منتال ری

سلام
من ماندم این قدر خود تیری دی مکس منتال زی قوی داره این همه متریال قوی داره چرا دوستان مثلا میرن سراغ پلاگین برای رندر مثا وی ری

من با وی ری کار نکردم ولی شنیدم که نور توش خیلی بهتر از منتال ری ه واحتمالا به خاطره اینه !!!

ali_118

کاربر VIP
سلام
من ماندم این قدر خود تیری دی مکس منتال زی قوی داره این همه متریال قوی داره چرا دوستان مثلا میرن سراغ پلاگین برای رندر مثا وی ری
وی ری یک نتیجه ی نهایی قابل قبول رو خیلی راحت تر بهت میده
یا شاید یه جورایی بشه گفت راحت تره کار باهاش
منابع آموزشی بیشتری هم داره

شما اگه ببینید فقط دوتا تاپیک فارسی از وی ری داریم یکی مقاله یکی فیلم ولی منتال بیشترش خارجی هست و کار با وی ری اسونتره (فکر کنم ولی مشکلات خودش رو داره) منتال ری هم همین طور اول مشکله شاید 2 تا 3 سال زمان می خواد تا یاد بگیری ولی وقتی یاد گرفتی می تونی سریع تر کار کنی تا وی ری

علاوه بر این دوتا این ها هم هست:
maxwell ، fryrender ، renderman ...

*farshid*

کاربر VIP
هر کدوم از انجین ها امکانات خاص خودشون رو دارن
من ترجیح میدم به نسبت کاری که میخوام انجام بدم انجینم رو انتخاب کنم

منتال ری انجینیه که کاملا با مکس اداپته هست و کار کردن باهاش به نظر من راحته ولی اگه بخوای نتیجه خوبی بگیری باید خیلی حرفه ای باشی
بهترین انتخاب برای انیمیشنهایی که علاوه بر حرکت دوربین حرکت آبجکت ها رو هم داریم.

وی-ری در حال حاضر هوشمند ترین موتور رنده
برای رندر های تکفریم انتخاب مناسبیه
برای رندرینگ معماری بهترین انتخابه ... مخصوصا برای صحنه های داخلی

در ضمن انجین های فیزیکال مثل مکسول و فرای بهترین کیفیت رو دارن و کار کردن باهاشون بینهایت راحته ( ولی هیچ منبع آموزشی مناسبی ندارن)
اگه مشکلی از نظر سیستم نداشته باشیم و بخوایم رندر تکفریم باکیفیت بگیریم مناسبترین انتخاب رندرهای فیزیکالی بیس هستن

جدیدترین ارسال ها

بالا