معرفی برنامه های شبکه دو رو با کدوم نرم افزار ک?

ahmadfani

Active Member
لطفا منو راهنمایی کنید آخه من در دانشگاه یه مراسمی هست میخوام با استفاده از اون نرم افزار در مراسم جلوه نمایی کنم خواهشا هرکی هرسوالی و جوابی میدونه کمک کنه ممنون:neutral:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
شبکه دو چندین آنانس تلبیغاتی داره شما کدوم رو می گین
بعدشم من تا جایی که مطالعه دارم کی دونم دوربین با بالاترین مگاپیکسل 30 هست که به تولید انبوه نرسبده هنوز قیمتش هم 30 ملیون تومان

ببینید جناب فانی عزیز نرم افزارهایی که در صدا و سیما هست منحصر بفرد هست و قیمت اون نرم افزار ها و مدل دستگاههای اونا بسیار گران قیمت هستش
اخیرا یکی از دوستان میگفت یه دوربین عکاسی امریکایی 65000 مگاپیکسی خریدند که 75 ملیون پول در قبالش پرداختند
حالا شما فرض کن دستگاهای اونا چند می ارزه؟

و اما در مورد سوال جناب عالی . حمید عزیز البته خودتون هم عرض کردید که دوربین بالای 30 مگاپیک به تولید انبوه هنوز نرسیده ولی خداییش راس میگم اونو از دوبی آوردن چون ایران تحریم بودخودشم65مگا پیکسل و 70 الی 75 میلیون هست در ضمن حالا شما میدنید اون نرم افزار ها اسمش چیه بیچاره احمد داره سکته میکنه

از شما هم تشکر کینم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
و اما در مورد سوال جناب عالی . حمید عزیز البته خودتون هم عرض کردید که دوربین بالای 30 مگاپیک به تولید انبوه هنوز نرسیده ولی خداییش راس میگم اونو از دوبی آوردن چون ایران تحریم بودخودشم65مگا پیکسل و 70 الی 75 میلیون هست در ضمن حالا شما میدنید اون نرم افزار ها اسمش چیه بیچاره احمد داره سکته میکنه
خوب شما فرمودین 65000 مگاپیکسل نه 65 مگاپیکسل

Arash2

Member
قیمت دوربینهای صدا و سیما رو نمیدونم ولی الان دوربینهایی که آلمان ، هلند و اتریش در تلویزیون از آن استفاده میکنند قیمتهای نجومی دارن مثلا 800،000 دلار

یه نگاه بندازین http://www.pharis-video.com/p3223.htm

جدیدترین ارسال ها

بالا