من تازه كارم.كمكم مي كنيد؟

samin_set

New Member
سلام
به كمك فوريتون احتياج دارم به خدا!
من واسه تحقيقم بايد يه سايت خوب طراحي كنم
به نظر شماASP.NET بهتره يا PHP؟
اگه كتاب خوبي واسه كد نويسي باهاشون سراغ دارين ممنون مي شم

knox

Member
هركدوم كه خوبه

samin_set گفت:
سلام
به كمك فوريتون احتياج دارم به خدا!
من واسه تحقيقم بايد يه سايت خوب طراحي كنم
به نظر شماASP.NET بهتره يا PHP؟
اگه كتاب خوبي واسه كد نويسي باهاشون سراغ دارين ممنون مي شم

به نظر من كه يك php كار هستم php بهتر است.البته با اينكه به اندازه تكنولوژي هايي مثل ASP قدرت نداره ولي بسياري از كارها رو ميشه باهاش انجام داد.علاوه بر اين سرعت طراحي و اجراي اسكريپت هاي PHP خيلي سريعتر هست.همچنين 99.9 درصد سرورهاي هاستينگ از PHP به خوبي پشتيباني ميكنند ولي براي ASP بايد سرورهاي مخصوص ويندوز اجاره كني كه كمي از نظر قيمت بالاست.
به نظر من اگه با برنامه نويسي C يا VB آشنا هستي برو دنبال ASP ولي لازم به ذكر هست همين سايتي كه توش هستي 80 درصدش با PHP ساخته شده.

samin_set

New Member
مرسي

سلام
مرسي از كمكتون
كتاب خوبي براي طراحي صفحات وب حرفه اي
و خوشگل با ASP.NET سراغ دارين ؟

knox

Member
دوست عزيز
كتاب ها فقط برنامه نويسي اين زبان رو به شما نه ياد ميدهند تا شما بتوانيد از اين زبانها در سايت خود استفاده كنيد.پس هيچ كتابي تا بحال در جهان نوشته نشده كه طراحي يك سايت خوشگل را با ASP.NET آموزش دهد.
براي كتاب هم ميتونيد از كتاب "ASP.Net" نوشته كريس گرت و از انتشارات "تخت سليمان" استفاده كنيد.اين كتاب توسط مهندس رامين مولاناپور ترجمه شده است.

samin_set

New Member
از توجهتون ممنونم
بجز فلش براي طراحي يه سايت جذاب چه نرم افزارهايي رو پيشنهاد مي كنيد؟
اين اولين تجربه طراحي سايت منه و ازم انتظار دارن پروژه درسي كامل و حرفه اي رو ارائه بدم
بنابراين اگه پيشنهاد يا نظر خاصي براي بهبود كارم داريدخوشحال ميشم ازتجربياتتون استفاده كنم.

knox

Member
شروع به كار با فرانت پيج كنيد.واسه قالب سايت ميتونيد از قالبهاي آماده در اينترنت استفاده كنيد.يك قالب فروشي آن لاين كه ميتونيد از قالبهاي اون الگو بگيريد و سايت خودتون رو طراحي كنيد:
http://www.webtemplatezone.com/
----
لازمه يك طراحي خوب،استفاده از گرافيك هاي عالي و مناسب در يك صفحه است.مثلا همين مجيد آن-لاين از لحاظ طراحي گرافيكي تو ايران تكه!بنابر اين سعي كنيد تو نرم افزارهايي مثل فتوشاپ مثل يك حرفه اي كار كنيد.
باز اگه مشكل داشتي همين جا بگو.
موفق باشي

samin_set

New Member
مرسي knox عزيز ، از توجهتون ممنونم
من فرصت زيادي ندارم و نمي تونم از FrontPage شروع كنم، به نظر شما حالا كه (به خاطر آشنا بودن
با VB.NET ) از ASP.NET شروع كردم بدون داشتن آشنايي كامل با فرانت پيج به مشكل برميخورم؟ (البته تا
حدي با html آشنام) ؟
راستي تو نرم افزارهاي طراحي وب dreamweaver چه نقشي داره و
آيا لازمه در كنار ASP.NET به اون هم پرداخت؟

جدیدترین ارسال ها

بالا