منوی دسته ها

saman2lak

New Member
سلام دوستای گلم
یه سوال ؟! :rose:

چطور میتونم داخل یک Div مطاب یک دسته خاص رو بزارم ؟
مثلا مطالب بخش دانلود نرم افزار رو فقط داخل اون دیو نمایش بده

مچکر :green:

moslemfn

Member
چه سوالی بود این متوجه نشدم ولی معمولا بهترین راهنمایی که میتونم به شما بکنم این هست که یه افزونه فایر باگ نصب کنی رو فایر فاکس بعد بری تو یه سایتی که این شکلی که خودت میگی هست رو دسته ها راست کلیک کنی آخرین گزینه رو بزنی و بری تو سورس با پلاگین فایر باگ و بعد ساختار html css اون قسمت رو خوب مشاهده کنی و از اون بهره بگیری تا به مرور دستت روان بشه ! با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

saman2lak

New Member
سلام مسلم جان
این سایت رو ببین
http://www.lahidjan.com/

مثلا وسط صفحه تقریبا یه بخش(دسته) داره کشاورزی خب ؟
بعد هر مطلبی واسه دسته کشاورزی بزاره میاد اینجا
اینو میخوام بدونم چطوریه داداشم
مرسی

moslemfn

Member
سلام مسلم جان
این سایت رو ببین
http://www.lahidjan.com/

مثلا وسط صفحه تقریبا یه بخش(دسته) داره کشاورزی خب ؟
بعد هر مطلبی واسه دسته کشاورزی بزاره میاد اینجا
اینو میخوام بدونم چطوریه داداشم
مرسی

این وب سایت که نشونم دادی با سیست مدیریت محتوای وردپرس ایجاد شده در موردش احتمالا اطلاعاتی ندارید در صورت مایل میتونید با شماره تماسم در ارتباط باشید تا راهنمایی بیشتر بدم با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saman2lak

New Member
moslemfn; گفت:
این وب سایت که نشونم دادی با سیست مدیریت محتوای وردپرس ایجاد شده در موردش احتمالا اطلاعاتی ندارید در صورت مایل میتونید با شماره تماسم در ارتباط باشید تا راهنمایی بیشتر بدم با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت My Yahoo ID : info.p30pdf Tell :

در یاهو اددتون کردم
اطلاعاتی دارم
قالب اچ تی ام ال ساختم و حالا تگ های وردپرس رو توش ادد کردم
حالا نمیدونم تگی که مطالب یک دسته خاص رو نشون بده چیه
چون بخوام لینک دسته رو بدم
داخل یه سیستم دیگه ممکنه لینکش فرق کنه و طرف مقابل اشنایی نداشته باشه با برنامه نویسی بتونه تغییرش بده
مچکر

bestdata

Active Member
[PHPS]<?php query_posts('cat=7&post_status=publish&posts_per_page=10');if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="برو به <?php the_title (); ?>"><?php the_title (); ?></a></li>
<?php endwhile; else: endif; wp_reset_query(); ?>[/PHPS]

این کد بدردتون می خورده اما توضیح این بخش ها
خط اول
[PHPS]<?php query_posts('cat=7&post_status=publish&posts_per_page=10');if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>[/PHPS]
کد آغاز لوپ دسته هست کاری بهش نداشته باشید به غیر از دو بخشش یکی
[PHPS]cat=7[/PHPS]
که باید آی دی دسته ای که میخواهید مطالبش نمایش داده بشه رو بذاری برای اینکه بفهمی آی دی یه دسته چیه کافیه
به " دسته ها " برید و در سمت چپ لیست دسته های ایجاد شده موس رو روی یکی از دسته ها نگه دارید لینک اون پایین مرورگر نمایش داده میشه (می تونید آدرسش هم کپی کنید) به طور مثال
[PHPS]http://seo.qalebfa.ir/wp-admin/edit-tags.php?action=edit&taxonomy=category&tag_ID=61&post_type=post[/PHPS]
بعد یه بخشی هست تو این آدرس به نام [PHPS]tag_ID=[/PHPS] جلوی این یه عدد هست اون عدد رو بجای 7 در [PHPS]cat=7[/PHPS] میگذارید در مثالی که زده شد باید [PHPS]cat=61[/PHPS] بشه

توضیح خط دوم
[PHPS]<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="برو به <?php the_title (); ?>"><?php the_title (); ?></a></li>[/PHPS]
در این خط نوع ساختار خروجی لینک ها رو تعیین میکنید که میشه تغییرش بدید (ساختار مد نظر رو بگید من این کد رو براتون آماده می کنم)
و توضیح خط سوم

توضیح خط سوم
[PHPS]<?php endwhile; else: endif; wp_reset_query(); ?>[/PHPS]
لوپ رو می بنده این رو باید حتما بذارید وگرنه ارورر میده

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه
باتشکر تیم سئو قالبفا

saman2lak

New Member
PHP Code:

<?php query_posts('cat=7&post_status=publish&posts_per_page=10');if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="برو به <?php the_title (); ?>"><?php the_title (); ?></a></li> <?php endwhile; else: endif; wp_reset_query(); ?>

