افزونه معرفی برنامه ستاپ ساز

h4227015

Member
Advanced Installer 6.8
Smart Install Maker
InstallAware_Studio_Admin_v9.0_R2_SP3_www.AsanDownload.com
Pantaray.Q-Setup.Installation.Suite.Pro.v10.0.0.3
Inno setap maker

با این برنامه ها می شه به راحتی ستاپ ساخت آخری از همه راحت تره یکیشم فارسی می سازه یا دو تاش الان یادم نیست چون من بیشتر با اخری ستاپ می سازم ولی اون های دی گه حرفه ای ترن و قشنگ تر می سازن مثلاً بگراند و موزیک میزارن در رجیستری تغییر می اندازن ...

ghasemrayaneh

Active Member
Advanced Installer 6.8
Smart Install Maker
InstallAware_Studio_Admin_v9.0_R2_SP3_www.AsanDownload.com
Pantaray.Q-Setup.Installation.Suite.Pro.v10.0.0.3
Inno setap maker

با این برنامه ها می شه به راحتی ستاپ ساخت آخری از همه راحت تره یکیشم فارسی می سازه یا دو تاش الان یادم نیست چون من بیشتر با اخری ستاپ می سازم ولی اون های دی گه حرفه ای ترن و قشنگ تر می سازن مثلاً بگراند و موزیک میزارن در رجیستری تغییر می اندازن ...

سلام ممنون از معرفیت .

شما install shield رو فراموش کردی .

mbsa

Active Member
سلام دوست عزیز
Setup Factory را هم اضافه کنی بد نیست . من خودم با این برنامه ستاپ سازی را شروع کردم ، محیطش ساده است ، قابلیت برنامه نویسی داره ، انعطاف پذیره و گرافیکش هم خوبه ، و صد البته سرعت compile اش هم مناسبه
به نظرم برای دوستانی که اوایل کارند ، برنامه ی جالبیه .

mgh_790

New Member
من از advance installer 8.5 استفاده کردم برای .net ! فایل ستاپ هم تولید کرد! برنامه نصب شد! تو iis میتونم برنامه و اجرا کنم!
ولی این نرم افزار نباید یه خروجی بسازه ؟؟؟ که اونو کلیک کنم سایتم بیاد بالا ؟؟؟
لطفا کمک کنید 

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من از advance installer 8.5 استفاده کردم برای .net ! فایل ستاپ هم تولید کرد! برنامه نصب شد! تو iis میتونم برنامه و اجرا کنم!
ولی این نرم افزار نباید یه خروجی بسازه ؟؟؟ که اونو کلیک کنم سایتم بیاد بالا ؟؟؟
لطفا کمک کنید

برای اینکه این قابلیت بعد از نصب برنامتون نشون داده بشه شما باید از طریق تنظیمات نرم افزار این امکان رو اضافه کنید من با این برنامه کم کار کردم الانم یادم نیست ولی یکم با تنطیمات کار کنید میتونید گزینه فعال کردنش رو پیدا کنید

pep30

New Member
توی خود ویندوز هم ما امکان SETUP سازی رو داریم کافیه برید »

start---run---iexpress

تا پنجره مربوطه باز شه ... اگه آموزششو خواستید هم بگید

michelangelo

Well-Known Member
خوب آموزشش رو هم بزارید بد نیست
از خدا چه پنهون من بلد نیستم

mohammad.sub7

کاربر فعال
install shield فقط setup ساز نیست 1 برنامه فوق حرفه ای و به درد بخور و البته کار کردن باهاش سخته(اگه بخوای کار حرفه ای کنی

باهاش). به نظرم با در نظر گرفتن سادگی، setup factory از همه بهتره

جدیدترین ارسال ها

بالا