معني suspending your account due to excessive resource usage. چيه؟

amir-taji

Member
با سلام به دوستان
من يك سايت دارم و بازديدش اي بدك نيست
www.IRWIT.com
مدتيه كه مسئول هاستينگ به من هشدار ميده كه مصرف cpu سايت شما در سرور بالا رفته و اينها و ممكنه بسته بشي و بايد vps بخري
تا اينكه با اجازتون ديروز كلا سايتمون suspend شد و همچنان با تلاش هاي فراوان suspend هست

در چواب ايميلي كه ما به مسئول سرور زديم اين متن برام اومده كه خواهشمندم منو راهنمايي كنيد كه چيكار كنم؟

We have created new ticket for you. Click on the link below to open the ticket to follow up. You may need to login to your client dashboard:
https://www.hostingzoom.com/clients?p=su&s=m&t=944886&h=3a0d780d2cb736750bbb6e902cbe8f0a

As per our AUP (acceptable usage policy) located at:http://www.resellerzoom.com/aup.shtml and http://www.hostingzoom.com/web/aup.html we are suspending your account due to excessive resource usage. Section number 8 contains information related to resource usage.

There are a few different options for you at this point. We can go ahead and unsuspend your site but after we have done this three times we will be required to upgrade your account or we will not be able to unsuspend it. While the site is unsuspended you try to lower the resource usage on the site or if it was a temporary spike in traffic simply leave it suspended until the spike is over with.

The final option is that I can forward this ticket to a sales representative and we can have your account upgraded. We can offer a full range of accounts and services, depending on your needs, ranging from a small upgrade to a fully dedicated server.

Please let me know what you would like to do or if you have any questions.

The domain irwit.com was using 15% of the cpu over a 24 hour period as seen in this report:

USER => DOMAIN => CPU% => MEM% => MySQL#

irw => irwit.com => 15.51 => 2.56 => 0.7

Regards,
HostingZoom Support Dept.

خدمت سروران گرامي بايد عرض كنم پيج رنك سايتم 1 هست بازديد خيلي بشه روزي 10.000 صفحه و به نظر خودم اصلا زياد نيست كه بخواد فشار بياره
اينم رتبه alexa سايت حقير
http://www.alexa.com/siteinfo/irwit.com

ستم به دامنتون پيشنهاداتتون رو بديد
من حدسم اينه كه با تغيير هاستم ونقل مكان به يك سرور ديگه بتونم مشكل رو حل كنم
سايتمون هم اصلا خلاف قوانين عمل نكرده و هيچ ايميل اسمپمي به كاربرامون ارسال نكرديم
خواهشمند است برررسي بفرماييد

amir-taji

Member
كسي نيست جواب بده؟
آقايون مهندسا و اساتيد اگر بگيم ميخوايم هاست بخريم كه همه جواب ميدن
جديدا اينجا همه پولكي شدن
اين مجيد خان معلوم نيست چيكار ميكنه

R2D2

New Member
اکانت شما بدلیل استفاده بیش از حد از ذخایر سرور بسته شده، برای شما یک تیکت پشتیبانی باز کردند و سه راه حل به شما پیشنهاد دادند، یا اکانت رو upgrade میکنید و دیگه مشکلی نیست، یا سایت خودتون رو اصلاح میکنید و یا با اکانت خداحافظی میکنید :green:

در ضمن تا سه دفعه میتونی اکانت رو باز کنی، ولی بعد از اون حتما باید upgrade کنی و چاره دیگری نداری...

آخرین ویرایش:

amir-taji

Member
منظورتون از 3 پيشنهاد و upgrad چي هست؟
چيو بايد آپگريد كنم به چي آپگريد بشه
مثلا چه چيزايي بايد بهش اضافه بشه؟

شما alexa سايت منو ديد؟
من تعجبم از اينه كه سايت من كه بازديد آنچناني نداره كه بخواد اين اتفاق بيوفته
مسئول هاستينگ ميگه بايد vps بگيريد
اين vps چي هست هزينش چقدره؟ شما چي پيشنهاد ميديد؟
لطفا يكم كامل جواب بديد متن رو ترجمه نكنيد

amir-taji

Member
اقايون خوابتون برد؟
ته بار علمي اين سايت همين بود؟
مدير اين بخش كيه؟
فكر كنم بايد گزارش كنم
حداقل بنويسيد نميدونيم
اگر جواب نداديد من به مدير سايت گزارش ميدم

sharktech

کاربر فعال
آپگرید یعنی اینکه مثلا اکانتی که دارید 1 گیگ هست با پهنای 10 گیگ و این هاست جوابگوی سایت شما نیست و شما باید اکانت خودتون رو تغییر بدین و در اصطلاح آپگرید کنین یعنی یه اکانتی بگیرین که مناسب بازدید و حجم سایتتون باشه, مثلا یه هاست 10 گیگ با پهنای 100 گیگ.

vps هم یه سرور مجازی هست و قیمتش هم بستگی به امکانات داره و حدود 70 یا 80 تومن تو سال هست اما اینکه چطوری vps مشکل شما رو حل میکنه, منم اطلاعی ندارم.