این کد بدردتون می خورده اما توضیح این بخش ها
خط اول
PHP Code:

<?php query_posts('cat=7&post_status=publish&posts_per_page=10');if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

کد آغاز لوپ دسته هست کاری بهش نداشته باشید به غیر از دو بخشش یکی
PHP Code:

cat=7

که باید آی دی دسته ای که میخواهید مطالبش نمایش داده بشه رو بذاری برای اینکه بفهمی آی دی یه دسته چیه کافیه
به " دسته ها " برید و در سمت چپ لیست دسته های ایجاد شده موس رو روی یکی از دسته ها نگه دارید لینک اون پایین مرورگر نمایش داده میشه (می تونید آدرسش هم کپی کنید) به طور مثال
PHP Code:

<a href="http://seo.qalebfa.ir/wp-admin/edit-tags.php?action=edit&taxonomy=category&tag_ID=61&post_type=post" target="_blank">http://seo.qalebfa.ir/wp-admin/edit-tags.php?action=edit&taxonomy=category&tag_ID=61&post_type=post</a>

بعد یه بخشی هست تو این آدرس به نام PHP Code:

tag_ID=

جلوی این یه عدد هست اون عدد رو بجای 7 در PHP Code:

cat=7

میگذارید در مثالی که زده شد باید PHP Code:

cat=61

بشه

توضیح خط دوم
PHP Code:

<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="برو به <?php the_title (); ?>"><?php the_title (); ?></a></li>​

در این خط نوع ساختار خروجی لینک ها رو تعیین میکنید که میشه تغییرش بدید (ساختار مد نظر رو بگید من این کد رو براتون آماده می کنم)
و توضیح خط سوم

توضیح خط سوم
PHP Code:

<?php endwhile; else: endif; wp_reset_query(); ?>

لوپ رو می بنده این رو باید حتما بذارید وگرنه ارورر میده

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه
باتشکر تیم سئو قالبفا

مرسی داداشم
خیلی راهنمایی کاملی بود
خدا خیرت بده که حوصله گذاشتی :))

bestdata

Active Member
یادم رفت یه چیزی رو بگم PHP Code:

<font color="#0000FF">page=10</font>

این تعداد مطالب ر تعیین می کنه مثلا الان 10 هست یعنی 10 مطلب موضوع خاص رو لیست می کنه
راستی بخش ادیتور انجمن کد رو خراب کرده من کد رو براتون تو فایل txt پیوست می کنم

خواهش می کنم ما تو انجمن هستیم واسه اینکه مشکلات هم رو حل کنیم
اگر خواستید یه لینک به سایت ما تو سایتتون بسازید که خیلی عالی میشه (ولی من بدون هیچ دستمزدی برای شما این پست رو نوشتم)

پیوست ها

• Cat.txt
    298 بایت · بازدیدها: 2

saman2lak

New Member
یادم رفت یه چیزی رو بگم PHP Code:

<font color="#0000FF">page=10</font>

این تعداد مطالب ر تعیین می کنه مثلا الان 10 هست یعنی 10 مطلب موضوع خاص رو لیست می کنه
راستی بخش ادیتور انجمن کد رو خراب کرده من کد رو براتون تو فایل txt پیوست می کنم

خواهش می کنم ما تو انجمن هستیم واسه اینکه مشکلات هم رو حل کنیم
اگر خواستید یه لینک به سایت ما تو سایتتون بسازید که خیلی عالی میشه (ولی من بدون هیچ دستمزدی برای شما این پست رو نوشتم)

بازم مرسی داداشه گله من
فقط یه چیزه دیگه
آخرین سواله :)

بخوام فقط اخرین خبر از اون دسته رو نشون بده با عکسی که تو خبر هست چی ؟
یعنی یه عکس کوچیک کنارشم خبر باشه
هر وقت یه مطلب اضاف شد این عوض شه جاش جدیده بیاد

ببخش زحمتت میدم :)

bestdata

Active Member
می تونی از
[PHPS]<?php the_post_thumbnail(array(75,75)); ?>[/PHPS]
استفاده کنی
این 75 75 که داخلشه سایز عکسه می تونی تغییرش بدی

فقط یه نکته برای اینکه عکس نشون داده بشه باید همه پست هات عکس شاخص رو مشخص کرده باشی (وقتی داری پست می نویسی پایین سمت چپ زده عکس شاخص)

موفق و سربلند باشی
با تشکر سئو قالبفا

saman2lak

New Member
می تونی از
PHP Code:

<?php the_post_thumbnail(array(75,75)); ?>

استفاده کنی
این 75 75 که داخلشه سایز عکسه می تونی تغییرش بدی

فقط یه نکته برای اینکه عکس نشون داده بشه باید همه پست هات عکس شاخص رو مشخص کرده باشی (وقتی داری پست می نویسی پایین سمت چپ زده عکس شاخص)

موفق و سربلند باشی
با تشکر سئو قالبفا

مرسی مهندس
خیلی چیزا یادم دادی
خیلی گلی داداشم
اگه میشه ای دیتونو برام بزارید :)

جدیدترین ارسال ها

بالا