** مـیتـینگ نـمـایـشگـاه کـتـاب **

کدوم روز مناسب تر استش؟

• مجموع رای دهندگان
    27
  • نظرسنجی بسته .
داداش عرفان سب كن الان از IP ات ردتو ميگيرم ميام انقد ازت عكس ميگيرم كه نفهمي چه شد:lol::lol: سب كن حالا:shock:شكه نشو شوخي كردم:wink:

ميتينگ بعدي ايشالا ، اونجا هم زياد كارت دارم:cool::D ما هم خدايي داريم:rose:

Mandana

Active Member
خوشم میاد ابرادران اسپمر همیشه حاضر در صحنه!!!
می رسیدم خونه دیدم برادر و عزیز معزز و مهربان! اینترنت رو تموم کردن دوباره شارژ کردم و اینا.
کلیییییی گشتم عسها رو دیدم...
در ضمن عرفان ناراحت نبودم خسته بودم.جات خالی قبلی رفتیم چیتگر کلی راه رفتیم و اینا هوا هم گرم... منم تاحالا شماها رو ندیدم یکم خجالت می کشیدم
girl_crazy.gif
آخی بچه خجالتی!
ایشالاه میتینگ بعدی جبران می هاینیم
evil_grin.gif

جا داره از عرفان واسه تقویم و پوستر قشنگش تشکر کنم.یه تشکر ویجه هم از امیر ویجه باسه سوغاتی های نازش مخصوصن اون یکی که صولتی بود رو کلی دوس داشتم
bluegrab.gif

بابت عکسها هم ممنونم واقعن شکاره لحظه ها بوده توی یکیش دستم توی مماخم می باشه توی یکیش دارم سبزه ها رو گاز می زنم...بابا لحظات ازین به یاد موندنی تر نبود آخه؟
Mauridia_02.gif

خلاصه به می که شدیدننننننننننننننننننننن خوش گذشت.تور تابستون رو حتمن میام
mamba.gif

همینا دیگه.روز بعد از میتینگ یا دو روز بعدش دقیقن خاطرم نیست...با لیلی و انیمیشنز رفتیم بیرون جاتون خالی بسیییی خوش گذشت انیمیشنز طفلکی گویا روز میتینگ ما رو پیدا نکرده بود
Mauridia_02.gif
ماهده هم شمال بود روز آخر در دقایق آخر تونستم ببینمش و اینا.
می خواستم سفرنامه بذارم و اینا اما انقدر پست خورده تاپیک آدم روش نمیشه پست بزنه دیگه
girl_crazy.gif

Erfan

Active Member
خوشم میاد ابرادران اسپمر همیشه حاضر در صحنه!!!
می رسیدم خونه دیدم برادر و عزیز معزز و مهربان! اینترنت رو تموم کردن دوباره شارژ کردم و اینا.
کلیییییی گشتم عسها رو دیدم...
در ضمن عرفان ناراحت نبودم خسته بودم.جات خالی قبلی رفتیم چیتگر کلی راه رفتیم و اینا هوا هم گرم... منم تاحالا شماها رو ندیدم یکم خجالت می کشیدم
girl_crazy.gif
آخی بچه خجالتی!
ایشالاه میتینگ بعدی جبران می هاینیم
evil_grin.gif

جا داره از عرفان واسه تقویم و پوستر قشنگش تشکر کنم.یه تشکر ویجه هم از امیر ویجه باسه سوغاتی های نازش مخصوصن اون یکی که صولتی بود رو کلی دوس داشتم
bluegrab.gif

بابت عکسها هم ممنونم واقعن شکاره لحظه ها بوده توی یکیش دستم توی مماخم می باشه توی یکیش دارم سبزه ها رو گاز می زنم...بابا لحظات ازین به یاد موندنی تر نبود آخه؟
Mauridia_02.gif

خلاصه به می که شدیدننننننننننننننننننننن خوش گذشت.تور تابستون رو حتمن میام
mamba.gif

همینا دیگه.روز بعد از میتینگ یا دو روز بعدش دقیقن خاطرم نیست...با لیلی و انیمیشنز رفتیم بیرون جاتون خالی بسیییی خوش گذشت انیمیشنز طفلکی گویا روز میتینگ ما رو پیدا نکرده بود
Mauridia_02.gif
ماهده هم شمال بود روز آخر در دقایق آخر تونستم ببینمش و اینا.
می خواستم سفرنامه بذارم و اینا اما انقدر پست خورده تاپیک آدم روش نمیشه پست بزنه دیگه
girl_crazy.gif

خواهش میکنم مانی جان ... چیزی نبود که اینجوری تشکر کنی ...

پس این میتینگ سه نفره معلوم شد کیا بودن ... خوب شد که نیومدم :دی لیلی دعوت کرد بیام ولی شانس آوردم امتحان داشتم :دی
هر کاری کردم نگفت نفر سوم کیه :دی:sad::sad:

در کل امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه ...

شاد باشی:rose:

saeedesign

Member
خب خدا رو شکر که اینجا بهت خوش گذشت..ولی ما که بهم می ریزیم وقتی اینجاییم....!
تهران هم شد شهر ؟!

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوبي عرفان جان

بابا منو فراموش كردي اينجا يزدي رو روشن كردي ما رو خاموش ؟؟؟

yazdi_2007.jpg

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا