معرفی انواع کارت کپچر و مونتاژ حرفه ای و متوسط

شروع موضوع توسط HamidBN ‏29 آوریل 2008 در انجمن تصویربرداری و نورپردازی

1. vrsvrs

vrsvrs New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    HTML clipboard .style1 { border-color: #c0c0c0; border-width: 0; background-color: #808080; } .style2 { direction: rtl; } .style4 { direction: rtl; text-align: center; background-color: #FFFF00; } .style5 { background-color: #FFFF00; } خوبه که متوجه شدید. حالا هم ببینید از یک بی قانونی چقدر ناراحت شدید که من را از سایت خود بیرون انداختید.
    من این تبلیغ را عمدا در سایت شما کردم تا شما متوجه بشوید قانون و حق دیگران را زیر پا گذاشتن ناراحت کننده است . شما حتی تحمل نداشتید نام سایتی که مطالب خود را از آن کپی کرده اید در اینجا ذکر شود.
    اگر من قصد تبلیغات یا زیر پا گذاشتن قوانین سایت شما را داشتم میتوانستم از چند سال پیش این کار را انجام دهم.اما من در هیچ فروم یا انجمنی تبلیغات ندارم. میتوانید این را با یک جستجوی ساده متوجه بشوید.
    تنها انتظار ما از شما این است اگر ازمطالب دیگران استفاده میکنید ،تنها با ذکر منبع حق مولف را رعایت کرده و باعث دلگرمی و پشتکار انها شوید. نه اینکه از کار خود دلسر شوند.
    شما در اینجا توان دفاع از قوانین خود را دارید و براحتی مثل الان من را حذف میکنید. ولی اینکه از توان خود بخواهید سئواستفاده کنید.عادلانه نیست.

نوشته شده توسط vrsvrs در ‏6 ژانویه 2010
  2. wild-man

wild-man Member

امتیاز دستاورد:
    16
    سلام به همه دوستان می خواستم ببینم این کابل ieee1394 چه معایبی داره من یه کارت کپچر pro one داشتم ولی درکل با این کابل بیشتر حال می کنم اگه میشه معایب این کارت رو بفرمایید

نوشته شده توسط wild-man در ‏19 فوریه 2010
  3. wild-man

wild-man Member

امتیاز دستاورد:
    16
    سلام به همه دوستان می خواستم ببینم این کابل ieee1394 چه معایبی داره من یه کارت کپچر pro one داشتم ولی درکل با این کابل بیشتر حال می کنم اگه میشه معایب این کارت رو بفرمایید

4. HamidBN

HamidBN مدیر انجمن فیلمسازی

امتیاز دستاورد:
    113
    معایبش را نمی دانم
    ولی خوب
    برای دوربین های HD کابل و پورت HDMI جایگزین این شده که سرعت انتقالش بالاتر از 1394 حتما هست
    البته این پورت میشه گفت جایگزین خیلی جاها شده و خیلی دستگاه ها با هم ارتباط برقرار می کنن از TV گرفته Xbox و . . . حتی photoPrinter

نوشته شده توسط HamidBN در ‏19 فوریه 2010
    wild-man از این پست تشکر کرده است.
  5. wild-man

wild-man Member

امتیاز دستاورد:
    16
    خوب پس چیز خوبیه درضمن اون کپچر pro one چطور اون چیز خوبیه؟ می ارزه ازش به جای 1394 استفاده کنم؟

6. maryamtajik

maryamtajik New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام
    من یه کارت کنپوس dvstorm light و یک مادربورد giga با مدل 8I-945G pro دارم. یه کارت گرافیک radeon x-700se روش بوده و با هم مچ بودن. الان کارت گرافیکم سوخته. چه کارت دیگه ای براش پیشنهار می دین؟که سازگار باشه؟
    :cry:

نوشته شده توسط maryamtajik در ‏13 مارس 2010
    wild-mans از این پست تشکر کرده است.
  7. maryamtajik

maryamtajik New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    salam be doostan
    merci ke kheili sari javabe mano dadan