و لپ کلام, برای اینکه سایتت دوباره باز بشه باید پول بیشتری بپردازی همین.

pasargadteam

Active Member
با سلام به دوستان
من يك سايت دارم و بازديدش اي بدك نيست
www.irwit.com
مدتيه كه مسئول هاستينگ به من هشدار ميده كه مصرف cpu سايت شما در سرور بالا رفته و اينها و ممكنه بسته بشي و بايد vps بخري
تا اينكه با اجازتون ديروز كلا سايتمون suspend شد و همچنان با تلاش هاي فراوان suspend هست

در چواب ايميلي كه ما به مسئول سرور زديم اين متن برام اومده كه خواهشمندم منو راهنمايي كنيد كه چيكار كنم؟

we have created new ticket for you. Click on the link below to open the ticket to follow up. You may need to login to your client dashboard:
https://www.hostingzoom.com/clients?p=su&s=m&t=944886&h=3a0d780d2cb736750bbb6e902cbe8f0a

as per our aup (acceptable usage policy) located at:http://www.resellerzoom.com/aup.shtml and http://www.hostingzoom.com/web/aup.html we are suspending your account due to excessive resource usage. Section number 8 contains information related to resource usage.

There are a few different options for you at this point. We can go ahead and unsuspend your site but after we have done this three times we will be required to upgrade your account or we will not be able to unsuspend it. While the site is unsuspended you try to lower the resource usage on the site or if it was a temporary spike in traffic simply leave it suspended until the spike is over with.

The final option is that i can forward this ticket to a sales representative and we can have your account upgraded. We can offer a full range of accounts and services, depending on your needs, ranging from a small upgrade to a fully dedicated server.

Please let me know what you would like to do or if you have any questions.

The domain irwit.com was using 15% of the cpu over a 24 hour period as seen in this report:

User => domain => cpu% => mem% => mysql#

irw => irwit.com => 15.51 => 2.56 => 0.7

regards,
hostingzoom support dept.

خدمت سروران گرامي بايد عرض كنم پيج رنك سايتم 1 هست بازديد خيلي بشه روزي 10.000 صفحه و به نظر خودم اصلا زياد نيست كه بخواد فشار بياره
اينم رتبه alexa سايت حقير
http://www.alexa.com/siteinfo/irwit.com

ستم به دامنتون پيشنهاداتتون رو بديد
من حدسم اينه كه با تغيير هاستم ونقل مكان به يك سرور ديگه بتونم مشكل رو حل كنم
سايتمون هم اصلا خلاف قوانين عمل نكرده و هيچ ايميل اسمپمي به كاربرامون ارسال نكرديم
خواهشمند است برررسي بفرماييد

خرید از سایت های خارجی همین میشه.
چون قیمت هاشون ارزونه یه مقدار که استفاده میکنی و اکثراً هم ماشاالله زدند که همه چیز نامحدود , چون نمیتونند بهانه ای برای نامحدود بودن و حالا محدود بودن بیارند به سی پی یو گیر میدهند
بهتره از ایران سرویس بگیرید.
یا از جاهایی که معتبر باشه.

the_king

مدیرکل انجمن
اقايون خوابتون برد؟
مدير اين بخش كيه؟
فكر كنم بايد گزارش كنم
حداقل بنويسيد نميدونيم

چه موضوعی رو گزارش کنید؟ اینکه کاربران تو تاپیک ام شرکت نمی کنند؟ از کاربر عادی تا مدیر کل اجباری برای
پاسخگویی به تاپیک ها ندارند، مگر مواردی که مربوط به مسئولیت شون در فروم باشه. یعنی فرضا اگه تو انجمن
فتوشاپ در مورد فتوشاپ سوالی پرسیدید حتی مدیر اون انجمن هم مسئولیتی برای پاسخ دادن نداره، چه برسه
به کاربران انجمن.

هر انجمنی هم که کاربران زیادی داره، اگه قرار بر این باشه که هر کدوم برای سوالی که جوابش رو نمی دونن هم
بنویسند "نمی دونیم" که تاپیک ها به هم می ریزه.

ضمنا این بخش فعلا مدیر مشخصی نداره، مسئولیت رسیدگی اش با منه.

irlogo

Active Member
شما حق دارید تا انتهای فضای خریداری شده فایل آپلود کنید، تا انتهای پهنای باند خریداری شده یوزیج داشته باشید، اما نمی توانید بیشتر از حد عرف و معمول در هاست اشتراکی CPU و Ram Usage و همچنین Web Server Connecting داشته باشید

یا علی

pasargadteam

Active Member
اقايون خوابتون برد؟
مدير اين بخش كيه؟
فكر كنم بايد گزارش كنم
حداقل بنويسيد نميدونيم

اکثر کسانی که مشکل شمارو دارند و توی این فرم با موضوعات مختلف پست زدند که اختطار گرفتند برای به روز کردن و یا مثل شما سوسپاند شدند همه از سایت های خارجی خرید کردن و گول نامحدود بودن امکانات رو خوردند. از نظر پهنای باند و یا هر چیزی.

بنابراین یا به این گیر میدهند که زیاد استفاده کردی ارتقا بده یا اگر نامحدود باشه اینکه بهتون میگند آقا از سی پی یو زیادی داری استفاده میکنی.

به هر حال از ایران بگیرید و میتونید اینطوری بهتر سرویس بگیرید.

جدیدترین ارسال ها

بالا