معرفی تخته وایت برد شیشه ای قابل حمل

mohsen1994tajik

New Member
تخته وایت برد شیشه ای قابل حمل که با عنوان تخته وایت برد پرتابل نیز شناخته میشود، تخته سفیدی است که با یک برد مغناطیسی برای استفاده در کلاس های درس یا استفاده تجاری بسیار مناسب است. سطح این نوع از گلس برد متحرک بسیار صاف، با دوام و ضد خش بوده و به همراه یک پایه ایستاده که قابلیت چرخش 360 درجه را دارد توسط شرکت اینکو گروپ تولید و روانه بازار شده است. یکی از مزایای این تخته وایت بردها این است که به سادگی پس از هر بار نوشتن بدون هیچ زحمتی میتوان آنها را تمیز نمود.
از طرفی به کمک تجهیزات جانبی که برروی تخته وایت برد نصب میشود می توانید به راحتی موارد مورد نیاز خود را روی قلاب ها، گیره های الاستیک و یک سینی نشانگر آویزان کنید تا قادر باشید در هنگام ارائه از آن ها استفاده کنید. میتوانید تخته پاک کن، آهن ربا ها، ماژیک و… را برای دسترسی سریع روی سینی تخته قرار دهید. پایه گرد به همراه پنج چرخ با قطر 2 اینچ با پایه گرد جهت حرکت صاف مجهز شده است. پایه این نوع وایت برد شیشه ای با استفاده از تنظیم گر برای حالت های متخلفی تنظیم می شود تا ارتفاع مناسبی را ارائه دهد.

بررسی مزایای تخته وایت برد پرتابل
– مناسب برای استفاده در دفاتر، منازل، کلاس درس یا هر مکان تجاری
– به دلیل استفاده از شیشه سکوریت سطح این تخته وایت برد ضد خش میباشد و همچنین تمیز کردن آن نیز آسان میباشد.
– تعداد چرخ ها با توجه به ابعاد تخته وایت برد پرتابل متفاوت است اما در تمامی موارد قطر چرخ ها 2 اینچ با ترمز قفل کننده حرکت صاف میباشد.
– پایه گرد تقویت شده وایت برد را پایدار نگه می دارد
– نگهدارنده ماژیک و تخته پاک کن
– پایه قابل تنظیم برای ارتفاع
مشخصات فنی:
– رنگ پیش فرض سفید
– ارتفاع قابل تنظیم: “64, 78,75″
برای مشاهده محصولات میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.
https://inkogroup.ir
 

جدیدترین ارسال ها

بالا