مقایسه آپادانا با adobe director!!

سلام دوستان می خواستم یه بحثی راه بندازم تا دوستان هم بیشتر با تفاوت ها آشنا بشن و نظرشون را راجع به این دو نرم افزار بگن البته...

نظر من اینه که این دو نرم افزار قابل مقایسه نیستن چون شرکتی به شهرت Adobe قابل قیاس با دوستانی که نرم افزار آپادانا را نوشتن نیست البته قصد جسارت ندارم و لی شرکت Adobe سالهاست که ابزارهایی برای گرافیست کارها ارائه میده که می تونم بگم فوق العاده هست پس سالها تجربه >>>>سالها خلاقیت>>>>برنامه نویسان حرفه ای>>>>خیلی بهتر از Apadana

دوستان به دور از تعصب نظر دهید...

آخرین ویرایش:

mohammad.sub7

کاربر فعال
همینطور که خودتون هم میدونید مقایسه این 2 جالب نیستش

دایرکتور نرم افزار بسیار قوی هستش و آپادانا هنوز باید کار کنه تا به این سطح برسه اما 1 نکته که وجود داره احتمال عدم آپدیت دایرکتور هستش .

فرض کنید الان سال 2018 هست مثلاً . اتفاق ها زیادی افتاده تو دنیا مالتی مدیا که آپادانا میتونه تو ورژن هایی که ارائه میده اونها رو استفاده کنه. اما دایرکتوری که از سال 2009 متوقف شده میتونه امکانات جدید رو ساپورت کنه؟ تجربه نشون داده نرم افزارهایی که آپدیت نشدن بعد از 1 مدت ضعیف و ضعیف تر شدن و به فراموشی سپرده شدن

تجربه نشون داده نرم افزار های خارجی پایدار تر هستند دوست من
در ضمن شما از کجا می دونید آپدیت آپادانا متوقف نمیشه؟؟!! من اطمینان دارم آپدیت این نرم افزار به زودی تمام خواهد شد به دلایلی...

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب به نظر من آپادانا 1 ابزار مناسبی نیست، نقاط قوت زیادی داره ولی نقاط ضعفی هم داره که به نظر من ابزار مناسبی نمیتونه باشه (گرچه دورادور شاهد پیشرفت های بسیار چشمگیر آپادانا در نسخه ی 2 هستم)، اما اگر منظورتون آپادانا 2 هست من هیچ نظری ندارم، چون حقیقتاً نه با دایرکتور زیاد کار کردم و نه اصلاً با آپادانا 2 !

mohammad.sub7

کاربر فعال
تجربه نشون داده نرم افزار های خارجی پایدار تر هستند دوست من
در ضمن شما از کجا می دونید آپدیت آپادانا متوقف نمیشه؟؟!! من اطمینان دارم آپدیت این نرم افزار به زودی تمام خواهد شد به دلایلی...
------------------------------------

هدف شما چیه ؟ دوست دارید بگیم آپادانا ضعیف؟ اینجوری راضی میشید ؟ کی سازندگان آپادانا اومدن بگن ما خیلی از دایرکتور قویتریم؟ که شما اومدی اینجوری میگی.

من خودم آپادانا کار نکردم برعکس دایرکتور زیاد کار کردم. واسه همین اگه بخوام تعصبی نشون بدم رو دایرکتور نشون میدم.

اما شما تنها هدفتون از زدن تاپیک اینه بگید آپادانا ضعیف. 1 جور حس حسادت!

حالا من 2 تا فکر با دیدن پستی که زدید تو ذهنم میاد.

یا اینکه خصومت شخصی با سازندگان آپادانا دارید

یا خودتون یکی از سازندگان آپادانا هستید میخواید نظر بقیه رو بدونید:wink:

آخرین ویرایش:
------------------------------------

هدف شما چیه ؟ دوست دارید بگیم آپادانا ضعیف؟ اینجوری راضی میشید ؟ کی سازندگان آپادانا اومدن بگن ما خیلی از دایرکتور قویتریم؟ که شما اومدی اینجوری میگی.

من خودم آپادانا کار نکردم برعکس دایرکتور زیاد کار کردم. واسه همین اگه بخوام تعصبی نشون بدم رو دایرکتور نشون میدم.

اما شما تنها هدفتون از زدن تاپیک اینه بگید آپادانا ضعیف. 1 جور حس حسادت!

حالا من 2 تا فکر با دیدن پستی که زدید تو ذهنم میاد.

یا اینکه خصومت شخصی با سازندگان آپادانا دارید

یا خودتون یکی از سازندگان آپادانا هستید میخواید نظر بقیه رو بدونید:wink:

متا سفانه ایشون ادب را رعایت نکردند و با اینکه من گزارش تخلف دادم رسیدگی نشد امیدوارم دیگه شاهد این چنین اعمالی نباشیم که نشان دهنده شخصیت نویسنده و سطح درک ایشون است

جالب این جاست که دیگه سایت آپادانا هم بالا نمی یاد و این قابل توجه دوستمون هست که می گفتن حالا حالا ها .... آپدیت میشه:green:

mohammad.sub7

کاربر فعال
نمیخوام بحث الکی ادامه بدم و نمیدم. فقط اینکه شما به دلسوزی احتیاج داری.

حرف های من بی ادبی یا :
من اطمینان دارم آپدیت این نرم افزار به زودی تمام خواهد شد به دلایلی...

این جمله شما آخر بی شخصیتی و بی ادبی هستش. البته من هنوز تاکید دارم شما یکی از سازندگان آپادانا میتونید باشید

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا