معرفی یک سیستم مدیریت محتوا

xxlolxol

New Member
سلام.
دوستان عزیزم خواهش میکنم به من یه سیستم مدیریت محتوا با مشخصه های زیر معرفی کنید:
اول از همه ادیتورش حرفه ای باشه، و علی الخصوص حتماً و حتماً و حتماً RTL داشته باشه. یعنی وقتی فارسی می نویسم نقطه که آخر جمله میذارم نره سمت راست و ابتدای جمله. و عدد ها بر عکس نشه و بتونم وسط جمله فارسی، یه کلمه انگلیسی هم بنویسم
امکان اضافه کردن page رو داشته باشه و این پیج اضافه شده روی نوار زیر هدر سایت بیاد.
چهارتا قالب به درد بخور هم داشته باشه
و از همه مهم تر رایگان باشه

فقط، لطفاً ورد پرس رو معرفی نکنید!!!
خیلی ممنون از محبتتون.

:rose:

آخرین ویرایش:

sheisebaboo

Active Member
سلام.
وردپرس و جوملا دو مدیریت محتوای برتر دنیا هستند که بیش از 70 درصد سایت های دنیا را در دست خودشون دارند. رایگان هم هستند.

بند هم همین دوتا رو پیشنهاد میکنم

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
بله این دو cms از بهترین هاست!
اون چیزی رو هم که گفتین که منو زیر هدر باشه بستگی به قالب شما داره
چرا نمیخوایین از وردپرس استفاده کنید؟

xxlolxol

New Member
من با ورد پرس پدر کشتگی دارم.
کسی سیستم دیگه ای رو میشناسه؟!

Cisco

مدیر انجمن
من هم اول وردپرس بعد جوملا رو پیشنهاد می‌کنم. یک کم حرفه‌ای تر بخواید کار کنید دروپال هم گزینه‌ی خوبی می تونه باشه .
برای کاری که شما می‌خواید بکنید (که به نظر پیچیدگی خاصی نداره) همون وردپرس بهترین گزینست .
سیستم‌های دیگه مثل PHP Nuke و دیتالایف هم هستن که از زبان فارسی پشتیبانی می‌کنن.

CMS ابزارهای مناسبی برای تولید و مدیریت محتوای وب‌سایت فراهم می‌کند؛ بدون آنکه نیازی به داشتن مهارت‌های توسعه اختصاصی وب برای تولید یا مدیریت محتوا داشته باشید. دیگر احتیاجی به دانستن HTML، جاوا اسکریپت و یا دانش برنامه‌نویسی وب لازم برای ساخت صفحات جدید یا ویرایش صفحات موجود در سایت نیست. فقط با چند اشاره و کلیک، تایپ و در نهایت کلیک روی دکمه Save، سایت شما فوراً آماده می‌شود.
نرم‌افزار مديريت محتوا يا Content Management System برنامه‌اي است كه به‌طور كامل از ايجاد، مديريت و به‌روزرساني يك وب‌سايت پشتيباني مي‌كند و تمام ابزارهاي مورد نياز براي مديريت يك سايت را دارا مي‌باشد. CMS چرخه زندگي يك صفحه وب را از ايجاد و به‌روزرساني تا انقراض آن در بر مي‌گيرد. CMS همچنين داراي قابليت مديريت ساختار سايت، شيوه نمايش صفحات و ارتباط آنها با منوها مي‌باشد. به‌عبارت ساده‌تر CMS نرم‌افزاري است براي توليد وب‌سايتي حرفه‌اي.
استفاده از CMS بجاي روش قديمي صفحات ثابت از لحاظ تجاري و اقتصادي مزاياي بسيار زيادي دارد از جمله:
· صرفه‌جويي در زمان براي ايجاد و به‌روزرساني صفحات وب
· سازگاري و استحكام بيشتر
· راهبري (navigation) پيشرفته
· انعطاف‌پذيري بيشتر
· كنترل نامتمركز سايت
· امنيت بالاتر وب‌سايت
· كاهش ورود اطلاعات تكراري
· كاهش چشمگير هزينه‌هاي نگهداري
که دو سیستم مدیریت محتوا جوملا و وردپرس هست ک هرکدوم مزایا و معایبی برای خودشون دارن

persiansong

New Member
دوست عزیز سایت من هم از وردپرس استفاده میکنه و خوبیش اینه کلا دستت بازه تا هر جور ترفند و کدنویسی رو توش اجرا کنی و غیر از این هم مثل سیتسم اندروید که چندین هزار برنامه و نرم افزار نوشته وردپرس هم اینقدر پلاگین براش ساختن که هرکدوم کاربرد خودشون رو دارن. اما اگه خیلی دیگه اوضاع مالیت توپه و خودت یا فرد مورد اطمینانی داری که بهش اعتماد کنی کلا یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برا سایتت بنویس که همه کاری بتونی باهاش بکنی. بازم خود دانی

http://www.mypersiansong.com

آخرین ویرایش:

thinkdiff

New Member
سلام.
وردپرس و جوملا دو مدیریت محتوای برتر دنیا هستند که بیش از 70 درصد سایت های دنیا را در دست خودشون دارند. رایگان هم هستند.

بند هم همین دوتا رو پیشنهاد میکنم

ببخشید خواستم جسارتا یک اصلاحی انجام بدم این که حدودا 25% سایت های دنیا وردپرسی هستند و حدودا 63% سایت های سی ام اسی از وردپرس استفاده می کنن. با ی سرچ حتما خواهید دید
البته قصد جسارت نداشتم گفتم آمار واقعی تر باشه

thinkdiff

New Member
و این که به نظر من اگر میخواید وردپرس نباشه، شک نکنید که بعد از اون بهترینشون دروپاله
از نظر امنیتی، جامعه مجازی، سیستم فروشگاهی، قالب و افزونه، امکانات کاربردی بی نهایت خوبه
حتی دیدم باهاش سیستم مدیریت دانشگاه هم به طور ساده نوشتن

جدیدترین ارسال ها

بالا