بی بی کد منزل ویلایی

Bertali

Member
سلام دوستان

این کار سومی هست که برای بازار انجام میدم یک خونه ویلایی بود که 90 مترش رو من براشون طرح زدم

3ds Max - Photoshop - Vray2.4

کلاً یه قسمت هایی هست ناقصه مثل HDRI که خط سیاه زیرش دیده میشه و همچنین اون راه پله که بالای پله هاش کار نکردم علت هم این بوده که کار کلاً قراره عوض بشه و فکر میکنم دیگه 3d هم نخوان البته تا اینجاش هم پول منو ندادن ! :cry:

واسه نورپردازی هم فقط یه HDRI بیرون گذاشتم و الباقی هم نورهای داخلیه .

پیشاپیش از راهنمایی هاتون جهت ارتقاع کارهام تشکر میکنم .

مرسی

Fina-3-2.jpg Final-4.jpg Final-1.jpg Final-7.jpg

پیوست ها

• Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    343.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38
آخرین ویرایش:

HR3D

کاربر فعال
افرین خیلی خوبه موفق باشی فقط کمی شدت نور مخفی سقف زیاده ، متریال کف میتونست طبیعی تر باشه ( به دل خودت میشینه ؟ ) و متریال بخچال هم میتونست بهتر باشه مثلا وقتی ما میخوایم دکوراسیون یک فضای داخلی رو بچینیم باید به نیازمون و شکل اون مدل آمادمون توجه کنیم نه به متریال هاش چون خودمون میتونیم متریال هاش رو تغییرش بدیم و بهترش کنیم و فاز و کیفیت محیط رو بخاطر متریال و ترکیب رنگ مدل فدا نکنیم درکل کار خیلی قشنگیه اون بامپ روی دیوار جالب نیست ! ، رفلکشن متریال کف رو بهتر بشه ، نورپردازی ملایم تر و سایه ها مدیریت بشه و جای دوربین ها از نظر عکاسی در معماری بهتر بشن کار عالی میشه ، ببخشید اینقدر تند گفتم ایشاا... من هم یه کار خوب با حوصله ی شما بتونم بزنم :rose:

آخرین ویرایش:

Bertali

Member
سلام

بله حق با شماست ، سر مسائل مالی یه مقدار با کارفرما به مشکل برخودم و قیمتی که همون ابتدا دادم قبول کرد !!!

ولی بعدش که کار و طرح ها رو به صورت اتوکد تحویل دادم و نصف 3d رو هم زده بودم ، گفت فقط نصف پول رو میده که همون نصف رو هم که گفته هنوز نداده!

از همین رو منم زیاد رو ایراداش کار نکردم یعنی به صورت عمداً نبوده ولی خدایی دستم و دلم به کار نمیره !

خدا وکیلی این سومین کاریه که واسه بازار میزنم هنوز 2 نفر قبلی هم پولمو ندادن ، هرچقدر هم زنگ میزنم امروز فردا میکنن .

mgh-max

کاربر فعال
واسه روشن كردن اتاق خيلي از نوراي هالوژن استفاده كردي كه يكم عجيبه مخصوصا با اين شدت نور. اين نورا اسمشون روشه. نور مخفي بيشتر واسه زيبايي استفاده ميشه. در عوض لامپاي سقفي با اينكه وجود دارن نوري ندارن. نكته ديگه اينه كه چه اجباري بود با hdri؟ تو كار داخلي چه لزومي داره؟ البته سليقه خوبي داري ولي مهارت مدل سازيتم تقويت كن

HR3D

کاربر فعال
سلام

بله حق با شماست ، سر مسائل مالی یه مقدار با کارفرما به مشکل برخودم و قیمتی که همون ابتدا دادم قبول کرد !!!

ولی بعدش که کار و طرح ها رو به صورت اتوکد تحویل دادم و نصف 3d رو هم زده بودم ، گفت فقط نصف پول رو میده که همون نصف رو هم که گفته هنوز نداده!

از همین رو منم زیاد رو ایراداش کار نکردم یعنی به صورت عمداً نبوده ولی خدایی دستم و دلم به کار نمیره !

خدا وکیلی این سومین کاریه که واسه بازار میزنم هنوز 2 نفر قبلی هم پولمو ندادن ، هرچقدر هم زنگ میزنم امروز فردا میکنن .

درسته دقیقا منم مثل شما بعد از شکست تو اون پروژه دست و دلم به کار نمیره چون سیستمم خیلی ضعیف نباشه از همه ی بچه های انجمن بهتر نیست ! :sad:

ولی من سایت ponisha.ir ایرانی رو برای انجام کار سه بعدی بصورت freelancer به شما پیشنهاد میکنم ، چون دیگه اینجا نگران گرفتن پول و دیر شدنش نمیشید !

در کل بازار کار بهم ریخته است و باید بدونیم که از کی کار میگیریم و ما باید شرایط رو بزاریم نه کار فرما چون در واقع ما داریم وقمون رو میزاریم

موفق باشید :rose:

hamedzzaa

Active Member
سلام .کابینت ها دستگیره ندارن .و بهترکه حالا که با hdri نور پردازی شده ولی از پنجره یه عکس با کیفیت تر و مناسب تر دیده بشه.ولی در کل نظم کارتون خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا