مقایسه بهترین وب‌سایت های عسل

akireza422

New Member
سلام به همه دوستان
امروز می‌خوام به معرفی ۵ تا از معتبرترین و بهترین وب سایت‌های تخصصی فروش عسل بپردازم. چندین المان مثل کیفیت عسل، کارایی و زیبایی وب‌سایت، سرویس دهی، خدمات پس از فروش و ... رو برای رتبه دهی به اون‌ها انتخاب کردم. ممنون میشم همراه باشید. لازم به ذکر است که شرط اساسی برای حضور این فروشگاه ها در این مقایسه، کیفیت خوب محصولات است.۵ هانیلیهانیلی وب سایت نسبتا جدیدی هست که سال ۹۷ افتتاح شد که سر و صدای نسبی هم نسبت به بقیه فروشگاه‌های عسل داشته و به عنوان یک استارتاپ شناخته شده. به شدت توسط تبریزی‌ها (به دلیل ماهیت تبریزی خود) حمایت شده. اما اونطور که توی بوق و کرنا شده نیست. عسل خوبی دارد که توسط مدیرعامل بنیانگذار ان اقای خاهانی تست کیفیت می‌شود. می‌توان گفت که کاکل آن روی تبلیغ می‌چرخد که هر عسل فروشی در این صورت فروش خواهد داشت. وب سایت زیبای و کاربر پسندی دارد. مدل این کسب و کار بر پایه همکاری در فروش است که این کار انتخاب بین محصولات را برای مشتری سخت می‌سازد. از شعارهای مهم هانیلی خرید مستقیم از زنبوردار است که اصلا درست نیست‌؛ زیرا درامد ان از فروش محصولات زنبورداران و در نتیجه دریافت حق کمیسیون ان است.

به طور خلاصه

نقاط قوت
وب سایت کاربر پسند
پشتیبانی ۲۴ ساعته و پرداخت در محل
کیفیت خوب محصولات
بسته بندی خوب

نقاط ضعف
خدمات پس از فروش ضعیف
انتخاب سخت مشتری بین چندین فروشنده
قیمت بسیار بالا
فاقد فروشگاه فیزیکی دائمی
خدمات پس از فروش ضعیف
تنوع کم محصولات

در پایان باید گفت در کیفیت و سر و صدای ان مبالغه شده است اما همچنان کیفیت خوبی دارد.۴ مریلا هانیفروشگاه اینترنتی خرید عسل در ایران کم نیست اما بین همه اون‌ها مریلا هانی یکی از بهترین اونهاست. اما نقاط ضعفی داره که باعث شده در رتبه آخر بین ۵ بهترین فروشگاه قرار بگیره. سایت تر و تمیزی داره که خیلی سعی شده از دیجیکالا کپی برداری بشه و این ز نقاط ضعفش هست. چرا که باعث بعضا صفحات اضافی و ناکارآمدی داشته باشه که برای کاربر اذیت کنندست. قیمت محصولاتش بالاست و البته که تنوع کمی هم در محصولاتش داره.


نقاط قوت
پشتیبانی ۲۴ ساعته و پرداخت در محل
کیفیت خوب محصولات
بسته بندی خوب

نقاط ضعف
تنوع کم محصولات
وب سایت نسبتا اذیت کننده برای کاربر
قیمت بالا
فاقد فروشگاه فیزیکی دائمی
خدمات پس از فروش ضعیف


۳ عسل یک
عسل یک از بهترین وب‌سایت های فروش عسل است که تنوع محصولات ان خوب است و دست مشتری را در خرید باز می‌گذارد. ارسال رایگان دارد؛ اما قیمت محصولات ان بسیار بالاست. محصولات ان از کیفیت خوبی برخوردار است. وبسایت کاربر پسند و ساده دارد که به راحتی نیاز مشتری را رفع می‌کند. در ان تلاشی برای کپی برداری از سایت های دیگر نیست و مطالب خوبی هم دارد.

نقاط قوت
وب سایت کاربر پسند
تنوع خوب محصولات
ارسال رایگان محصولات
پشتیبانی ۲۴ ساعته

نقاط ضعف
قیمت بسیار بالا
خدمات پس از فروش ضعیف
بسته بندی نه چندان جالب

۲. آهوتاآهوتا چند سالی است که در زمینه محصولات مرتبط با زنبور فعالیت دارد. مطالب کارامدی در وبسایت ان منتشر شده است. از نکات مثبت این فروشگاه، داشتن پکیج تست (فروشی) است. وب سایت کارامد و شیکی دارد. به دلیل تنوع بالای ان، نیاز مشتری را به طور کامل بر طرف می‌کند اما محصولات ان قیمت به شدت بالایی دارند. پشتیبانی خوبی هم دارند اما ۲۴ ساعته نیست.

نقاط قوت
وب سایت کاربر پسند
ارسال رایگان سفارشات بالای ۲ کیلو گرم
تنوع بسیار بالای محصولات
پشتیبانی نسبتا خوب

نقاط ضعف
قیمت به شدت بالا
بسته بندی ضعیف
1. عسل فا2020-09-07_17-08-34.png
چند ماهی از راه اندازی این فروشگاه اینترنتی نمی‌گذره اما در این زمان کم نیاز کاربرانش را برطرف کرده. از مطالب منظم تا وب سایتی کاربرپسند گرفته تا کیفیت محصولات ان، همگی دست به دست هم داده تا رتبه ۱ بین فروشگاه های عسل را تصاحب کند. تنوع محصولات ان کم است اما کیفیت و قیمت بسیار خوبی دارند. بسته بندی جدید و شیکی دارند و ارسال رایگان دارند. پشتیبانی ۲۴ ساعته و البته خدمات پس از فروش بسیار خوبی که دارد. خدمات پس از فروش ان حاوی برگشت محصول در صورت نپسندیدن خریدار است که این خود بین دیگر فروشگاه های عسل نایاب است. همه این ها باعث شده تا نرسیدن این فروشگاه به تولد ۳ ماهگی خود، مشتریان راضی بسیاری داشته باشد.

نقاط قوت
وب سایت کاربر پسند
خدمات پس از فروش عالی
بسته بندی جدید و خوب
ارسال رایگان سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان
قیمت مناسب
کیفیت خوب محصولات

نقاط ضعف
تنوع کم محصولات
فاقد فروشگاه فیزیکی دائمی


نتیجه

مشخصا نه تنها فروشگاه، بلکه هیچ چیز بی نقصی در این جهان وجود ندارد. پس همه اینها مقایسه‌ای بودند بین بهترین ها.
لازم به ذکر است که تمام بررسی های صورت گرفته سعی شده بود تا عادلانه بیان شود. اگر که نکته ای رو جا انداختم ممنون میشم که بیان کنید.
باتشکر از همراهی دوستان
 

akireza422

New Member
پیشنهاد میکنم وبسایت ما رو هم یه نگاهی بندازید. تو زمینه عرضه محصولات سالم، طبیعی و محلی فعالیت میکنیم و یکی از محصولاتی که عرضه میکنیم عسل طبیعی هست.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا