممنون از همگی

YTERROR

Active Member
سلام

تویی اینترنت یک طراح اولین چیزی که باید بگه و نشونگر طراح بودن اون مدرک یا شهر یا ....نیست نمونه کاره و از طریق همون نمونه کار تویی تیم های طراحی و .... عضو میشه و در کارهای طراحی اون شرکت یا تیم طراحی شریک میشه و ..........

با من تماس بگیرید [email protected] یا ایمیل یا آی دی در یاهو مسنجر

جدیدترین ارسال ها

بالا