من هم می خوام سرور داشته باشم

Alioffline

Member
من یک تا کامپیتور با ویندوز دارم که همیشه به اینتر نت وصله چطور کنم که
من هم سرورش کنم یعنی به ملت هاست بدم و بفروشم

oxygenws

Active Member
بعد یک کنترل پنل بخری، مثل helm یا plesk (مطمئنا نمی تونی کرک شده اش رو استفاده کنی :) چون تو اینترنتی و خطرناکه)

و بقیش که کاری نداره دیگه!!

hba

Active Member
خوب اگر به این سادگی هست چرا این همه isp ها و icp های داخل ایران خدمات وب هاستینگ راه نمی اندازند؟

oxygenws

Active Member
چرا... خیلی هاشون چنین کاری می کنند :)
ولی کلا به دلیل نبود متخصص!! و گرون بودن پهنای باند، راه اندازی دیتا سنتر (یا سرور) فعلا توجیهی نداره.

amir_s

Active Member
خرید Ip از کجا !؟
و اینکه من با این عبارت پهنای باند مشکل دارم ! ... یعنی اینکه نمیدونم این محدودیت رو برای چی اعمال میکنن !؟
آیا این محدودیت از سمت سرور هست یا نه کلا لازمه !؟

Ealireza

Member
زنگ بزت ISP ايت

دوست عزيز بايد يك پهناي باند داشته باشي مثلا 500Kb/s كه العان حدود 900 تومان در ماه بايد باشه ..
در ضمن يك IP STATIC هم كافيه !

oxygenws

Active Member
خرید Ip از کجا !؟
تو ایران باید از مخابرات بخری و مخابرات هم به *شخص* IP نمی ده و باید به نمایندگی های اون، یعنی icp ها یا isp ها مراجعه کنی.

محدودیت پهنای باند هم از سمت سروره... پهنای باند هزینه داره دیگه، نداره؟؟ :)

Ealireza منظورت اینه که IP ای که روی DNS ست میشه رو همون IP اصلی سرور بذاریم؟؟

Navid4d

Member
با 512 کیلوبایت پهنای باند ....خیلی بخوای دوام بیاری واسه یه سایت با مراجعه 1000 تا بازدید کننده ( خوشبینانه ! )
پهنای باند واسه اینه که .... هر بازدیدکننده ایی که میاد و یه درخواست مثل دیدن صفحه ایندکس یا لود شدن یه عکس و .... میده به کامپیوتر شما و شما باید بتونین با سرعت به اون پاسخ بدین و گرنه سایت پایین میاد ...
شنیدم الان دارن رو یه پروژه دیتا سنتر تو ایران کار میکنن با هزینه چند میلیاردی ... که همون میدونیم با این هزینه هم دیتا سنتر خوبی از آب در نمیاد !!! و فقط واسه پول خرج کردن :::::

Miladz

Member
مي توني اينترنت ماهواره اي با سند و رسيو استفاده كني
512 تلستار12 بين 100 تا 200 تومان هست ماهي و 50 تا هم آيپي بهت مي ده

ولی خرجش خیلی بالا هستش اگه بخواد از دیش بگیره سند و رسیو ! به ملیون می رسه !

hoom

Active Member
سلام

میتونین از آی پی دینامیک استفاده کنید، من خودم این کار رو کرده ام و خیلی خوب کار میکنه.
البته من پهنای باندم بالاس ولی کلا برای یه سرور ساده که برنامه های خودتون روی اون هستش، به پهنای باند بالایی احتیاج ندارین ولی اگر بخوایین مثل یه دیتاسنتر باشین که هاست بفروشین، باید پهنای باند خوبی داشته باشین.

ارادتمند

Navid4d

Member
سند و رسیو ماهواره ایی 100 تا 200 هزار تومن !!!!!!!!!
مطمئنی فقط رسیو نیست !!!
لطفا یکمی بیشتر توضیح بدین

Miladz

Member
سند و رسیو ماهواره ایی 100 تا 200 هزار تومن !!!!!!!!!
مطمئنی فقط رسیو نیست !!!
لطفا یکمی بیشتر توضیح بدین

روي ماهواره تلستار 12 هست قيمتش با هيچ جا قابل مقايسه نيست !!!
خيلي جالبه
سند و رسيو هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا