ممنوع

bache +

Well-Known Member
چه جوري ميتونم دسترسي فروم رو فقط براي اعضا قرار بدم؟

mizsia

Member
دوست عزیز شما حتما باید وقت بزارید به طور کامل قسمت تنظیمات وب بی را ببینید. (; !

bache +

Well-Known Member
payamix
اقاي محترم سايته منو به خاطر استفاده از وي بي بستن من باسه كله شقي خودم از لينك امضاي شما رفتم سايت خودم رو راپورت دادن الان هم بستن وي ديگه احتياج به اين سوال ندارم فقط شما اون لينك امضاتو بردار

Opera 8.0

Member
تو چه سودي ميبري به جز دستمال...استغفراالهه
خوب همیشه قرار نیست آدم یه سود مادی از کاری که میکنه داشته باشه
بعضی مواقع این سود معنوی هستش
مثلا فرو نشاندن عقده های پنهان

payamix

Member
به کوری چشم دزدان ، هر سایتی غیر قانونی را ببینم گزارش میکنم.

sayeh2222

Member
باید بگم این رو با بچه مثببت موافقم
چرا ادم باید هم نوع خودش رو بفروش
منم مخالفم از اینکه غیر قانونی استفاده کنیم ولی حاضر نیستم کسی رو بفروشم چون اگر یک همچین مشکلی برام پیش بیاد خودا میزاره تو کاسم یارو با دل جون رته سایت ساخته یکی بیاد بزه درب داغونش کنه خدارو خوش میاد

bache +

Well-Known Member
--------------------------------------------------------------------------------

باید بگم این رو با بچه مثببت موافقم
چرا ادم باید هم نوع خودش رو بفروش
منم مخالفم از اینکه غیر قانونی استفاده کنیم ولی حاضر نیستم کسی رو بفروشم چون اگر یک همچین مشکلی برام پیش بیاد خودا میزاره تو کاسم یارو با دل جون رته سایت ساخته یکی بیاد بزه درب داغونش کنه خدارو خوش میاد
اقا دمت گرم ببخشيد بي ربطه به موضوع ولي ما تو كف اين قالب تو ايم از كجا گيرش بياريم

sayeh2222

Member
بسازش این سایت دوست مبنده هستش سایت بنده یک ماه دیگه کپ همین درست میشه
کاری نداه ساخت قالبش خیلی راحت قالبش ولی مد هاش یک خورده سخت یک سری مد باید بگیری ولی ساخت قالبش خیلی راحت من خودم دو سه تا ساختم به دلایلی پاکشون کردم اخه گفتم بزار اول همه مد هارو نصب کنم بعدش
حالا اگر کمکی خواستی بگو تا اونجا که بتونم خودم بکمکت میکنم و اگرم ندونم ایدی دوستم رو بهت میدم ازش بپرسی

sayeh2222

Member
چشم ایدیشو بهت میدم ولی صد سالم تو یاهو نمیاد :
sunrise_beginner
hamed_haddadian2005
فکر کنم براش اف بزاری جواب بده

جدیدترین ارسال ها

بالا