نوشته شده توسط maryamtajik در ‏15 مارس 2010
  8. mahdilal

mahdilal Member

امتیاز دستاورد:
    16
    دوستان من می خواستم بدونم چطوری ما می تونیم یک کار را خروجیی بگیریم که کیفیت کار پاییم نیاید ما با کارت کپچر هم خروجی گرفتیم فقط کاری که کرده این بوده که رند را real time کرده همین کسی می دونه که فیلمهای سینمایی یا انیمیشن را چطوری تدوین می کنند که کیفیت آنها پایین نمیاد
    ممنون می شم اگر کسی بتواند کمک کنه

نوشته شده توسط mahdilal در ‏7 آوریل 2010
  9. Nadercomputer

Nadercomputer New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    البته به کارتتون بستگی داره که چی باشه بتونی خروجی مناسب بگیری و اگه میخوای خروجی DVD بگیری دیگه زیاد به کارت مربوط نمیشه.شما به عنوان مثال توب ادیوس از پروکودر استفاده میکنی برای خروجی گرفتن.شما اگه DVD 720*576 خروجی میگیری باید به اندازه همون توقع داشته باشی.در کل کارت بیشتر مربوط به کیفیت ورودی میشه
    /
    من اینجا ندیدم دوستان راجع به محصولات Blackmagic بحث کنند.اگه مایل بودن میتونیم روی این کارتها هم بحث کنیمن

نوشته شده توسط Nadercomputer در ‏18 می 2010
  10. Nadercomputer

Nadercomputer New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    فقط یک نکته اضافه کنم به این پست دوستمون و اینکه توی ایران در حال حاضر به جای rt.x2 hd مدل rt.x2 le موجود میباشد و هیچ تفاوتی ندارند این دوکارت به جز اینکه در مدل rt.x2 hd خروجی dvi داره که کارت rt.x2 le این خروجی رو نداره.نسبت به آخرین قیمتشون نزدیک 400 هزارتومان تفاوت قیمت داشتن و بنا به دلایل تفاوت قیمتی بالا دیگه شرکت وارد کننده محصولات متروکس کارت rt.x2 hd رو وارد نمیکنه.

آخرین ویرایش: ‏19 می 2010
    نوشته شده توسط Nadercomputer در ‏19 می 2010
  11. Nadercomputer

Nadercomputer New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    با اجازه دوستمون یک توضیح تکمیلی در مورد این کارت اضافه کنم و اونم اینکه این کارت مثل کارتهای Movie box dv pinnacle و یا ADVC110 Canopus کارتی هستش که به عنوان کدک دی وی شناخته میشه توی سیستم و به همین خاطر نیازی به درایور برای نصب کارت نداره و تحت اکثر نرم افزارهای ادیت ساپورت میشه.کارت ادیت بسیار مناسبی میتونه باشه برای ادیتورهایی که نیاز به پلاگین Realtime ندارند و یا تازه میخوان تجربه ادیت با کارت رو داشته باشند تا بتونن بفهمن با چه نرم افزاری میتونن بهتر کار کنند.تحت Win 7 64bit تحت نرم افزار Edius 5 هم تست شده و ساپورت شده!

نوشته شده توسط Nadercomputer در ‏19 می 2010
  12. mahdiahmadi71

mahdiahmadi71 New Member

امتیاز دستاورد:
    3
    با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان و تبریک ایام عید نوروز

نیاز به کارت کپجر حرفه ای دارم.

قیمت مناسب باشه، کیفیت بالا می خوام. یه مدل usb معرفی کنید و یه مدل هم برای سیستم دسکتاپ (فقط اینم بگم استدیو می خوام، و کارمم زیاده!)

نوشته شده توسط mahdiahmadi71 در ‏21 مارس 2013
  13. CG.Edriss

CG.Edriss New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام خسته نباشید کارت کپچر canopus advc 110 چند قیمته ؟
    اگه کسی درایورcanopus advc 110 داره خواهش می کنم به من بده خیلی لنگم
    ساله خوبی داشته باشید

نوشته شده توسط CG.Edriss در ‏27 مارس 2013

به اشتراک بگذارید