معماری - لطفا منو راهنمایی کنید

با سلام
- من علاقه زیادی به مدلسازی داخلی و خارجی دارم ولی نمیدونم چطوری وارد بازار کارش بشم و متاسفانه تا حالا کاری جدی در این زمینه انجام ندادم با اینکه تسلط کافی به مکس، فتوشاپ و وی ری رو دارم

لطف کنید منو راهنمایی کنید

- و اگه ممکنه یه پلن کدی که اجرایی شده و قبلا خودتون کار کردینو برای تمرین بمن بدین،

-من از بعضی از سایتها پلن کدی دانلود میکنم ولی متاسفانه نماهای مختلفش باهم جور نیست و از نظر نقشه کشی اشکال داره، آیا همه نقشه ها اینجوریه یا نقشه های عملی درست و حسابی تره؟

متشکرم.

mohammad@er

Well-Known Member
دوست من اینطور نیست که یه دوره ببینی بعد بیای طراحی کنی!
در قبال کار مسئولیت داری!
تسلط روی مکس و وی ری که هیچی اگر اینارو استاد هم باشی باید بتونی کار اجرایی بزنی!
خیلی اوقات پلان که میاد زیر دستت باید ایراداش رو بگیری!یعنی باید بتونی قبل از کار کارو تجسم کنی و نقسشو بگیری!و این نیاز به دانش نقشه کشی داره نه نقشه برداری!
اول بیا یه پلان با اتوکد طراحی کن و بعد اونو تو مکس بده!
مدل کردن افتخار نیست طراحی افتخاره!
در ضمن کیفیت کار حرف اول رو میزنه!
بعد قدرت اجرا!
اگر بتونی کارو 95 درصد اجرا طراحی کنی یعنی می تونی کار بگیری!
تو روزنامه شماره معمار ها رو بگیر بعد اس ام اس کن بهشون!
ولی اول از خودت مطمعن شو!
یا علی
موفق باشی

Simorghstudio

New Member
سلام ، پيشنهاد مي كنم به صورت تخصصي تو يك زمينه تمرين كني و سعي كني با يه نرم أفكار و بازار متخصص بشي

Sent from my iPad using Tapatalk

_MRM_

Member
سلام
دوست عزیز کمتر کسی حاضر میشود که فایل های اجرایش را به شما بده . شما برای طراحی با منزل خود شروع کنید و به دلیل این که به آن فضا احاطه دارین سریع تر به یک طرح کامل خواهید رسید
توجه داشته باشین فقط طراحی زیبا عامل موفقیت نیست من شخصا طرح های زیادی دیدم که اجرای آن سخت و زمان زیادی از دست می رود یا به بودجه کارفرما اصلا نزدیک نیست زمانی یک طرح معمارانه می شود که نکات زیادی رعایت شود . ولی برای شروع دانستن این نکات حیاطی است :
دیدن و تحلیل کار های خوب داخلی (تحلیل فنی و فرمی )
دیدن و تحلیل کار های خوب خارجی
شناخت مناسب از متریال های موجود بازار ( لمس کردن را فراموش نکن) (همیشه در حال رصد قیمت متریال باشین )
شناخت ظرفیت های اجرای
ان شاء الله موفق میشین

mohammad@er

Well-Known Member
منم با نظر دوستمون کاملا موافقم.
من قبل از اینکه موشن گرافیک رو یاد بگیرم رفتم کتاب استاندارد های موشن گرافیک رو خوندم.اون موقع درکم از موشن گرافیک بیشتر شد و نهایتا در کیفیت کارم تاثیر زیادی خواهد داشت.
پس اول زیر ساخت هات رو محکم کن(اصول طراحی و درک کار).
یا علی

20مهدی

Member
سلام
هرچند که بنده از بار علمی شما چیزی نمیدونم اما همونطور که جناب mohammad@er عزیز فرمودن شما در قبال طرحی که میدین مسئولیت دارین.
شما اول مبانی هنرهای تجسمی و مبانی طراحی رو به طور کاملا مسلط یاد بگیر بعد شروع به طراحی کن.به فکر این نباشید که صرفا" یه طرح نما یا داخلی رو 3d کنید چون طرحی که میدین رزومه کاری شما محسوب میشه امکان داره ایده شما خوب باشه و بشه تبلیغ برای کارهای بعدی این امکانم هست که کارتون صرفا" 3d باشه نه یک طرح معمارانه.
طرحی که میدین شاید به نظر خودتون خوب باشه اما اینم در نظر بگیرید که معمارهای بزرگ شهرتونم قراره کار شما رو ببینن.
امیدوارم موفق تر باشید.

eftanzil

New Member
نمونه كارهاً تون رو به [email protected] ميل بزنيد. اينجا دفتر معماري معتبري است و به كارآموز آشنا به cg نياز دارند

جدیدترین ارسال ها

بالا