معرفی گرافیک برای View port مکس

ahura3d

Active Member
سلام دوستان. لطفا یه گرافیک معرفی کنید که تا جایی که میتونه view port ها رو سریع کنه :-?پلیگان ها که به پنج میلیون میرسه دیگه نمیشه با مکس کار کرد 64بیت هم هست:sad:.. کارمون خیلی سنگین و مهم هست:rose: باید جوری باشه که تا 10میلیون پلیگان رو هم تحمل کنه. لطفا یک گرافیک از رنج قیمت ارزون و یک گرون قیمت معرفی کنید

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
شما باید رم سیستم رو اضاف کنید
گرافیک حرفه ای برای کار گرافیک هم سری Quadro از NVIDIA رو پیشنهاد میکنم که قیمتش بسته به بودجه ی شما از یک میلیون تا چندین میلیون متغیره. quadro 600 قیمت حدود 900 تومن و quadro 200 حدود 1.500.000 تومن جزء ارزون تر ها و در صورتی که مشکلی با هزینه ندارید quadro 5000 با قیمت حدود 8.500.000 و quadro K6000 با قیمت حدود 15.000.000 تومن جزء بهترین انتخاب ها هستن.

ahura3d

Active Member
شما باید رم سیستم رو اضاف کنید
گرافیک حرفه ای برای کار گرافیک هم سری Quadro از NVIDIA رو پیشنهاد میکنم که قیمتش بسته به بودجه ی شما از یک میلیون تا چندین میلیون متغیره. quadro 600 قیمت حدود 900 تومن و quadro 200 حدود 1.500.000 تومن جزء ارزون تر ها و در صورتی که مشکلی با هزینه ندارید quadro 5000 با قیمت حدود 8.500.000 و quadro K6000 با قیمت حدود 15.000.000 تومن جزء بهترین انتخاب ها هستن.
من با موتور های رندر که با گرافیک کار میکنند کار نمیکنم ولی با 12گیگ رم وقتی به 5میلیون ورتکس میرسه دیگه توی محیط نمیشه کار کرد. حالا باید گرافیک رو بالا ببرم یا رم ها رو اضافه کنم؟ چقدر رم کافیه؟ من هدفم کار با 10 میلیون ورتکس هست

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
رم شما برای کارهای سنگین حداقل باید 32گیگ باشه و با فرکانس بالا، یک هارد ssd و اضاف کردن داینامیک مموری. در مرجله ی بعد ارتقاع cpuو gpu هم تاثیر زیادی داره.

Hidden Dragon

کاربر فعال

جدیدترین ارسال ها

بالا