منو های جادویی (جاوا اسکریپت و css)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام . من منظورم اینه که وقتی توو همین منوی از پیش ساخته که توو این تاپیک هست به جای کلمه "Home Page" می نویسم "صفحه اصلی" حروف فارسی خرچنگ غورباقه می شه ! می خوام ببینم چه راه حلی هست واسه اینکه همین منو ، فارسی رو ساپورت کنه . ممنون

آخرین ویرایش:

foranyone

Well-Known Member
شما مطمئین هستید که فایل رو به صورت utf-8 ذخیره می کنید و در ضمن متا تگ اینکدینگ رو بهش اضافه کردین؟

moosa2007

Member
سلام دوست من
هم تمامی منوهای آپلود شده و هم نرم افزار قرار داده شده فارسی رو ساپورت میکنه ( امتحانشون کردم ) طبق گفته دوست خوبم foranyone شما باید زبان صفحه را به utf-8 تغییر بدهید .
مطمئن باش که مشکلت حل میشه
موفق و سربلند باشی

شما مطمئین هستید که فایل رو به صورت utf-8 ذخیره می کنید و در ضمن متا تگ اینکدینگ رو بهش اضافه کردین؟

سلام . واقعا شرمنده ام . به صورت Utf-8 ذخیره می کردم اما متاتگ اینکدینگ رو نمی ذاشتم . الان باراهنمایی شما گذاشتم و مشکلم حل شد . یک دنیا ممنون و واقعا شرمنده .

leili1

Active Member
برای راست به چپ شدن منوها چیکار باید کرد یعنی منوها به جای اینکه از سمت چپ به راست بازشه از راست به چپ شه منظور فارسی هستش

mak

Member
سلام
دوستان من مي‌خوام تمام آيتمهاي منوهام رو از رو ديتابيس بياره و اگه آيتمي رو تو ديتابيس اضافه و كم كردم به صورت اتوماتيك منو هم آيتمهاش تغيير كنه. چيكار بايد بكنم. كسي ميدونه؟

این نسخه تریال هست و وقتی با IE و روی سایت ببینید واستون پیغام می ده که تریال هست

من بعد از کلی گشتن تونستم با سریال پیدا کنم اگه نیاز بود بگین Up کنم

foranyone

Well-Known Member
سلام همشهری ساغول

منم بعدا متوجه شدم که ترایال هستش اگه خلاص سریال رو اینجا بذاری تا همه استفاده کنن ممنون می شم

irmetal

Member
آخ کلی دانلودش کردم!اما ممنون.ما هم منتظر آپلودنسخه ی کرک شده ی اون هستیم.
اما من هم مثل یکی از دوستان که در صفحه ی قبل فرمون نیاز به یک منو دارم که از دیتابیس اطلاعات و ساب منوها رو بخونه.در ضمن من خودم یک منو ساختم اما فقط با پی اچ پی و مای اس کیو ال.
حالا چون زیاد با جاوا اسکریپت آشنا نیستم به مشکل بر خوردم.اگرحتی کسی پیدا بشه بهم بگه چیکار کنم خیلی ممنون میشم ازش آخه باید تا روز دیگه پروژه ی پایانیمو برای فارغ التحصیلیم تحویل استاد بدم.
با تشکر

آخرین ویرایش:

nima74

New Member
سلام بچه ها.
من ميخوام يه سايت خونگي درست كنم ولي اومدم و يه سايت ديگه رو از طريق سورس هاش دستكاري كردم ولي الان نمي تونم آنها رو بهم لينك كنم
كسي هست كمكم كنه؟ممنون ميشم كسي به من كمك كنه.خيلي اعصابم رو بهم ريخته.لطفا به آدرس ايميلم برام بفغرستيد چون شايد نتونم به اين نزديكي به اين سايت بيام[email protected]

nima74

New Member
اين سايتي كه ميخوام درس كنم اول ميخوام برا خونگي باشه بعد هم به يك شبكه محلي ربط بدم.تشكر

foranyone

Well-Known Member
جناب نیما خان مطالبی که اینجا گذاشتین چه ربطی به منو های جاوااسکریپتی داره؟!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!

foranyone

Well-Known Member
ساغول همشهری (بو دا سنین گوزل دیلین اوچون)

خوب اینو به افتخار همشهری عزیزم گذاشتم.

http://rapidshare.com/files/151543661/Open_Cube_Infinite_Menus_v10.4.3___serial.zip.html

زود بردارین تا delet نشده

من موفق نشدم دانلود کنم آخه همش میگه IP شما در حال دانلوده ! کاش میشد یه جا دیگه آپلود کنین:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا