:: معرفی مدیر جدید برای بخش سینما فوردی::

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام دوستان..

امروز یک مدیر جدید مسئولیت خودش رو در مجیدآنلاین شروع میکنه..
سینما فوردی که طرفداران زیادی بین بچه ها داره و برنامه ای هست که کم و بیش مورد کم لطفی بوده اما به همت amin4d عزیز اکثرمون با توانمندیهای این برنامه بیشتر آشنا شدیم و رونق بخش سینمافوردی رو مدیون دوستانی مثل امین هستیم..

در هر صورت امین قبول زحمت کرد و افتخار همکاری داد..

این تاپیک هم برای معرفی امین عزیز هست و هم اگر تبریکی میخواید بگید یا نظر و پیشنهادی در مورد بخش سینما فوردی برای امین دارید همینجا میتونید مطرح کنید..
طبق معمول اسپم به مدت 72 ساعت آزاد هست و بعد از اون اسپمرها خود بخود بن میشن!
:wink:

امین جان من از طرف خودم تبریک میگم و امیدوارم بخش cinema4d رو بیش از پیش ارتقا بدی..
30upn9j.gif

Farrokh

Active Member
خوب پس اتفاقی که مدتها انتظارشو می کشیدم افتاد و امین هم به جمع مدیران پر شمار بخش تریدی پیوست
مقدمتان پلیگان باران :green:
ایشالا روز به روز توی زندگی و تخصصت پیشرفت کنی و باعث پیشرفت تک تک کاربران بشی :rose:

چقدر خوب که این منطقه منطقه ی اسپم آزاد اعلام شده
خوبه که ایمان هنوز هم به فکر اسپمر های حرفه ای هست که دق نکنند :green:
پ ن : ایمان جان هرچی مسیج زدم به دستت نرسید
همینجا خیلی عالیه:rose:

آخرین ویرایش:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام

به به ، واقعا انتخاب خوبی بود ، امیدوارم که بتونی در این کار موفق باشی ، نیاز به برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت داره تا بتونی جدا از مدیریت قسمت ، باعث ارتقاء بخشت هم بشی . مثلا مقالات آموزشی در مورد قسمت ها مختلف برنامه Cinema4D و برنامه های مرتبط بذاری یا به سوالات بچه ها جواب بدی .

موفق باشی :rose:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سللام
همگی خوبین؟!
منم تبریک مینمایم، انا الله که مدیر جدیدمون در امور اداره اینجا موفق باشن
:rose:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام علیکم
آفاهه تبریک عرض میکنیم:rose:
آخرش کار خودتو کردیا :شوخی:
به امید پیشرفت بخش سینما 4 دی:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام دوستان..

امروز یک مدیر جدید مسئولیت خودش رو در مجیدآنلاین شروع میکنه..
سینما فوردی که طرفداران زیادی بین بچه ها داره و برنامه ای هست که کم و بیش مورد کم لطفی بوده اما به همت amin4d عزیز اکثرمون با توانمندیهای این برنامه بیشتر آشنا شدیم و رونق بخش سینمافوردی رو مدیون دوستانی مثل امین هستیم..

در هر صورت امین قبول زحمت کرد و افتخار همکاری داد..

این تاپیک هم برای معرفی امین عزیز هست و هم اگر تبریکی میخواید بگید یا نظر و پیشنهادی در مورد بخش سینما فوردی برای امین دارید همینجا میتونید مطرح کنید..
طبق معمول اسپم به مدت 72 ساعت آزاد هست و بعد از اون اسپمرها خود بخود بن میشن!
:wink:

امین جان من از طرف خودم تبریک میگم و امیدوارم بخش cinema4d رو بیش از پیش ارتقا بدی..
30upn9j.gif

سلام.
ممنون ایمان جان.
در مورد کم لطفی نسبت به نرم افزار Cinema 4D موافقم. در مورد می هم لطف دارین شما.
سعی خودم رو می کنم ایمان جان. ایشاا... بتونم برای پیشرفت این بخش تمام تلاشم رو بکنم.

خوب پس اتفاقی که مدتها انتظارشو می کشیدم افتاد و امین هم به جمع مدیران پر شمار بخش تریدی پیوست
مقدمتان پلیگان باران :green:
ایشالا روز به روز توی زندگی و تخصصت پیشرفت کنی و باعث پیشرفت تک تک کاربران بشی :rose:

چقدر خوب که این منطقه منطقه ی اسپم آزاد اعلام شده
خوبه که ایمان هنوز هم به فکر اسپمر های حرفه ای هست که دق نکنند :green:
پ ن : ایمان جان هرچی مسیج زدم به دستت نرسید
همینجا خیلی عالیه:rose:

نه بابا، پس فرخ از قبل خبر داشته یعنی؟؟ :mad: :green:
مرسی فرخ جان. شما هم امیدوارم همیشه پیشرفتت ادامه داشته باشه و روز به روز هم توی زندگی و هم توی کارت موفقتر باشی.

DIMO جان ممنون. شما هم همیشه موفق و پیروز باشی.

Baloot3D از شما هم سپاسگذارم. لطف دارید. در مورد کارهایی هم که گفتی سعی می کنیم تلاش خودمون رو در جهت انجامشون به کار ببندیم.

Mehdi_Lover3dsmax جان ممنون. ایشاا... رونق بگیره، ما که بخیل نیستیم :green:
شما هم مبارک باشه :rose:

pclord جان ممنون. شما هم موفق و سربلند باشی.

Mandana_ns جان هم لطف دارن. اونم قابلتون رو نداشت :rose: ، حیف بود که با ورژن جدید کار نکنی آخه :green:
مانی جان هم همیشه موفق و پیروز و سربلند باشن توی کار و بلاخص زندگیشون :rose:

FATEMEH جان مرسی.
خواهر فاطمه هم الهی همیشه موفق و سربلند باشن، هم توی زندگیشون و هم توی کارشون. :rose:

:Mohsen: جان از شما هم ممنون.
شما هم موفق باشین و پیروز.

sabalangraphic جان مرسی. بعدشم بعضیا کم پیدا شدن چرا؟؟؟ :wink: پس چی فکر کردی؟؟؟ اگه من کار خودمو نکنم کی کار منو انجام میده پس؟؟ :rose:

.:. soroosh .:.

Active Member
تبریک میگم امین جان.
با حضور فعال و مثبت و مفیدی که تو انجمن داشتی به حق انتخاب شدی و امیدوارم مثل همیشه از اطلاعات خوبت استفاده کنیم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا