ملبورن به دنبال بهتر کردن وضعیت ترافیکی

شروع موضوع توسط nasrin1363 ‏9 ژانویه 2017 در انجمن خبرها و تازه‌های تکنولوژی

 1. nasrin1363

  nasrin1363 New Member

  ارسال‌ها:
  16
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  3
  منطقه‌ای به وسعت ۱٫۲ کیلومتر مربع در حاشیه ناحیه تجاری مرکزی ملبورن، در طی پروژه‌ای که به دست دانشگاه ملبورن اجرا می‌شود، به هزاران سنسور برای یک پروژه بزرگ حمل و نقل هوشمند مجهز خواهد شد. این پروژه داده‌های حاصل از این سنسورها را با سایر اده‌های حاصل از سنسورهای موجود در VicRoads، حمل و نقل عمومی ویکتوریا، شهر ملبورن، شهر YARRA، و با استفاده از به روز رسانی ترافیکی شرکت نقشه برداری HERE ، ادغام خوهد کرد.

  سنسور و واحدهای بی سیم در جاده ها، و همچنین چراغ های راهنمایی و وسایل نقلیه نصب خواهند شد.

  به گفته دانشگاه ملبورن، امیدوار هستند که این پروژه بتواند برنامه ریزی ترافیک، جریان عابر پیاده، بهره وری حمل و نقل عمومی و جنبش های حمل و نقل را بهبود بخشد.

  منطقه آزمایشی به عنوان یک نوعی از “آزمایشگاه حمل و نقل زنده” خواهد بود، که در شلوغ ترین خیابان استرالیا یعنی خیابان هادل، که دارای مسیسرهای پر رفت و آمد و مسیرهای شلوغ خرید می‌باشد، رخ خواهد داد.

  این ناحیه شامل هفت کیلومتر راه جاده‌ای است که از شمال به الکساندرا، از جنوب به خیابان ویکتوریا، از شرق به خیابان هادل، و از غرب به Lygon محدود می‌شود.

  دانشگاه ملبورن در این پروژه با ۱۷ شریک از بخش دولتی و خصوصی، از جمله شرکت های فن آوری NBN، شرکت Telstra، اریکسون، زیمنس و Cubic همکاری خوهد کرد. و انتظار می‌رود که فازهای اولیه این پروژه در ماه آوریل امسال شرع شوند.

  وزیر راه و ایمنی راه های ویکتوریا، آقای لوقا دونلان، در بیانیه ای گفت : “ما از پیشروهای زمینه تکنولوژی برای اطمینان از ایجاد یک شبکه حمل و نقل هوشمند یکپارچه استقبال می‌کنیم. ما با اجرای این پروژه، به دنبال ایجاد یک سیستم حمل و نقل امن و کارا برای همه شهروندان خود می‌باشیم.
  منبع :پایگاه دانش یزد سرور
   
  نوشته شده توسط nasrin1363 در ‏9 ژانویه 2017

به اشتراک بگذارید