معرفی پلاگین های 3Ds Max

8813222

New Member
سلام به همگی
میخواستم بدونم پلاگین FumeFX و نرم افزار + پلاگین real Flow روی مکس 2014 کار میده؟؟؟
ممنون

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بله 100% کار ميکنه من تست کردم ، فقط FumeFx رو بايد دستي نصب کنيد با ستاپ خودش جواب نميده .

Saeed2vfx

Member
بله 100% کار ميکنه من تست کردم ، فقط FumeFx رو بايد دستي نصب کنيد با ستاپ خودش جواب نميده .

براتون مقدوره یک آموزش قدم به قدم از نحوه نصب (ک.ر.ک) این پلاگین و یک لینک سالم از آخرین نسخشو بزارید ؟؟؟

من چند ساله میخوام FumeFX و Thinking Particle کار کنم ، این ک.ر.ک لامصبش روی سیستمم کار نمیکنه !!!!!!

Windows 7 x64

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
فوم افیکس کار نمیکنه روی مکس 2014

10 هزار بیشتر تست کردم نمیشه فعلاْ فقط روی مکس 2013 نصب میشه

LinkinForEver

نه ایمان جان کار میکنه ، من روش نصبش رو فهمیدم.
میدونی براچی ارور میده بخاطر Function هاش هستن که لود نمیشن بعد بالا نمیاد شما اگه دستی لود کنی دیگه درست میشه .

shirani

مشکل اینکه اصلاْ ارور نمیده نصب میشه ولی خود ایکون fumefx توی منوی ابجکت ها نمیاد

LinkinForEver

گفتم دیگه باید فانکشن هاش لود شه .
فردا اگه خدا بخواد از مدرسه اومدم سالم :دی توضیح کامل میدم .

shirani

من که مکس 2013 را نصب کردم با اون کار میکنم :d ولی خوب بد نیست با 2014 هم تست بزنم

LinkinForEver

مگه قرار بود نرسیــــم ! :green:

-ببنید این فولد حاوی پلاگین های این شرکته حالا ارروری که شما موقع لود کردن دستی از قسمت Plugin دریافت میکنید مربوط به پلتفرم مادر یعنی Afterworks هست .
\3ds Max 2014\plugins\AfterWorks

-حالا شما اگر اول فایل Afterworks.dll رو لود کنید بعد فوم اف ایکس رو کاملا سالم هست . با اینکار شما فانکشها رو فعال میکنید .

-حالا کاری که لازمه انجام بدید این هست :

1 - به این ادرس برید و فایل Plugin.ini رو باز کنید .

C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2014\en-US

2 - در قسمت [Directories] ها این رو اضافه کنید .

FumeFX=C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2014\plugins\Afterworks\FumeFX

Saeed2vfx

Member
مگه قرار بود نرسیــــم ! :green:

-ببنید این فولد حاوی پلاگین های این شرکته حالا ارروری که شما موقع لود کردن دستی از قسمت Plugin دریافت میکنید مربوط به پلتفرم مادر یعنی Afterworks هست .
\3ds Max 2014\plugins\AfterWorks

-حالا شما اگر اول فایل Afterworks.dll رو لود کنید بعد فوم اف ایکس رو کاملا سالم هست . با اینکار شما فانکشها رو فعال میکنید .

-حالا کاری که لازمه انجام بدید این هست :

1 - به این ادرس برید و فایل Plugin.ini رو باز کنید .

C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2014\en-US

2 - در قسمت [Directories] ها این رو اضافه کنید .

FumeFX=C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2014\plugins\Afterworks\FumeFX

دستت درد نکنه برادر.

یه توضیحی راجع به ک.ر.ک کردنش هم میدی؟

لینک دانلودش؟؟؟

smojtaba2004

New Member
سلام من کمک می خوام نمی دونم گجا برم برای سوال کردن من پلان دایره دارم از اتوکد که به تردی مکس می برم دایره کوشه داه میشه که باید sides زیاد کنم ولی نمی دونم در تردی مکس 2014 چگونه میشه تعداد زیاد کرد

این کاری که شما میخواهید انجام بدید، هیچ ربطی به ورژن تری دی مکس 2015 نداره و اون هم مثل بقیه ورژن هاست.

راه حل:

1-مقیاس رو قبل از وارد کردن به تری دی مکس زیاد و سپس کوچیک کنید.
2- به صورت خط واردش کن (که Spline) باشه.در قسمت interpolation تعداد قطعات رو به اندازه لازم بالا ببرید.

b6y39y.jpg

آموزش پست پروداکشن در معماری

آموزش فارسی Vray

آخرین ویرایش:

*mohamad*

Member
ivy پلاگینی هست برای ساخت گل پیچ
کار کردن باهاش راحته بعد از نصب و کرک(پلاگین رو که نصب کردی بعدش این فایل رو gw_Ivy.dlo در پوشه plugins مکس کپی می کنید) گل رو می کاری دکمه رشد رو می زنی تا هرجا که خواستی می ذاری رشد کنه بعدش همون دکمه رو فشار می دی تا متوقف بشه

فقط اینو بگم که یه گزینه به نام شاخه های جوان داره اون رو غیر فعال کنید که پلی گان ها الکی زیاد نشن چون شاخه های جوان می رند زیر برگ ها و دیده نمی شوند

موفق و پیروز باشید

سلام برنامه فایل نصب نداره تنها فایل با پسوندdlo داره

جدیدترین ارسال ها

بالا