افزونه 1 معرفی بهترین هاست لینوکس

ehsanmx

New Member
کوپن تخفیف %12 درصدی نت افزار معرفی بهترین هاست لینوکس

سلام
من در حال حاضرحدود یکساله که از سرویس نقره ای نت افراز استفاده میکنم. از اونجایی که انتخاب در این بازار شلوغ فروش هاست کار بسیار سختیه و اشتباه در این زمینه نتایج بدی به دنبال داره . تصمیم گرفتم تجربه شخصی خودم در انتخاب هاست را به دوستان ارائه کنم
... بر خلاف سه تا شرکت هاستینگی که یک سال و چند ماه عمرمو تلف کردند ... تاحالا هیچ مشکلی نداشته ... تیکت ها را چند دقیقه ای جواب دادند و خلاصه آپتایمشونم 99.99 واقعیه!!!:cool:
>>>با سرویس نقره ای یه دامنه .com مجانی هم ما دام العمر بهم دادن!!! :shock:(یعنی تا موقعی که روی سرورشونم)
با وارز هم تا حالا برای من مشکلی پیش نیومده
قیمتش یه مقدار به نظر بالاست اما واقعا خدمات خوبی ارائه میدن!(البته با در نظر گرفتن اینکه یه دامنه رایگان دارن که تا 50.000 تومان قیمت داره)

سرویس طلایی > 50 گیگابایت هاست ترافیک ماهیانه نا محدود+ دامنه رایگان فقط 139000 تومان یک ساله

سرویس نقره ای > 25 گیگابایت هاست 250GB ترافیک ماهیانه+ دامنه رایگان فقط 89000 تومان یک ساله

سرویس برنزی > 15 گیگابایت هاست 150GB ترافیک ماهیانه فقط 55000 تومان یک ساله

در صورتی که به هر دلیلی مایل به کنسل کردن سرویستون با نت افراز در هفته اول بودید، همه پول را بر میگردونن

انواع سایت سازها را هم مجانی براتون نصب میکنن
5عدد ادآن دامین+100 تا ساب دامین+ 10تا پارک دامین روی سرویس نقره ای به من دادن یعنی میتونم 5تا سایت روی یه دونه هاست راه بندازم!!!
در مورد ترافیک سایت و میزان منابع مورد نیاز وب سایت هم نگران نباشید که یه دفعه ساسپند بشید.... تا 5000 بازدید یکتا در روز برای سرویس نقره ای و حداکثر تا 45000 بازدید یکتا (سرویس الماس) در روز هیچ مشکلی پیش نمیاد... در صورت بوجود اومدن مشکل تو این زمینه قبل از ساسپند کردن دو سه مرتبه اخطار میدن

>> از نظر پشتیبانی فوق العاده هستن(تجربه خودم) یه مشکل نرم افزاری داشتم که باعث استفاده بیش از حد از منابع سرور میشد خیلی محترمانه طی چندین تیکت برای رفع مشکل نرم افزاری سایت بهم مشاوره دادن و بعدش یه پلاگین cach واسم نصب کردند و تنظیماتشو انجام دادن(کاملا مجانی و خیلی سریع)
blinksmiley.gif

برای مشاهده سایت نت افراز کلیک کنید

کوپن تخفیف 12%:
usr118ODL

کوپن تخفیف 12%:
usr656WRC
کوپن تخفیف 12%:
usr740QQU

موفق باشید

آخرین ویرایش:

ehsanmx

New Member
ولی به نظر من پارسی نتورک خیلی عالی تره

نمی دونم
من صرفا تجربه خودمو با نت افراز بیان کردم. این به این معنا نیست که هیچ هاست خوب دیگه ای وجود نداره...شاید پارسی نتورک هم یکیش باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا