منتقل کردن برنامه ویندوز به وردپرس

mohammadalihash

New Member
سلام دوستان وقت شما بخیر. من یه برنامه دارم با پسوند exe می خوام بدونم چه راه یا راه هایی وجود داره که من این برنامرو بتونم روی سایت وردپرسی پیاده کنم. یعنی اینکه وقتی تو ویندوز برنامرو باز میکنی امکاناتی که میدرو میخوام همینجوری روی وردپرس پیاده کنم که وقتی مخاطب وارد اون بخش میشه در واقع وارد برنامه شده باشه. بهترین و کم هزینه ترین و سریع ترین و بی دردسر ترین راهش چیه؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان وقت شما بخیر. من یه برنامه دارم با پسوند exe می خوام بدونم چه راه یا راه هایی وجود داره که من این برنامرو بتونم روی سایت وردپرسی پیاده کنم. یعنی اینکه وقتی تو ویندوز برنامرو باز میکنی امکاناتی که میدرو میخوام همینجوری روی وردپرس پیاده کنم که وقتی مخاطب وارد اون بخش میشه در واقع وارد برنامه شده باشه. بهترین و کم هزینه ترین و سریع ترین و بی دردسر ترین راهش چیه؟
تبدیلی بین این دو تا پلتفرم قابل اجرا نیست، کاری که انجام می دهید عملا طراحی یک سایت جدید با ورد پرس ئه که مبنای کارش الگو برداری از اون برنامه بوده. لذا باید برنامه رو به یک وردپرس کار مجرب که به php تسلط کامل داره نشون بدید تا براتون اینکار رو انجام بده. اون برنامه exe شما صرفا برای الگو برداری بررسی میشه و نتیجه کار الزاما عینا مثل اون نمیشه، قدری متفاوت از برنامه خواهد بود.

جدیدترین ارسال ها

بالا