مقدار action فرم را به 2 صفحه جدا فرستادن

it5

Member
آيا ميشه مقدار action فرم را به 2 صفحه جدا فرستاد ؟
يا به عبارتي در action فرم ميشه آدرس 2 صفحه را نوشت؟

k2-4u

Well-Known Member
در Html که این کار امکان پذیر نیست ولی شاید بشه با جاوا اسکریپ کاری
کرد تو فرم جاوا اسکریپ پست بده

tabib_m

Member
یعنی میخوای دو تا کلید سابمیت داشته باشه؟

در این صورت ، توی onClick هر کدوم از سابمیت ها ، میتونی اکشن فرم رو عوض کنی.

موفق باشید.

bamshad

Well-Known Member
نه فکر کنم ایشون منظروشون اینه که یک سابمیت داشته باشه ولی اکشن به این صورت در بیاد
کد:
action="send.php,motor.php"
ولی من فکر کنم همچین چیزی غیر ممکن باشه چون مرورگر نمیتونه بفهمه باید کدوم یکی رو نشون بده؟

mohsenshahbazi

Active Member
دقیقا !
حالا اگر هم بخوای به صورت مخفی بفرستی !* باز هم امکان نداره !* فکر نکنم بشه به ۲ صفحه همزمان فرستاد !*

it5

Member
نه فکر کنم ایشون منظروشون اینه که یک سابمیت داشته باشه ولی اکشن به این صورت در بیاد

کد:
action="send.php,motor.php"
آره منظور من همين بود
حالا چيزي كه ميخوام ميگم راهنماييم كنيد:
من يك سري اطلاعات را از كاربر توسط فرم ميگيرم و توسط اونها از بانكم يك گزارش ميگيرم,حالا من ميخوام براي اين اطلاعات كه در صفحه سايت نمايش داده شده pirint بگيرم ولي نميخوام بنر يا چيزاي ديگه غير از گزارش بانكم چاپ شه,بايد چي كار كنم؟
من خودم ميخواستم توي همين صفحه گزارش يك لينك بزارم كه بره به صفحه اي كه يك نماي ساده از همين صفحه گزارش باشه با سايز هاي مناسب براي چاپ ولي چطور ميتونم؟
آيا روش يا راه ديگه هست؟

k2-4u

Well-Known Member
جواب شما رو آقای tabib_m داد اگه توجه کرده باشید

جواب شما رو آقای tabib_m داد اگه توجه کرده باشید

it5

Member
حالا چيزي كه ميخوام ميگم راهنماييم كنيد:
من يك سري اطلاعات را از كاربر توسط فرم ميگيرم و توسط اونها از بانكم يك گزارش ميگيرم,حالا من ميخوام براي اين اطلاعات كه در صفحه سايت نمايش داده شده pirint بگيرم ولي نميخوام بنر يا چيزاي ديگه غير از گزارش بانكم چاپ شه,بايد چي كار كنم؟
من خودم ميخواستم توي همين صفحه گزارش يك لينك بزارم كه بره به صفحه اي كه يك نماي ساده از همين صفحه گزارش باشه با سايز هاي مناسب براي چاپ ولي چطور ميتونم؟
آيا روش يا راه ديگه هست؟

در اين مورد يكي كمكم كنه!

bamshad

Well-Known Member
خوب فقط به یک صفحه سفید اکشن رو وصل کن و در اون صفحه print رو بگزار
خود مشتری متوجه میشه که باید برگرده به صفحه اصلی

جدیدترین ارسال ها

بالا