مناسب ترین هاستینگ و امکاناتش ؟ ؟؟

rezatoofan

Member
بیشتر میزبان های وب هزینه ای که دریافت میکنن برای ثبت و رجیستر دومین هست و اغلب فضا را رایگان در اختیار میدن (البته نه در ایران بلکه سرور های اصلی در کانادا و آمریکا). نمی دونم چرا ولی اینو میدونم از سرو ته ما ایرانیها به غیر از دلالی چیزی تراوش نمی کنه ( از کوزه هر آن چه طراود در اوست).مسلمان جماعت هم مجبوره اعتماد کنه و شک نکنه چون گناه ولی عدهای میخوان با این قیمت ها ره صد ساله رو یک شبه بره . من که تصمیم گرفتم کای اعتباری تهیه کنم و خودم از طریق حذف واسطه ها خرید هام رو از نت انجام بدم . اینجوری از اشتباه واسطه گرهای جوان و خام حمایت نمیکنم که امیدوارم گناه عدم صداقت در وجودشون خاموش بشه و دینی به گردنشون کمتر بمونه.
(( ابته کار به شعارهای کلیشهای ایرانی جماعت در زمانه خودمون ندارم)) که احتمالا بعضی تحت تاثیر اجتماع خواهند گفت.
خدا خیر بده بعضی از دوستان که در سایت هایی که معرفی کردن گزینه های خوب و منصفانه ای دادن

آخرین ویرایش:

denahost

Member
دوست عزیز کی چنین خرفی زده ؟
هاستینگ های خارجی پول هاستینگ رو هم دریافت می کنن مگه هزینه دومین چقدره که اون پولایی که می گیرن بدن پایه دومین اگر هم مجانی می دن هزینه سرور رو از جای دیگه ای در میارن اونم بیش تر از اینکه بخوان پول بگیرن
اونا خوشبختانه بازار کار هاستینگشون با فرهنگش پیش رفته :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا