مقايسة و حذف فايل

ali guard

Member
سلام با همةية دوستانى ايران كولم
دوستان من ميخواهم يك فايل با برنامة شناسايكنم با بر نامة سرج كند تو همة كامثيوتةر هةر جا بيدا كرد باكش كند يانى ان فايل كة بيهش شناسايى ميكنم تو يك جا كبى فايلهاى مشابةى خودش باك كند

منظورم ان نبيست كة دومبالى نامى فايل بكردت فايلهاى هم نام حزف كند
منظورم ان هست از روش كود فايل مقايسة كند :cry:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
نمونه جستجو كه جناب nevercom تو سوال قبلي تون پيشنهاد كردن روش مناسبي براي جستجو فايلتون هست. فقط كاري كه بايد انجام بديد اينه كه كمي دستورات رو تغيير بديد.

شما بايد كدهاي جستجو رو تو يك حلقه بزاريد تا به ترتيب از درايو C تا آخرين درايو موجود روي كامپيوتر كاربر رو جستجو كنه. براي اينكار از كد زير ميتونيد استفاده كنيد.
کد:
For i=65 To 90
  path$=CHR(i)+':\\'+ my file name

-- your search commands

Next i

... فايلهاى مشابةى خودش باك كند
منظورم ان نبيست كة دومبالى نامى فايل بكردت فايلهاى هم نام حزف كند
...

اگه منظورتون اينه كه محتواي فايلها رو هم بررسي كنه و در صورت شباهت فايل رو حذف كنه؟

ali guard

Member
دوست عزيز
نمونه جستجو كه جناب nevercom تو سوال قبلي تون پيشنهاد كردن روش مناسبي براي جستجو فايلتون هست. فقط كاري كه بايد انجام بديد اينه كه كمي دستورات رو تغيير بديد.

شما بايد كدهاي جستجو رو تو يك حلقه بزاريد تا به ترتيب از درايو C تا آخرين درايو موجود روي كامپيوتر كاربر رو جستجو كنه. براي اينكار از كد زير ميتونيد استفاده كنيد.
کد:
For i=65 To 90
  path$=CHR(i)+':\\'+ my file name

-- your search commands

Next i

اگه منظورتون اينه كه محتواي فايلها رو هم بررسي كنه و در صورت شباهت فايل رو حذف كنه؟

خيلى ممنون بلى منظور من ان هست مسلن من يك فايل ali.exe تغير نام ميدم با a.1 فايل a.1 ميريزم تمث باد برنامة سرج كند دمبالى فايلى مشابةى a.1 يانى هر فايل هست محتوياتش ميسلى فايلى a.1 هس باك شون كند اطر فايل با هر نامى هست بيدا كند

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
خيلى ممنون بلى منظور من ان هست مسلن من يك فايل ali.exe تغير نام ميدم با a.1 فايل a.1 ميريزم تمث باد برنامة سرج كند دمبالى فايلى مشابةى a.1 يانى هر فايل هست محتوياتش ميسلى فايلى a.1 هس باك شون كند اطر فايل با هر نامى هست بيدا كند

امكانپذير نيست. اگه فايل متني بود با توابع رشته اي ميشد يه كارايي كرد اما براي فايل exe !!! فكر نميكنم

(حداقل اينكه من نميدونم دوستان ديگه اگه راه حلي دارن بگن منم ياد بگيرم)

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
در مورد جستجو که دوستان راهنماییتون کردند.

در مورد بررسی خود فایلها گرچه شاید پلاگین File Manager بتونه کمکتون کنه، ولی با توجه به محدودیت های MMB خیلی کاربردی نخواهد بود
از اونجایی که احساس میکنم چیزی که شما بدنبالش هستید چیزی شبیه به برنامه هایی که سیستم رو از یک ویروس خاص پاک میکنند هست، بهتون پیشنهاد میکنم بجای بررسی فایلها، چند خاصیت رو در اونها بررسی کنید، مثلاً این ویروسها بطور معمول دارای حجم یکسانی هستند، یا شاید سیستمی باشند و...، حالا شما میتونید با بررسی این خصوصیات در فایلها بخصوص حجم فایلها و پسوند فایلها، چیزی که مدنظرتون هست رو پیاده سازی کنید.

ali guard

Member
دروست هست من منظور ساخت يك انتى ويروس هست ممنون از رهنمايتون

جدیدترین ارسال ها

بالا